Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Zuza ja bralam je z zalecenia lekarki. Ja poszukam linka do tych tabletek i sprawdze dawke bo moze to nie sa mg tylko qm czy jak to tam sie nazywa. COCO napisalam maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliii
OneWish Gdzie podchodzisz? Czy z komorek mrozonych? Migotko Dziwne, szkoda, ze to nie TO. Mala biest, Coconoot Piszcie tu o tych serialach. Ja zawsze mysle, ze kiedys obejrze to o czym piszecie Zuza, gdzie podchodzicie? Ja tez mam brac teraz Ovulastan. 5 mg kwasu foliowego to nie jest tak duzo, sa tez tabletki po 15. Mi zawsze kazali brac 5. Koncze, bo pisze z telefonu, wole zwykla klawiature :-) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milii- podchodzę do inv w łódzkiej Gamecie. Mam 3 mrożone zarodki- blastocysty:2 szt w klasie 4 i 1szt w klasie 3. Czekam teraz na @ i w tymże cyklu będę mieć transfer. PrYgotowuję się teraz do niego najlepiej jak potrafię. A Ty na jakim jestes etapie?? Pewnie zanim odpowiesz przeczytam o tym z forum, ale będę wdizęczna za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish witaj tym razem u nas:)Mam nadzieje,ze Twój transfer będzie jak najszybciej i będzie tym wlasciwym,Robisz kawal dobrej roboty na topiku o kd.Zycze Tobie duuuuuzo szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco- dziękuję z całego serca z miłe słowa :) teraz ja aznalazłam tutaj Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam takie wpisy to słabo mi się robi. Ludzie! jest tyle biednych dzieci w domach dziecka, które potrzebują miłości. Skoro nie możecie mieć swoich dzieci, a bardzo ich pragniecie dlaczego nie pomożecie takim dzieciom? Dlaczego nie zechcecie przelać swojej miłości i niespełnionego ojcostwa i macierzyństwa na jakięś biedne dziecko, które może być 1000 razy lepsze niż wasze bilogiczne? Nie rozumiem takich ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chcemy by jak w moim przypadku, moj maz został biologicznym ojcem. To nasza a nie tylko moja decyzja. Syty głodnego nie zrozumie. Mam dziecko adoptowane, 9 letnie. Jego matka w ciazy Piła i paliła papierosy, przez co syn ma niedowage i kłopoty z gornymj drogami oddechowymi. Pojawiła sie teraz szansa na drugie dziecko z KD. Tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala biest dziś mój 6 dpt, test mam zrobić we wtorek czyli 10 dpt. Trochę się doluje bo boli mnie brzuch jak na okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy blastusiach mozesz zrobic jutro , pojutrze Test z 10 :-P powinien juz wyjsc. Trzymam mocno kciuki Stefanio. *** GOSCIU Bo nie kazdy moze albo chce adoptowac cudze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala biest wiem ze mogę wcześniej test zrobić, ale powiem szczerze ze boje się tego co bylo ostatnio, ze test wyszedl -dwie kreski a dwa dni później dostalam okresu. Lepiej poczekam na bete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coco i Biest - tylko nie uciekajcie stąd z tymi serialami, please!!! Dzięki Wam obejrzałam mnóstwo fajnych historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu alez zostajemy.... Wiekszosc przstala sie odzywac a topik zawsze byl, przynajmniej mial byc nie tylko o staraniach :-) Ciekawa jestem co u Mon cheri...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie,ze zostajemy,ja bardziej w charakterze towarzysko-sentymentalnym:) Gosciu mily na serialowe nowinki zawsze możesz liczyc.Jak masz jakies określone upodobania to sluze.Ostatnio cos mnie ciagnie do kina gangsterskiego i kostiumowych. Jak ktoś lubi np.Zakazane imperium to polecam krotki serial Peaky Blinders z Cillianem Murphy.Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie MON CHERI może bys tak matko karmiaca w swojej laskawosci chociaż pietke Tosi zaprezentowala? A tak poważnie to jak sobie radzisz w nowej starej roli?Zmuszasz mnie zebym podstepnie podczytywala sąsiedzki topik bo tylko tak mogę miec jakas szczatkowa wiedze co u Ciebie.Sciskam Cie w pasie moja droga a Tosi wysylam cmoki w male lapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Jeszcze raz dzieki za serialowe nowinki I dzieki za info; wiec biore te 5mg kwasu foliowego i inne witaminki. Od przyszlego cyklu mam zaczac antyki. Tylko nie moge dostac tu tego Ovulastanu - czy ktos moze wie ktora marka na amerykanskim rynku bedzie OK przed IVF (jesli ma to znaczenie)? Moj gin nie mial zielonego pojecia a nie chcialam juz wracac do kliniki (w ktorej po raz kolejny nie zrobie IVF). Chyba za bardzo wszystko analizuje, ale chce sie upewnic, ze wszystko jest zapiete na ostatni guzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest czyli w polowie maja podchodzisz? - moze sie w podobnym czasie zawiniemy :) One Wish napisz prosze jak sie przygotowujesz do transferu - szukam inspiracji :) Gorace Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ja brałam antyki w grudniu bo miałam podchodzić do ivf.Paskudnie się po nich czułam:( W lodzkich klinikach raczej się nie zdarza,zeby przed procedura z kd brac antyki.Czesciej dziewczyny biora HTZ na wzrost endometrium. Ale to chyba kwestia indywidualnego doboru lekow do każdej pacjentki. Jeśli lekarz tzk zalecil to miejmy nadzieje,ze wie co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza-to będzie mój pierwszy transfer. Modlę się by udany :) przygotowuję się do niego od strony czysto medycznej i swojej "prywatnej", bardziej duchowej. Biorę do jutra przez 12 dni Luteinę dopochwową i Estrofem, 2 x dziennie. Po odstawieniu pojawi się @ i tu od 3 dc zaczynam brać Estrofem, zwiększając później dawkę. Ma to na celu wzrost endometrium. Po 11 dc mam się pokazać na usg i jeśli będzie ono dobre to za dzień lub dwa od usg będzie transfer. Jeśli chodzi o moje osobiste przygotowanie się to oprócz takich prozaicznych spraw jak zdrowa dieta, wysypianie się, pozytywne myślenie, spacerki codziennie dla dobrej kondycji chodzę na akupunkturę. Dowiedziałam się, że przynosi wymierne efekty. Skonsultowałam temat z moim ginekologiem i zgodził się, ale prosił bym poszła do lekarza a nie cyt "do szarlatana z bramy". Znalazłam więc lekarza-anastezjologa,ordynatora oddziału intensywnej terapii w jednym z łódzkich szpitali. Opowiedział mi wszystko na temat akupunktury, wyjaśnił na czym polega jej efektywność. Polecam. Jest to bardzo przyjemny i relaksacyjny zabieg, dający dużą dawkę spokoju, dosłownie błogości :) wyszłam lekka, miałam wrażenie, że unoszę się nad ziemią. Mam mieć przed transferem jeszcze 2 zabiegi. Akupunktura, po krótce, na skutek wbijania igieł w newralgiczne punkty na ciele zwiększa przepływy krwi, a tym samym ukrwienie tam, gdzie w przypadku kobiety szykującej się do inv są one istotne. Powiedział też, że pomoże w budowie endometrium, mam być o to spokojna. Jestem więc spokojna :) Czy Ty podchodzisz do inv na swoich komórkach czy korzystasz z KD??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliii
Zuza, Ovulastan to nazwa handlowa preparatu produkowanego przez polską firmę Polfa, tworzą go dwa leki: 0,15 mg Desogestrelum + 0,02 mg Ethinylestradiolum. Preparatu o takim składzie szukaj. I One Wish, ja podchodzę z KD, która będzie stymulowana dla mnie, podchodzę ze świeżych. Obecnie leczę się w Invikcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio ja po tygodniu juz wiedzialam, ze sie nie udalo...i sie potwierdzilo. KCIUKI ZACISNIETE MOCNO *** W poniedzalek wplace kryo bedzie juz z glowy. Mam nadzieje , ze nie dostane wczesniej @@ niz 1 kwietnia bo nie bede przyjechac na wstepne badania bo akurat wtedy bede w Pl. Wtedy sie wk...e. Z tyi chrzcinami to jest taki kociol , ze masakra... Osiwieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala biest kup sobie olej lniany, na forum in vitro o tym teraz gadamy. akurat miałam w domu i od paru dni pije to cholerstwo, smakuje strasznie ale ma super właściwości min. pomaga w zagniezdzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala biest ja ciesze zie zz każdego dnia bez krwawienia, a test robie we wtorek i tego się trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob w poniedzialek ahahh bo ja sie nie oge doczekac twoich 2 kresek hehehh. Gerwazy cos sie u was zmienilo? Ja ok 1 powinna, dostac @@ wtedy zadzwnonie do kliniki po termin. A CO SLYCHAC U RESZTY MELDOWAC MI SIE TU. Pozdrawiam cala zaloge :-) Widzialam wczoraj na Skypie moja chrzesnica....jaka ona juz duza i jaka fajna i niezly broj hahahh. 10 ja zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest, Stefania31- czy mogę prosić Was o kilka wskazówek a propos przygotowania do transferu? Podchodzę niebawem, zależy mi na kilku cennych radach. Jeśli chodzi o seriale to poruszam sie po Waszych gustach, a polecam American Horror Story- wszystkie 3 serie z doskonał Jessicą Lange :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam. Pare dnitemu skonczylam 3 czesc...fajna... Ja w sumie 5 tyg przed transferem nie ilam prawie alkoholu, 3 dni przed transferem pilam duzo wody i nie urzywalam perfum jak i perfumowanych zeli pod prysznic itd. W sumie za wiele nie cudowalam zeby podejsc do tego na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala biest nie podpuszczaj:) x one wish ja tez odstawiłam alkohol, nawet od transferu nie pije kawy( pije bezkofeinowa), to chyba Gerwazy pisala, ze kofeina zmniejsza przepływ krwi przez macice, no co jeszcze: wiadomo kwas foliowy, mazgez sobie lykam, nie używam za dużo pachnących kosmetykow, staram się dobrze odzywiac i dużo pic. no i ten OLEJ LNIANY zaczelam pic po ostatnich doniesieniach z forum in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×