Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Translokacja chromosomów - doświadczenia w walce o dziecko, ale na forum jest cisza totalna, tylko kilka dziewczyn napisało do mnie prywatną wiadomość, niestety żadnej się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia- ja Ci pomogę w sprawie translokacji. Tylko napisz co chcesz wiedziec. Mam koleżankę, która ma własnie i podchodzi w mojej klinice. Moze bede mogła Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One, tak jak pisałam wcześniej to M ma translokacje i po nieudanym podejściu z PGD zdecydowaliśmy się na dawcę. Podeszłam do 3 stymulacji i mieliśmy tylko 3 zarodki - wszystkie chore, coś nie tak z chromosomami 16, 21 i 22. Badanie to zrobiliśmy to ze względu na mój wiek - 35. Teraz zastanawiamy się co zrobić żeby kolejnym razem zwiększyć szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujkaa
Olivia, mój M ma translojacje 13/14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujkaa
translokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobna sytuacje jak u Tujki tylko o wiele gorzej się stymuluję więc marne szanse na uzyskanie zdrowego zarodka z M. Z dawcą też pod górkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujkaa
Na forum- objawy ciąży po in vitro- była dziewczyna malowanywelon, miała translokacje, kilka poronien i urodziła zdrowa córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tujka, no właśnie jesteś jedyną której się udało więcej nie znalazłam. Stopki zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujkaa
Może rzeczywiście inseminacja. Mnie tak proponowali gdybyśmy się zgodzili na dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, takich przypadków jest dużo, ale w naszym przypadku translokacja M + moje niskie amh to jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka ale czy spotkałaś się z czymś takim że stymulacja może uszkodzić komórki jajowe i być przyczyną wad genetycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujkaa
Nie, pierwszy raz słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mam dzisiaj gorszy dzień. Co jakiś czas dopada mnie strach że nigdy się nie uda. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leni2014eee
Olivia, no coś Ty! Nawet tak nie myśl, trzeba sobie wizualizować bobasa - potęga podświadomości ;) pozdro, Leni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza______
One i jak przebiegla wizyta? Siedzac przy suto zastawionym (w stylu polskim;) stole spogladalam cichaczem czy wiesci sa jakies nowe??? A tu tajemnicza cisza na temat wizyty- jutro rano prosze o raport ;) X Olivia jesli chodzi o strach to mnie nie przebijesz ;) Masz dopiero 35 lat! Wszystko sie uda i musisz w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujkaa
Dziewczynki ja znów mocniej plamie, tak delikatne brudzenia to miałam prawie cały czas. Jadę do gina bo zbliża się weekend. Trzymajcie proszę kciuki by maluszek byl cały i zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujkaa
Zuza♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leni2014yy
Tujka, trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One? Zuza a ty jak sie czujesz? Ja sie nie czuje na nic. 29Dc ciutke bolal mnie rano brzuch ale prawie przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza_917aaaaaa
Tujka i co- wszystko dobrze? Biest Trzymam kciuki - to co czekamy do poniedzialku? One? Ja jade oddac krew i jestem wrakiem nerwowym.... Do wczoraj bylam taaak spuchnieta i w srodku i na zewnatrz ze myslalam, ze to jakas reakcja na lutke ale sprawdzilam w necie i to BYL podobno pozytywny objaw... Dzis rano jak reka odja ;( cala opuchlizna zniknela zupelnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ty wez sie ogarnij i przestan o kazdej pierdole czytac w necie Uspokuj sie troche. Normalnie dziewczyny maja bety 10,12 czy nawet 14ego dpt i nie panikuja tak jak jak ty ktora wa wyniki co pare dni. Takim zachowaniem tylko sobie szkodzisz bo jestes na kazda durnote nakrecona i dzidz to czuje a on musi miec zrownowazona mame. Chcesz go wystraszyc? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tujkaa
Zuza, Leni dziękuję. Dzieciątko jest, puka mu maleńkie serduszko:), źródła krwawienia nie widać. Mam się oszczędzać, brać leki i czekać mając nadzieję, że jestem po prostu z tych krwawiacych w ciąży. Zuza trzymam kciuki za wyniki i nie zamartwiaj się objawami. Mała_biest podziwiam Twoja cierpliwość, ja znalazlabym jakiś szpital choćby na końcu świata i zrobiłabym tą betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, słuchaj się Biest bo dobrze mówi :) Ciągłe bycie na adrenalinie - niewskazane ;) Tujka - no widzisz, relaksuj się dziewczyno, na spokojnie, najważniejsze, że nie jest to świeża krew, krwiaka nie widac w obrazie, pewnie macica oczyszcza się po implantacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka moze jestes z tych plamiacych. A widzisz serduszko jest wiec gitara :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza_917aaaaaa
Tujka wspaniale!!! Kochane to nasza ostatnia szansa dlatego swiruje ... Ale wiem, ze macie racje :) wiec sprobuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Tujka najważniejsze że serduszko bije :) Musisz się oszczędzać, bo Ty chyba z tych co ciągle w robocie siedzą:) X Zuza no to czekamy na dzisiejszą bete !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×