Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Wstawac spiochy...piekny dzien za oknem :-) Wspanialy wieczor mialam wczoraj w basenie przy swiecach... Niewyspana jestem ale budzik byl bezwzgledy. Zaraz jade plywac z przyjaciolmi i pozniej jade na zjazd pod namiot. Zycze wam milego dzionka. GDZIE JEST RESZTA KOBIETEK Z FORUM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biest ale masz atrakcji dzisiaj to miłego dnia zyczę. U nas niebo zachmurzone ale cieplutko oczywiscie. Migotko przejdziesz to wszystko, najważniejszy jest cel, ale narkozy to ja bym się bała. Dziewczyny a z pomarańczami jest tak jesli nadal bedziecie odpowiadały na ich posty to naprawdę niedużo trzeba aby topik zakończył swój żywot, wiem, że jak się ignoruje ich wpisy to dają spokój, natomiast jak chcecie im przedstawiać swoje racje i dyskutować to macie jak w banku, że będzie ostro. Ja nigdy nie odpisuje pomarańczom, mam swoje zdanie na różne sprawy i nie potrzebuje do mojego zdania nikogo przekonywać. dziwne dla mnie było jak na topiku po sąsiedzku dziewczyny wykłócały się z pomarańczami, bo ja nie widzę sensu przekonywać osoby, których nawet niku nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biest, Karmi ma rację. A kobietki pouciekały, Mon Cheri na ciążą po 40 stce, Gerwazy na In Vitro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :-) wróciłam od lekarza - jestem w pracy. Na monitoringu wyszło, że pęcherzyk ma 15mm, ale endometrium cały czas 4mm, nie rośnie. Lekarz powiedział, że potrzbuje czasu na odbudowę po zabiegu... Czyli ten cykl raczej odpada...ah... Przynajmniej pogoda jest ładna, rozchmurzyło się nad Warszawą. Idę po kawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia fakt, że po zabiegu endometrium musi dojść do siebie, pęcherzyk ładny, ale bez endo i tak nie da rady, no chyba, że zdarzy się cud, bo niektórym się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi - nie marwie się, jak nie w tym to w następnym cyklu...ale cud by się przydał :-) Tyle wiesiołka się najadłam i dalej suplementuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) może dziś się uda nawiązać kontakt ..moje teksty kafe traktuje jak spam, dlaczego??? test ............eee.......test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło:) :D Karmi na urlopie oprócz odbierania głupich telefonów z pracy to tyram sobie w ogrodzie bo w głowie pojawiła mi się nowa koncepcja...he,he wiesz jak jest.. wyciosałam pół ogrodu - bo tak miejscami mi zarosły krzaczory, że świata nie widać. oczywiście w bonusie dostałam zjarane plecy na czerwono! o Taida trzymam kciuki! musi się udać! bo jak nie teraz to kiedy!? - tak mawiała moja babcia, wielka optymistka:) o Lonia a przedstaw kobietko swoje menu wegetariańskie to może i ja skorzystam? jak byłam nastolatka to nie jadłam mięsa, teraz, niestety z racji gotowania obiadków najszybciej jakiegoś kotleta się robi. o Biest a ty choć raz nie możesz mieć brudnych okien?? he,he o no dobra spróbuję wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly to nasze spotkanie odkładamy na końcówkę sierpnia? sorry ale nie dałam rady w tym tygodniu a teraz przed Tobą raj z M;):) o Jolu niestety niesprawiedliwość istnieje na świecie, myślałam o tym samym ale zaglądając ostatnio na ciąże po 40.... kobietki -pomyślały, zaplanowały, wyjechały, wróciły i bach! dwie krechy!! kurde! niektórym to naprawdę tak szybko przychodzi...szczęściary!