Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

mala biest, krew już oddana, ale wyniki po 17. x dziś mam na szczęście wolne, ile do koleżanki się trochę zrelaksować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - rozbawiła mnie Twoja historia z babcią pukającą do łazienki, psem i chowaniem zastrzyków do lodówki :) u mnie jest też taka sama komedia, ale z teściami w roli głównej bo... jesteśmy sąsiadami przez płot. Żeby było jeszcze śmieszniej, pracujemy oboje z mężem w firmie teścia, więc jak jadę do lekarza w godzinach pracy to jak się na niego-teścia natknę to wymyślam,że jadę właśnie zawieźć koleżankę do szpitala. Ale najgorzej, jak teściowa - gumowe ucho i oko, niepracująca więc widząca WSZYSTKO widziała któregoś razu jak wyprowadzałam auto z garażu. gnałam wtedy do kliniki na 8 rano a mam do przejechania całą Łódź, więc była godzina 6 rano. Dzwoni i mówi "o boże, dzieci co się dzieje?!! gdzie wy rano jedziecie?" więc ściemniamy, że wybrać rolety. Innym razem mój mąż akurat w godzinach pracy musiał wyjść oddać nasienie więc wymyślił, że jedzie odwiedzić kolegę do szpitala. Paranoja :) tak, oni ani nikt inny nie wiedzą, że mamy problem i podchodzimy do inv. Stefania - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_biest - :):) wiem, to są jaja jak berety jak jest się na widelcu ciągle :) zaczęłam "house of cards" - no rewelacja. rzeczywiście super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz kiedys wspominalam o ty,-mi rodzice nie wiedza o invitro bo oni sa strasznymi przeciwnikami tego wiec szkoda mi nerwow. STEFANIO NAPIECIE ROSNIE.... Ja ostanio obejrzalam Homeland bardzo fajny jak dla mnie i teraz prawie juz koncze Revenge. Na bierzaco patrze The Following , Hannibala , Continiuum i Czarna liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio zaglądam bo czekam na pozytywne wiadomości od Ciebie. Trzymam mocno kciuki. I Ja dziś kończę 34 tc. Urządzam pokój dla córki. Oszczędzam się bardzo bo mam częste skurcze macicy i nie wiadomo czy nie spowodują porodu przedwczesnego. Tak czy inaczej mała waży już około 2 kg więc musi być dobrze. Życzę wszystkim starającym się samych sukcesów. I Jeszcze co do kd, bo to moja bajka. miałam tylko jedną dobrą komórkę od dawczyni i ciąża jest więc trzy embriony to całkiem ładny wynik. Przy decyzji o kd zawsze się ma z tyłu głowy, że jakies tam szanse były na własna komórkę ale po długotrwałym leczeniu i braku rezultatów warto przyjąć, że to idealne rozwiązanie dla takiej pary. I Wiecie co zauważyłam, że w necie coraz częściej kobiety piszą o kd natomiast nikt nie pisze o korzystaniu z banku nasienia. Tak sobie to teraz uświadomiłam, a to przecież jeszcze bardziej powszechne musi być. I Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez nikt nie wie o inv, ale jak się uda i się urodzi to najbliższym powiemy. ja mam zawsze problem w pracy ze zwolnieniami, wymyslam ze mialam torbiel na jajniku, albo polipa usuwanego z macicy, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza917
Stefanio nie trzymaj juz nas dluzej w niepewnosci - jakie wiesci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dpt, moja beta 479!!!!! x najpierw napisalam do Was , a potem do M, ale jestem zakrecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania- dla takich chwil warto TO wszystko robic :) bedsiesz Mamą, serdeczne GRATULACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio - ogromne gratulacje ❤️, szczęśliwej ciąży Ci życzę! Cieszę się razem z Tobą :). Wspaniale się czyta takie nowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza917
Mi tez sie lezka w oku kreci :) ale sie ciesze - gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio serdecznie gratuluję ,ale się cieszę ,zapraszamy na forum ciąża po in vitro .Pozdrawiam wszystkie koleżanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim:) na forum ciaza po invitro to się przejde,ale może po 13 tyg, na razie to dla mnie za wcześnie,a pozatym tutaj się zadomowiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest oczywiście ,że następna jesteś ty w kolejce .Stefanio może bliżniaki przy takim hcg ja w 9 dniu miała 97 przy blastocyście .Ale się cieszę ,będzie mi raźniej pisać teraz tutaj .Głupio mi było pisać jak mi się udało ,bo wiem ile się staracie kochane .Biest nasze kciuki zaciśnięte teraz za ciebie .A ja tak jak Taida będę miała dziewczynkę .Pozdrowienia dla wszystkich Jola jak ty się czujesz ,Mon cheri co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania- po takich wiadomościach chce sie żyć i człowiek wie, ze to co robi ma sens. Ale musisz byc szczesliwa! I Twój mąż oczywiście. Wypije dzis Twoje zdrowie, dbaj o siebie bardzo. Teraz my- pozostałe... :) A ja Wam dziekuje, ze mnie przyjęłyście do swojego grona tak ciepło. To najlepsze forum na jakie trafiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliii
Stefanio, super, ze Ci sie udalo! Gratulacje! Wyobrazam sobie jaka jestes szczesliwa :-) Taido, fajnie, ze napisalas. Juz sie balam, ze wyladowalas w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje jeszcze raz Wam wszystkim, ze tak się razem ze mna cieszycie:) bo oprócz M to nie mam się z kim podzielić tym szczęściem, na razie trzymamy w tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza917
Jak tylko wroce z pracy to sie napije czewonego winka za Wasze zdrowie (bo jeszcze moge hihi ale niedlugo sie tez przerzuce na olej lniany ;). Stefanio dzieki z calego serca za te wspaniale wiadomosci - to jest taka namacalna nadzieja dla reszty z nas :) A teraz Maz pewnie bedzie z radoscia spelnial kazda Twoja zachcianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×