Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Tujka, Zuza :-) Zuza w piątek będzie mój 18 dc i 6-dniowe zarodki. Chciałam wziąć zwolnienie lekarskie po kroplówce w czwartek i luzować się przed transferem, ale niestety, muszę iść do pracy :-(, ale od piątku odpoczywam, hurra! :-) I ważne będą tylko zarodki :-) ...no i mąż :-) ...i psiaki :-) Zuza trzymaj kciuki proszę i nie puszczaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati trzymam trzymam i nie puszczam :) Daj znac jak ta kroplowka przebiegla.... dzielne Jestescie Dziewczyny - ja sie boje igiel brr ale jak ma pomoc to tez bym sie zdecydowala . Mam nadzieje, ze w przyszly piatek sie zobacze z moja tutejsza dr to sie podpytam tez o ten intralipid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati, też trzymam. Teraz już musi być dobrze! O której nasza ten transfer? Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati ja Rez trzymam kciuki:-) Megi73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po transferze, miałam o 10.30. Dzięki za kciuki :-) Zuza leżałam prawie 3,5 godz. z tą kroplówką, ale byłam z teściową, więc się nie nudziłam ;-) Dzisiaj też teściowa była z nami na transferze, może przyniesie nam szczęście, ale jakoś tak intensywnie nie myślę, czy się uda czy nie, co ma być to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati oby bylo dobrze :) teraz czekamy na pozytywna bete... Kciuki wciaz zacisniete! Fajnie, ze masz taki kontakt z tesciowa. Ja niestety nie za czesto moglam sie widywac ze wzgledu na odlegolosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati, suuuuper, kciuki zaciśnięte, musi być dobrze! Zuza pozdrowienia i powodzenia. A do mnie wlasnie przyszła wredna @, chyba córka pozostanie jedynaczka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z boku
To wyżej to byłam ja gość z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati, to teraz uważaj na siebie. Kiedyś ten moment bardzo lubiałam, no bo w końcu na krotki czas do testowania byłam zawsze w ciąży. Życzę tobie wszystkiego dobrego i żeby tym razem się udało, bo zasłużyłaś na to, zreszta wszystkie na to zasłużylysmy. X U mnie to chyba już zaczyna się menopauza, bo mam @ już ostatnio co 14-21 dni. Tak krótko to jeszcze nigdy nie miałam. Niestety to już pewnie mój wiek. Miłego wieczorka wam życzę :-) Megi73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati jak sie czujesz? Dbaj teraz o brzusio - kciuki zacisniete bardzo mocno! Gosciu z boku dziekuje :) oby przyszlosc Cie zaskoczyla mile jak nie w tym cyklu, to w kolejnym.... Megi jak juz ustalilysmy to ja jestem jeszcze starsza ;) I wyniki mialam duzo gorsze niz Ty, wiec nie masz prawa do menopauzy przede mna a ja jeszcze nie jestem gotowa ... choc z @ tez mi sie ostatnio dosc rozregulowalo. W piatek umowilam sie na wizyte wiec przepytam dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Czuję się normalnie, nie analizuję, nie szukam w internecie. Myślę, że w środę, czwartek będę w stanie określić czy się udało. Póki co tylko "czuję" brzuch, ale cieszę się z tego, bo to mi przypomina, że miałam transfer, a po ost. nieudanym transferze nie czułam kompletnie nic. Megi nie przesadzasz kochana z tym wiekiem? Jesteś w "kwiecie" wieku. I tak jak napisałaś, wszystkie zasługujemy na to, żeby być matkami. Wszystkie bez wyjątku! Miłej niedzieli Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati, cierpliwie czekam z Tobą. Zrobiłaś juz chyba wszystko co można było więc MUSI się udać:) Megi, niedawno chyba robiłaś hormony i wyniki były ok wiec jaka menopauza? W razie wątpliwości powtórz je. Ja też parę miesięcy temu miałam taką schize i po badaniach mi przeszło:-) Zuza, rezerwuj bilety i pędem po maluchy bo u nas się dziś dokonała przewidywana tragedia polityczna i kto wie co będzie dalej z in vitro:-( Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tujka, tak będę musiała te hormony zrobić. Myślałam ze znowu dostanę @ po 21 dniach bo miałam mini brudzenie ale to przeszło No i teraz czekam na @:-) wiec moze jednak nie menopauza hihi. X Pati a kiedy będziesz testować? Megi73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi nie wiem, jakoś tym razem nie myślałam jeszcze o tym, ale jak będę testować to na pewno