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko to kiedy dokładnie idziesz na laparo? Myśl pozytywnie, po tym zabiegu , niektóre kobietki szybciutko są w ciąży i tego trzeba się trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o mnie dostałam @ w 20 dc, super , co? Ostatnio w 38 teraz w 20, masakra jakaś!!! Coraz częściej myślę,ze niestety ale mam wczesną menopauzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ivanko Też liczę na to, że się uda. Bo jak ma się nie udać z jajkiem od 21 letniej dawczyni to potem zostaje tylko jajko od młodocianej dawczyni plus brzuch do wynajęcia, a to byłby już prawdziwy cyrk :) I Dziś już jestem bez luteiny i estrofemu. Czekam na @. Powinna przyjść do niedzieli. Pierwszy raz będzie mile oczekiwana. I Lonia Super, że masz ładny pęcherzyk to dobrze na przyszłośc rokuje. Mi też się czasem zdarzy jakiś pęcherzyk ale niestety muszą być wadliwe genetycznie bo od trzech lat ciąży brak. I Wspaniale, że dziś piątek. Juz odliczam godziny do wieczora. Mam zamiar spędzić romantyczny czas sam na sam z M. I Lili wczoraj skończyłąm czytać książkę polskiej autorki pt. Bezdomna. Lekko się czyta ale nie jest to ambitna literatura, a historyjka trochę banalna. I Biest udanego wypadu i super masz z tym basenem, prawdziwy relaks. Mąż tez się tam z tobą mieści? :) I Nadrabiam zaległości towarzyskie, przyszly tydzień pod hasłem wieczornych spotkań z koleżankami. Tylo jedna wie o in vitro, a o kd wiecie tylko WY więc tym bardziej dziękuję, że jesteście i tak mnie wspieracie. Powtarzam się ale im bliżej tego wszystkiego tym większe napięcie mi towarzyszy, które objawia się głównie tym, że budzę się w nocy po 10 razy i 9 na 10 wybudzeń to jest myśl związana z całą operacją "ciąża z kd" i jak się łatwo domyślacie nie są to tylko różowe myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka super, że sie pokazałaś, widze urlop w przeciwieństwie do mnie spędzasz pracowicie, a telefony z pracy także mam , ale staram się nimi nie stresować. U nas w ogrodzie pracy coraz mniej teraz bardziej korzystamy z działki niż na niej pracujemy. Ivanka nie sadzę aby u Ciebie była menopauza bardziej stawiam na niedobory progesteronu. Masz chyba jeszcze zioła srocze, proponuje Ci pić regularnie przez 3 miesiące( sobie też proponuje). Taida ja też chyba bym po nocach nie spała na twoim miejscu, ale już niedługo.......na razie nie martw się co będzie dalej, a zresztą dawczyni wyhoduje więcej jajeczek i na pewno będą chcieli zamrozić embriony, także plan awaryjny jakby co będzie, ale mam nadzieję, że po mrozaczki wrócisz , ale za rok;) A ja mam dzisiaj dzień leniwca, nic nie robię oprócz tego, że od rana zrobiłam się na bóstwo i poszłam na zakupy;)Przez ostatnie dni trochę się zaniedbałam a dzisiaj od rana kąpiel, szorowanie, depilacja, smarowanie, potem paznokcie, fryzura......zrobiłam rundę po mieście, byłam u M w pracy i dalej siedzę w domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem idziemy z Grekami do knajpki na pizze i piwko, muszę się ładnie ubrać co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
Karmi, polecam Ci laserowe usuwanie wlosow zamiast depilacji :) Zrobilam to nogach, pod pachami i bikini line i mam w koncu swiety spokoj. Zyletke znam teraz tylko z widzenia bo M sie goli :) x Lonia, wiem, ze juz na ten temat przynudzalam ale w moim wieku czlowiek sie powtarza bo pamiec juz nie ta :P Skoro masz ladny pecherzyk to idz do lekarza, zbadaj poziom estradiolu i LH. Niech pobiora Ci ten pecherzyk i go zaplodnia a potem zamroza zarodek. Tak robia w Heilderbergu. Moja kumpela (ta od 6 nieudanych IVF) tam byla. Ona jest mega panikara i boi sie bolu gorzej niz ja ( a ja sie boje kosmicznie...) i powiedziala, ze punkcja jednego pecherzyka to byl pikus. Daja Ci jakis czopek na znieczulenie i po minucie jest juz komorka odessana. Wszystko