Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysztof krajenka

rozwud z kochana żon paulina

Polecane posty

Gość krzysztof krajenka

Witam mam 28 lat i mam ładna żonę pauline kocham ja bardzo otóż od paru lat jesteśmy małżeństwem. Od 2007. Roku dokładnie. Dosłownie od 4 lat pisałem z nastolatki smsy i spotykałem się z nimi. Żona wiedząc o tym. Powiedziała mi ze mnie zostawi ja myślałem ze to tylko sciema nie pracowałem klucilem się z nią itp dodam ze nie zdradziłem jej nigdy poprzez sex nigdy nigdy gdy zobaczyłem pozew o rozwud pracę znalazłem i pracuje mamy 2 dzieci w wieku 6 i 4 latka parke julię i macieja. Mało tego szwagrowie pracuja w instytucjach państwowych 1 w wojsku a 2 w straży narobili sb bigosu przekretami. Zadzwoniłem na odpowiednie służby i ich podpieprzylem ze robią przekręty. Żona się o tym dowiedziała gdy 1 dnia przyszedłem do domu zastałem pusty dom żona mieszka u mamy a ja u rodziców z tymi szwagrowie działałem pod presją agresja i nerwami mieliśmy już 1 sprawę. I zasądzono mi 800 zl alimentów 2 sprawa jest 12 września tego roku proszę o pomoc kocham żonę i chciał byk do niej wrucic jak mam zdobyć zaufanie żeby wrucila. Żona mi musi ze już nigdy do mnie nie wruci kocham ja. Przecież jej poprzez sex nie zdradziłem i nie zdradzę co mam zrobić żeby wrucila kupiłem pierścionek kwiaty ale i tak mi musi ze nie wruci co mam zrobić żeby mi zaufala i wrucila kocham jappomuzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracwales, klociles sie, podpi.......es jej rodzine, spotykales sie z nastolatkami. Troche za pozno na kwiaty. Podjela decyzje jedyna i sluszna. Powodzenia ..... jej zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noraaktora
O_O kolejny temat do programu "dlaczego ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×