Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość mala biest
Tujka kochana pozdrawiam ciebie bardzo bardzo erdecznie. Ja podchodzilam i podchodze na luzie. W poniedziałek jade do kliniki na badania. Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati10
Cześć dziewczyny. Fajny "ruch" zrobił się na forum :-) W końcu :-) Megi nie wiem co Ci napisać... :-( Nawet sobie nie próbuję wyobrazić jak trudna musi być decyzja o powiedzeniu sobie "dość" po tylu latach starań... :-( Tujka również strasznie mi przykro. A co mówi nasz lekarz? Będziesz jeszcze próbować? Mala trzymam kciuki za Twoje jajeczka :-) Zuza czekam na @. Miałam dostać w piątek, a tu nic. CholeRa jedna jak ma przyjść to jej nie ma. Migotko co u Ciebie? Gościu z boku pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala biest
Po wizycie w klinice mam ochote ryczec. Pomimo większej dawki hormonów nie mam prawie wcale jajek.tzn ok 7 malych.....nawet profesorka byla zdziwiona. W czwartek mam kolejna wizytę. Lekarka mnie wysluchala i jesli sie nie uda ....robią mi od razu laparoskopie operacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati10, dzięki za miłe słowa. ty jesteś jeszcze młoda, wiec naprawde warto próbować, szczególnie, ze prawie każdy twój transfer był udany, a teraz po tej operacji to mysle, ze sie uda, jak nie z tych zamrożonych to napewno ze świeżego cyklu. Megi73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała, a w którym dniu stymulacji jesteś ? I ile bierzesz i czego? Ja w czerwcu tez na początku słabo sie stymulowalam, ale cos sie jeszcze dało potem wykrzesać. Wiec moze jeszcze cos urośnie. A ty i jesteś duzo młodsza odemnie. A pamiętaj nie Quantität jest wazna tyklo Qualität. Trzymam kciuki żeby jeszcze cos podroslo . Megi73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała, cierpliwości! Każdy cykl i każda stymulacja jest inna. Nie zawsze tak samo reagujemy. Daj sobie i komoreczkom czas. Mogą nagle ruszyć z kopyta. Trzymam kciuki! Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tujka bardzo mi przykro, że tym razem się nie udało. Cholera jasna, dlaczego innym się udaje , a tym dziewczynom, które marzą by zostać mama nie jest to dane. Megi prononuje nie poddawać się jeszcze i spróbować w Białymstoku. Procedura nawet prywatna kosztuje niecałe 4tys, a leki są refundowane. Na swoim przykładzie powiem, że uudalo się nam uzyskać 8 blastkow, gdy przy poprzednich podejsciach nie mieliśmy ani jednej. Pati teraz kolejny transfer będzie już formaloscia :) trzymam kciuki :) magnollia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Hej Dziewczyny ! Fajnie, ze Jestescie :) Megi :) Tujka :) Pati jak sytuacja sie rozwija- przyszla @? Zaczelo sie? Migotko co u Ciebie ? Napisz jak sie czujesz i na jakim etapie Jestes. Gosciu z boku jak nie tym razem to nastepnym moze sie udac takze przytulajcie sie ile sie da hihi Mala fajnie Cie widzec :) Nie wiem czy to Cie pocieszy ale zawsze moze byc gorzej : przy ostatniej stymulacji moich kom (6 zastrzykow dziennie) , udalo sie uzyskac tylko 1 pecherzyk , ktory na dodatek pekl przed punkcja. Wiec 7 wtedy to bylby szczyt marzen dla mnie. Poza tym wazne jest przeciez aby byl choc jeden zdrowy zarodek, ktory zechce zostac z Toba- trzymam kciuki! Jutro sie okaze jak urosly i ile ich jest - daj znac po wizycie A o co chodzi z ta laparoskopia? Magnollia niezly wynik! mozesz przypomniec czy Tobie sie juz udalo. Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny bardzo goraco i trzymam kciuki aby pojawilo sie wiecej tak dobrych wiadomosci jak od Kwasnej Mandarynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzu tak udało się :) mam 17 m synka, a teraz czekam na kolejnego rozbojnika. To było moje 2 icsi w Bs i od razu udało się mi zajść w ciążę. Choć trzy poprzednie procedury w innej klinice zakończyły się klapą. Tym razem też miałam 6 blastek. Wydaje mi się, że to zasługa laboratorium, bo młodsza raczej nie jestem :) Mogę z czystym sumieeniem polecić tą klinikę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati10
Dzięki dziewczyny. Mala a Ty nigdy nie miałaś laparoskopii diagnostycznej? Zuza dzisiaj dostałam @. Nawet nie poczułam. Odkąd miałam zabieg i nie mam wkładki to nie wiem co to bóle menstruacyjne, a zawsze w drugi i trzeci dzień miałam okropne bóle brzucha i kręgosłupa. Obstawiam transfer na 24ego, oczywiście jak wszystko będzie dobrze, bo czekam jeszcze na wyniki badań, a od jutra estrofem. Pozdrawiam Was kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati czyli zaczelo sie i za jakies dwa tygodnie ten wielki dzien :) - ile bierzesz mrozaczkow? X Magnollia wielkie gratulacje Szczesciaro!!! Bardzo potrzeba nam takich dobrych wiesci , takiego potwierdzenia , ze moze sie udac :) X Mala jak u Ciebie sytuacja po wizycie?- daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala biest