lacznie z zaplodnieniem komorki, kosztowalo ja 500e wiec w stosunku do tutejszych zarobkow to nie jest jakas wielka suma. Zarodek zostal zamrozony bo ona teraz robi jeszcze kilka innych egzotycznych testow i nie chciala miec transferu. Po prostu szkoda tego pecherzyka zaprzepascic skoro urosl tak ladnie Ci urosl.. x Biest, pisalam juz kilka razy, ze zastrzyki zaczynam w sierpniu i wtedy lecimy do Denver. Poki co jestem w tzw. priming cycle: biore teraz caly czas estradiol, progesteron oraz testosteron. Jak przyjdzie @ to zaczynam zastrzyki. 5 na dzien :O M bedzie robil :) x Taida, Na pewno wyjdzie za pierwszym razem! Takie mlode komorki az kipia energia z mitochondrii :) i leca na wyscigi zeby sie zagniezdzic. Czy zamierzacie poddac zarodki uzyskane przez komorki dawczyni diagnostyce genetycznej? W wieku 21 lat wiekszosc bedzie i tak normalna wiec mysle, ze juz sama hodowla do blastocyty powinna wyeliminowac wiekszosc abnormalnych komorek. Czy robia dawczyni kariotyp zanim ja dopuszczaja do programu? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gerwazy, no w sierpniu ale wiesz, on już jest od dwóch dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gerwazy fajnie, że wpadłaś. Robimy genetyke bo w Invicta jest już dostępna ta nowa metoda pgd tj. ngs. Podobno super i na wszystkie chromosomy. Do pięciu jajeczek koszt 8 tysiecy potem każde kolejne chyba jakies 600 zł tak więc koszt nie jest powalający (jak na robienie badań pgd). Dawczyni przechodzi szereg badań w tym kariotyp ale ja już wolę dmuchać na zimne. I tak mam strasznie duzo dylematów więc chce mieć pewnośc, że podane mi zarodki będą zdrowe. Mam do Ciebie pytanie. Czy w Colorado zwracają uwagę na wynik progesteronu w pierwszej fazie cyklu tj. badanie między 2-3 dc. Jak byłam w Novum to oni przykładali do tego dużą wagę twierdząć że jeśli jest podwyższony to jest mała szansa na zagnieżdzenie się zarodka, natomiast w Invicta nie sprawdzają tego w ogóle w pierwszej fazie cyklu. To dla mnie ważne bo jak sprawdzałam w Novum to mialam kilka cykli z podwyższonym i nie stymulowali mnie w takich cyklach w ogóle tylko kazali czekać na cykl z niskim. Słyszałaś coś o tym? Trzymam kciuki za Ciebie...5 zastrzyków okropieństwo, ale czego się nie robi dla osiągnięcia celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej . Gerwazy Ty lepiej nam napisz co u Ciebie , podczytuje po sasiedzku , ale tam tez niewiele piszesz o sobie. Powodzenia ! Ja tez wierze w Q10 ! X Pozdrawiam was serdecznie, u nas na razie spokoj, polowa 17 tygodnia,,brzuch juz monstrualny , choc waze tyle co przed ciaza , ... X Nie pisze , bo co bym nie pisala , to zaraz ktoras z kochanych kolezanek cos mi dowali , to po co sie odzywac . Sorrki dla tych wszystkich milych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri super, że się odezwałaś. Jak fajnie, że wszystko jest ok. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
Taida, Mam juz lab order z CCRM zeby zrobic progesteron w 2 dniu cyklu. To jest jeden z ich standartowych testow jako czesc supression check przed poczatkiem stymulacji. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