dowiecie się zaraz po mężu ;-) Tujka masz rację, teraz tylko pozostaje czekać na "dobre" zarodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi wyborami Tujko to faktycznie totalna masakra; "wyłączność" w rządzie dla PIS-u, tego najbardziej się obawiałam, ale jeżeli chodzi o in vitro to na ost. wizycie nasz doktorek mówił mi, że niby Duda zmienił zdanie w tym temacie o 180 st., że niby był w internecie artykuł na ten temat, ale może była to tylko kolejna rozgrywka polityczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati kciuki trzymamy I czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati i co? Trzymasz nas w napięciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nie trzymam Was w napięciu, wczoraj miałam dopiero 5dpt. Dzisiaj zrobiłam sikańca, oczywiście negatywny. Wiem, że jeszcze może być za wcześnie, ale czuję, że jest kolejna porażka, a wiecie, że mnie przeczucia jeszcze nigdy nie myliły. W poniedziałek dla potwierdzenia idę na betę. A z innej beczki; słyszałyście o wstrzymaniu w klinikach transferów w listopadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak teraz mamy procedurę w postaci uznania ojcostwa, tak wkrótce, w przypadku metody in vitro, dojdzie jeszcze uznanie samego zarodka – tłumaczy nam kierownik jednego z warszawskich USC. Zgodnie z nowymi regulacjami, jeżeli dziecko się urodzi, to „protokół jest dołączany do akt zbiorowych aktu urodzenia i podlega udostępnieniu na wniosek osoby, której akt dotyczy, po osiągnięciu przez nią pełnoletności lub na żądanie sądu”. Od listopada narodziny z in vitro w aktach stanu cywilnego? » Tak więc – jak wyjaśniają nam kierownicy USC – od listopada w rejestrach stanu cywilnego, oprócz informacji typu PESEL dziecka czy miejsce urodzenia, będzie ślad dotyczący metody poczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati to przeciez za wczesnie na sikaniec. Ja tez mam tak z przeczuciami (nie tylko w tym temacie) I czasem sie zastaniawiam czy przypadkiem "nie wywoluje wilka z lasu". Sprobuj ignorowac jakiekolwiek negatywne mysli. Trzymam kciuki za szczesliwy poniedzialek :) Dziewczyny na forum o KD tez wspominaly o tym wstrzymywaniu transferow... musze sie upewnic czy mi takiego numeru nie wywina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza dowiedz się, najlepiej zadzwoń do kliniki, bo po co masz się nastawiać, a potem się rozczarować. W naszej klinice doktor mówił, że na tydzień wstrzymują transfery, ale szukałam w necie w tym temacie i dziewczyny piszą, że niby nie wiadomo jak długo może to potrwać; Tujka ma na pewno dokładniejsze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Niby wczesniej mi powiedzieli, ze nic nie wstrzymuja ... I mam nadzieje, ze sie nie zmienilo ale sie upewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, Czy oprócz GYN Centrum w Katowicach, możecie polecić jakąś inną klinikę leczenia niepłodności na śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilolam
hej ja się lecze w invimedzie w katowicach u Kuczera, i jestem zadowolona. Jestem w ciąży drugi raz. zawsze po pierwszym IVF. :) polecam fajna placówka. nowoczesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis w tv pan Karczewski z pis powiedzial, ze program rzadowy tylko do 6/2015 potem refundacji nie bedzie. Prosil o nie podpisywanie przez ministra zdr. przedluzenia programu do 2019 roku. Bo oni beda musieli po nim sprzatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy do 6/2015? To jest skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj się w wielkiej tajemnicy dowiedziałam, iż dziecko mojej serdecznej przyjaciółki nie jest jej dzieckiem małżeńskim. Po 7 latach starań rozstali się, a ona w wielu 41 poszła na całość na wyjeździe integracyjnym z 20 kilku letnim stażystą i zaszła od razu. Ale jest happy end, gdy mąż się dowiedział wrócił. Synek ma 3 lata. Czy świat jest sprawiedliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest, babka zaryzykowała, poszła w dym i ma dziecko, a wy co? 100 razy kombinacje alepjskie.OIna chciała dziecko i ma, a wy chcecie problemy i macie, czyli jest sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati i co?już po becie?trzymam kciuki za wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×