Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość Zuza917
Wow !!! Pati super! Czy robilas scratching w poprzednim cyklu? Trzymam kciuki za czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati to fajnie, ze tak wszystko sie układa. X Mała co tam z twoimi zarodkami? Nic sie nie odzywasz Megi73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplodnilo sie 5. W poniedzialek mam transfer...mala B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała powodzenia :-) Megi73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj z kropeczkami do domu Mała B:-) Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem juz po transferze. Teraz....czekanie hahah. Pozdrawam was kochane. Mala b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie Mała! Ja właśnie zaliczyłam dwunastą porażkę:-( tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko Tujko.... Nie wiem juz nawet co powiedziec.... Mala biest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująccccca
Tujka, przepraszam ale czy ty nie za szybko miałaś ten kolejny transfer? Może pora zmienić klinikę? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_j
Witajcie dziewczyny, jestem nowa postanowiłam dołączyć do was, bo szukam wsparcia. Mam za sobą 4 nieudane iv, teraz podchodzę do 5 z komórką dawczyni.. mam 37lat i boję się, że już nie będę mogła zostać mamą… zmieniłam klinikę nie dawno na invimed, tam, własnie zdiagnozowali, ze moje jajeczka są za słabe i zarodki obumierają. Pierwszy raz podchodzę do iv z kd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Podczytujaca przy cryotransferze nie sa konieczne przerwy ... Czas kolejnego podejscia zalezy od samopoczucia i opini lekarza . Oby to samopczucie sie teraz szybko poprawilo i wrocila energia do walki ... Tujeczko kibicujemy Ci z calego serca X Witaj Pati_j No to mamy dwie Pati w naszym gronie :) Ja tez probowalam najpierw na swoich komorkach i teraz po raz kolejny podchodze doKD I zaluje, ze wczesniej nie podjelam tej decyzji... chcialabym znow miec 37 lat ;) Z ciekawosci, w jaki sposob zdiagnozowano, ze Twoje komorki sa za slabe i dlatego zarodki obumieraja? My robilismy kiedys pgd zarodkow ale nigdy nie potrafili jednoznacznie potwierdzic co jest przyczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ile zarodków miałaś podanych? Ile Ci zamrozili? Trzymam kciuki za Twoje powodzenie :-) Kiedy planujesz zrobić sikańca albo betę ;-) ? A Wy dziewczyny trzymajcie jutro za mnie kciuki :-) Kriotransfer zaplanowany na 14.40. Odezwę się jak przyjedziemy z bąbelkami do domku :-) Witaj pati_j :-) Piszesz tak, jakby 37 lat to był jakiś wyrok ;-) Jesteśmy ten sam rocznik :-) Ja wcale nie uważam, że jestem stara :-) Pozdrawiam i głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwę się jak przyjedziemy z bąbelkami do domku Pati nie wiem czy świadomie czy też nie, wypowiedziałaś te słowa, moja siostra przy ostatniej próbie, powiedziała dokładnie tak samo, a Bąbelki to obecnie dówch urwisów zwanych Bąble.Trzymam z całych sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati kciuki zacisniete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z boku
Ilekroć widzę topik na górze forum nie mogę się powstrzymać i zaglądam :D Pati, kciuki zaciśnięte na jutro! Zuza, Megi, Mała, Tujka, druga Pati i reszta dziewczyn, pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati moje kciuki masz na pewno. 2 blasto mialam podane. Mysle ze sikanca zrobie w sobote albo niedziele. Na bete ide w przyszly czwartek. Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati10, powodzenia jutro. Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati,Mała trzymam kciuki.Nie ma opcji musi być w końcu dobrze :) Pozdrawiam Kwaśna mandarynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki baaaaardzo mocno Wam wszystkim dziękuję. Czuję Waszą pozytywną energię :-) Mala to "widzę", że szybko chcesz robić sikańca, ale ja też myślałam o 5,6 dpt ;-) A jak się czujesz? Psychika już "działa"? ;-) Gościu z 18.22 super by było... :-) Tujka strasznie mi przykro z Twojego powodu :-( Dobrze pamiętam, że zostały Ci jeszcze 2 śnieżynki? Trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati, kciuki zaciśnięte :-) teraz musi byc dobrze. Megi73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha 6 dpt troche wczesnie....ale co tam mam wystarczajaco testów do sikania hahah. Bola mnie piersi od luteiny i pobolewa mnie delikatnie podbrzusze....tak to z moja psychika wszytko ok hahah. Bedzie co bedzie.... Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_j
wiesz co, u nas moją komórkę oceniał embriolog. Zresztą od razu badaliśmy także plemniki męża. Przy dużych powiększeniach widać czy budowa jest ok., czy nie. Badanie wykazało znaczne odchylenia w strukturze, dlatego też zarodki nie miały sznas :( plemniki męża są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_j
Pati10, bo czasem czuję, że teraz to już wyrok...robię się coraz starsza i czuje przez to presję. wiem, że teraz się może użalam trochę, nie robię tego cały czas, ale przychodzą chwile kiedy mam dośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati10
Hej dziewczynki. Jesteśmy już od 18ej z bąbelkami w domu :-) Byliśmy na spacerku z psiakami, podlałam kwiatki na dworze, teraz muszę zrobić jedzonko pieskom, potem wykąpać się i nareszcie wypocząć do łóżeczka :-) A dzisiaj taki fajny dzień; "Dzień Wyznawania Miłości"; tak mówili w RMFie :-) Ja cały dzień wyznaję mężowi i śnieżynkom w myślach :-) Mala też tak teraz podchodzę jakoś bardziej na luzie, ale wiadomo co bym (każda z nas) chciała. Mąż nawet śmiał się, że kiedyś jak jechaliśmy na transfer to przeżywaliśmy to bardzo, a dzisiaj tak, jak byśmy jechali od dentysty ;-) Mala mi ostatnio wyszedł test chyba właśnie już w 5dpt; musiałabym sprawdzić stare wpisy. Też mam 4 testy ciążowe, które kupowałam rok temu. Pati_j każda z nas wie co to gorsze chwile, ale dobrze trafiłaś, razem tu na forum jest nam raźniej :-) Poza tym dziewczyny są super, tylko trochę mało nas tu jest. Pisz kiedy tylko masz ochotę. Z tym wiekiem to w Polsce jest tak przyjęte, że kobieta po 30tce jest stara na dziecko, kiedy w innych krajach to norma. Z jakiego miesiąca jesteś? Ja z października. Miłego wieczorku dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z boku
Pati10, super że już w domku jesteście. Teraz sobie spokojnie czekajcie. Pati_j, ja też mam 37 lat :D, rodzilam córkę (pierwsze dziecko) jak miałam 34, moja teściowa też twierdziła że to późno i mała się nie doczeka rodzeństwa. Takie teksty trzeba po prostu puszczać mimo uszu. Mam wrażenie że w Polsce od kobiety trzydziestoletniej oczekuje się wykupienia miejsca na cmentarzu, wlozenia szarej garsonki i bawienia wnuków :D Do mnie jakos nie przemawia ta wizja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati to teraz odpoczywaj i byle Teraz do testu to juz będziesz miała drugi etap za sobą, pozdrawiam:-) Megi73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaala
Słuchajcie pisała tu kiedyś Dominika, ktoś wie co u niej? Udało jej się zajść? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z boku super top ujęłaś :-D Megi pozdrawiam również :-) I Was dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×