MonCheri, Super, ze wszystko poki co w porzadku! Myslicie juz o imionach? Czuje sie podobnie jak Ty (tyle, ze bez 17-tygodniowego brzuszka :-D) wiec nie pisze bo po co karmic wsciekle trolle? Poza tym jest ladna pogoda to spedzam duzo czasu na zewnatrz z dala od computerow :) x Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy dzięki za odpowiedź. Sama sobie więc zlece progesteron w 2dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gerwazy -tez o tym myslalam, ale lekarka powiedziala, zeby jeszcze nie nadwyrezac organizmu... Z jajeczkowaniem jeszcze nie mialam problemow, nawet przy wysokim FSH. W tym cyklu mierzone w 2 dniu wynosilo 11,30. Nastepny cykl powinien byc jeszcze lepszy. Taida- wiem, ze to trudny dla Ciebie okres, pelen przemyslen, bojazliwosci, pewnie chcialabys byc juz w drugiej polowie sierpnia? Bedzie dobrze, przeciez po cos przechodzisz ta droge, prawda? A Twoja sila i samozaparcie beda wkoncu nagrodzone! Tak inteligentne istoty musza sie przeciez "powielac" :-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą, Gerwazy super że wszystko idzie po twojej myśli :) Taida, Lonia - dzielne, waleczne dziewczyny z Warszawy, stolicę odwiedzę w przyszłym tygodniu ;) ciekawe czy dużo się zmieniła , ostatnio byłam na ślubie siostry w 2010 roku, Karmi no to super się odstawiłaś, u mnie to nawet paznokcie nie pomalowane, nawet się nie maluję bo chcę żeby mi twarz, oczy i włosy odpoczęły przez wakacje :) skuter synowi kupiliśmy marki Aprilla - całkiem fajny ;) Lilly jak wakacje? Ivanko jak się czuje tato? Mon cheri ruchy maleństwa już czujesz? Biest udanego wypadu, Gwiazda jak zdrowie po antybiotyku? Migotko jak starania? Mandarynko odezwij się ;) dobrej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M w domu i już idę w ślady Karmi:DRowerowa przejażdżka, po drodze kawa u znajomych...i zimne piwko:DDo tego pogoda wymarzona:)Mimo pms jest mi dzisiaj po prostu dobrze.....:)Kocham takie chwile.... 🌼 Lonia, daj sobie trochę czasu na dojście organizmu do formy, wtedy i endometrium podrośnie:) Taida, młodzitka komóreczka Ci się szykuje:DBędzie dobrze:)A relaks przed całą akcją dobrze Ci zrobi, baw się dobrze:) Mon cheri, normalnie jak czytam o Twoich tygodniach ciąży, to nie mogę za każdym razem uwierzyć. 17 tydzień....:) Mandarynko, a Ty co tak ucichłaś?.... 🌼 Ivanka, jasne, że spotkamy się w późniejszym terminie. Będę pewnie wtedy mniej dyspozycyjna ze względu na pracę, ale damy radę:)W każdym bądź razie cieszę się:) 🌼 Karmi, ja wczoraj też szalałam w domowym spa:DJola, a wprzeciwieństwie do Ciebie codziennie maluję się:DTakie przyzwyczajenie. którego nie umiem się pozbyć;) Biest, duży masz ten basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę:) Lili widzę, że u Ciebie pełnia szczęścia, a na rowerkach super nie? Moncheri u Ciebie już 17 tydzień? Nie wierzę.....no to rosnij zdrowo dalej i fajnie, że nie przytyłaś, tylko jak Ty to robisz? Gerwazy brakuje mi Ciebie u nas, ale ciągle pamiętam o Tobie i trzymam kciuki za powodzenie. Jola a Ty dalej w rozjazdach?\ Taida zobaczysz, ze sie uda. Dziewczyny u nas straszny upał już teraz 26 ", dzisiaj jedziemy na działkę bo tylko tam da się wytrzymać, oczywiście w planach kąpiel w basenie i leżakowanie. Córka już w Anglii dojechały całe i zdrowe. A wczoraj byliśmy w knajpce z Grekami, wróciliśmy około 2 w nocy...... oj Ci to potrafią się zabawić:):):) Żony tez mają super dziewczyny, także było naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczynki :) Moge dołączyc do Waszego grona, dawno nie udziełam sie na żadnym forum zrobilam sobie po latach walki odpoczynek. Wkońcu postanowiłam dołaczyc do jakies grupy wsparcia ,za kika miesiecy chce podjac leczenie u prof. Malinowskiego i jak dostane zielone swiatełko chce wrócic po swoje mrozaczki. . Teraz musze troche pocztac forum aby Was poznac . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :-) I Nowa koleznko tez - wymysl sobie Nick, bo nie polapiemy sie w Gosciach! Piekny ten weekend... ide zrobic kawe, a pozniej jedziemy z mezem do Lazienek na koncert chopinowski. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×