Jutro biore ostani zastrzyk Puregonu a w poniedziałek o 22 Ovitrelle. W srode o 8 rano mam byc w klinice na punkcji. Po kolejnej wizycie bylo tylko 6 jajeczek. Zobaczymy co bedzie. Ciesze sie ze jesli w razie czego sie nie uda to zrobia mi laparoskopie. Ja juz sie nie denerwuje...hehe Megi przykro mi... Tujeczko kochana...buziaki... Dziewczyny ma.ktos kontakt z Coconut mailowy? Mala.biest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała Biest, moim zdaniem 6 to nie jest "tylko". To jest dobra liczba i daje większe szanse na dobrą jakość. A i często bywa, że podczas punkcji coś się jeszcze znajdzie. Powodzenia! Magnollia... serdeczne gratulacje!!!:-) Twoj przykład i Twoja historia z ostatnich kilku lat dobitnie pokazuje, że czasem życie to idealna sinusoida... naprzemian ogromne cierpienie i ogromna radość. tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała no to trzymamy kciuki, i tak jak Tujka mówi 6 to nie mało, ważne żeby były dojrzałe. Megi73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do środy podrosna skurczybyki pewnie jeszcze. Pożyjemy zobaczymy jak ja to mowie. Buziaki dla wszystkich. Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zajrzyjcie na topik JEDNO MARZENIE na podforum Antykoncepcja płodność... Mnóstwo historii z happy endem, naprawdę pozytywni ludzie a starający się latami o dziecko - polecam ku pokrzepieniu serc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Czesc Dziewczyny :) Pati czy juz wiadomo kiedy transfer? Mala to jutro trzymam kciuki za dorodne jajka Twoje. Co prawda ostatnio trudno u mnie z czasem ale ciekawa jestem co ogladasz ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę znaleźć jak na to wejść JEDNO MARZENIE na podforum Antykoncepcja płodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz w wyszukiwarkę, spróbuję linka podrzucić ale nie wiem czy się uda jestem na telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że link działa, jakby co usuńcie spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć laseczki. Ja juz po punkcji dochodze do siebie. Pobrali 7 komorek rano maja z kliniki zadzwonic ile sie zaplodnilo. Transfer w poniedzialek. Mala b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super Mała! To teraz kciuki za zapłodnienie:) Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Mala 7 to fajny wynik!!! Oby sie ladnie zaplodnily. Bedziesz transferowac 2 czy 1? My nast. razem bierzemy 2. X Pati jak sytuacja- wiesz juz kiedy bierzesz maluchy do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała, dołączam sie, super wynik. Widzisz a tak sie martwiłaś. To czekamy do jutra a potem do poniedziałku. Czyli chcą blastocysty transferować. Megi73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala biest
Meggi tak. Tu blastusie trzeba placic extra. W poprzedniej klinice chcialam tez od razu blastusie ale powiedzieli mi ze przy 1 podejsciu sie nie robi bla bla bla. Zmienilismy klinike na mniejsza i jestem bardzo zadowolona. Lekarka wszytkiego co mówię slucha doradza co w naszym przypadku wg niej jest lepsze. Team jest bardzo mily. Czekam na telefon od emriologa ile sie zaplodnilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati10
Mala trzymam kciuki :-) Wiesz już ile się zapłodniło? Zuza jutro jadę na usg, to będę coś więcej wiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Hej Pati juz po usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza melduję się ;-) Już po wizycie. Transfer zaplanowany na czwartek 20ego :-) Jestem troszkę w szoku, bo wszystko jakoś tak szybko poszło... Obstawiałam transfer na poniedziałek, bo to byłby 19dc, a gin zawsze mówił, że jak mam regularnie @ to tak jakby w 14dc jajeczkowanie, 5-dniowa blastocysta, więc w 19dc transfer. A dzisiaj okazało się, że mam 9mm endometrium w 9dc (!), a w jakimś tam miejscu nawet 10mm i gin zaplanował szybciej transfer, żeby endo się nie zestarzało. Ja byłam w szoku i gin też, cieszył się chyba bardziej ode mnie ;-), bo zawsze miałam problem z utuczeniem śluzówki. I od jutra zaczynamy :-) Wieczorem pierwsze tabletki luteiny, od środy fragmin i w czwartek "wielki" dzień :-) Wyniki wszystkie mam o.k., hormon tsh 0,7 to chyba też dobrze. Dziewczyny powiem Wam, że zakręcona jestem na maksa. Niby wydawało mi się, że tym razem podchodzę do wszystkiego na luzie, ale teraz widzę, że już tylko mam jedno w głowie... Mąż też się cieszy jak "głupi" ;-) Mala a co u Ciebie? Będę 3 dni za Tobą :-) Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×