Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Stefanio cudowna wiadomość :) niech zdrowo rosną maluszki :) i nudnej książkowej ciąży życzę :) ❤️ 🌼 Pozdrawiam was dziewczyny i za wszystkie trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) u mnie piękna wiosna :) Stefanio no to kochana masz prawidłowe odruchy, mdłości ustąpią prawda Taida ;) Taida jak samopoczucie, ja wróciłam z przychodni robiłam wymaz , mi jest już coraz trudniej, wieczorami mam niewielkie skurcze w czwartek mały ważył 2600 :) pozdrawiam wszystkie serdecznie, miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stefania, super wieści:) Podwójne szczęście! Wspaniały wiosenny prezent:) migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, wpadłam na Wasze forum z sąsiedniego i widzę że ono jest dla mnie:) W tym roku skończę 40 lat i od wielu nieustająco walczę... kolejny transfer planuję na początek maja. Stefanio przemknelas gdzieś przez inne forum i Cię kojarzę, tym bardziej się cieszę że takie cudne wieści tu przekazujesz!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujko witaj u NAS. Ja cie z Forum kojarze. To mnie wyprzedzisz bo ja w polowie maja bede miec Transfer. Napisz nam cos O sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mala_biest, też Cię kojarzę. Vo do mnie wiek już podałam, ilość podejść i trsnferow mam w stopce, teraz będzie dziewiąty i OSTATNI!!! bo udany. Jestem zdrowa choć wiekowa, mam zawsze dużo komórek (> 20), mamy też zarodki ale... M ma w kariotypie translokacje i musimy wykonywać pgd. Po tym badaniu nie jest już tak kolorowo bo tylko są tylko pojedyncze "zdrowe" zarodki, a i te jak widać ciąży nam nie dają. To tak e skrócie. Generalnie to mogłabym chyba swoją stopka oddzielić kilka dziewczyn i jeszcze by mi sporo zostało... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupę literówek, wybaczcie ale ja zwykle z telefonu wysyłam posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodałam jeszcze o śladowej ilości plemników w badaniach, przy badaniu komputerowym wynik wynosi 0, dopiero jak się ręcznie poszuka to pojedyncze sa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Tujka fajnie,ze się odezwalas,kojarze twój nick z objawy ciąży po in vitro czy jakos tak.Zajrzalam tam kiedyś bo szukałam Biest i trochę poczytałam. Milo będzie mieć rowiesniczke bo ja tu chyba jestem najstarsza:O:( No ale przejścia to Ty mialas niewąskie.Musi się wreszcie udac.Fajnie,ze masz dużo komorek to jednak zawsze zwiększa szanse.Ja niestety nic nie mogę wykrzesać mimo silnych stymulacji.Dlatego albo w najbliższym czasie czeka mnie ivf z kd albo pogodzenie się z bezdzietnoscia.Boze jakie to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Tujko, jesteś też moją rówieśniczką:) My staramy się oficjalnie 18 miesięcy, nieoficjalnie troszkę dłużej:( Po badaniu drożności i laparoskopii nadal nic się nie dzieje. na dniach idziemy do nowego lekarza i być może będziemy przygotowywać się do in vitro. Coco głowa do góry. Kd chyba nie jest taka zła...zobacz Taidę już za chwilę będzie tulić córeczkę:) A M jak reaguje na takie rozwiązanie? Migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy AMH jest "jak wyrok"? Przepraszam za formę, ale czytałam sporo na ten temat, do końca tygodnia muszę zrobić większość badań i obawiam się wyników kilku z nich. Czytałam, że dziewczyny cieszyły się ciążą mając niskie AMH, z drugiej strony niski wynik teoretycznie mocno obniża zdolności zajścia w ciążę. Migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli podsumowujac bedzie sie dzialo :) - Czwartek nalezy do One Wish - trzymaj sie kochana! - Nastepna bedzie Tujka na poczatku maja - Biest w polowie maja - Miliii ? - Ja prawdopodobnie w drugiej polowie maja - czy jeszcze ktos? Zycze nam wszystkim aby ta wiosna byla owocna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Zuza dobrze ze Ty to ogarniasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Coso :-) Tak o 5 rano bylam na granicy za 30 min jestem na miejscu. 22ego mam termin w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza_917 - tak Zuza, ja w czwartek :) a tymczasem idę do łóżka by moje przeziębienie nie przemieniło się w nic gorszego. Dziękuję za ciepłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith przeczytałam kilka postów Twoich a że sama mam problem genetyczny to napisze kilka słów. Jeśli nie masz 40 lat to jak najbardziej możesz liczyć na kwalifikację do programu rządowego. Nic Cię nie dyskwalifikuje. Za pgd można po prostu dopłacić. Zawsze to jakaś oszczędność. Wiem to na pewno bo sama jestem teraz w programie. Niestety tylko niektóre kliniki robią pgd. W Warszawie akurat nie mają dla odmiany refundacji, ale już onvicta gdańska tak. Ja przeszłam dwie procedurę w invikcie w Wwie, niestety się nie udało, tylko ciążę biochemiczne. Wybieralismy pakiet kilku chromosomów plus nasza translokacja i kosztowało to 8tys. Trzeba dobrać pakiet pod siebie. Z pgd nie ma problemu, robią w każdej chwili chyba że chcesz zbadać cały genom to wtedy wybierasz tą nową metodę i tam rzeczywiście aparaturę włączają co jakiś czas. Ja się tsm leczyłam e 2012r i początkiem 2013r. Teraz jestem e Gyncentrum na Śląsku bo tu mieszkam i tu mają refundację i oczywiście też pgd. Pozdrawiam i powodzenia! Zuza, fajnie nas poukladalas;) To teraz przez cały kwiecień i maj będzie za kogo trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata Lewińska lat 42 urodziła bliźniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ma tez dwie córki, 22 i 18 letnia. Wszystkie ciąże naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, drogie przyszłe Mamy, Mamusie, ktore ta drogę maja za sobą a pociechy przy sobie- jutro jest moj wielki dzien. Moj "wielki czwartek", czyli transfer. Pierwszy,. Idę zielona, z chaosem w głowie i wyrywkowymi informacjami jak TO bedzie. Jestem do tego przeziębiona wiec tez nieco zaniepokojona. Trzymajcie za mnie jutro kciuki i za moja Keopeczke... Dziekuje za każda radę jaką od Was dostałam,za każde ciele słowo. To dlatego, ze mnie tu tak ciepło przyjęłyście osmielam sie Was o to prosic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania Cuda się dzieją :) Dwa serduszka, to zupełnie niesamowite. I One Wish Staraj się zrelaksować przed jutrzejszym dniem. Wszystko będzie dobrze. Piękne chwile przed Tobą. I Tujka Faktycznie twoja stopka mało optymistyczna ale Ty dobrze wiesz że jak się czegoś bardzo chce to się to osiągnie. I Czy niskie amh to wyrok. To nie wyrok bo sam wynik to nie wszystko liczy się obraz usg, jeśli i ten jest zły to można przyjąć komórkę od dawczyni. Pamiętam jednak ten dzień kiedy odebrałam swój wynik, tak potwornego stresu nie miałam nigdy. Teraz jestem bogatsza w wiele doświadczeń i moja reakcja byłaby inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco Strasznie bym chciała żebyś podjęła decyzję o kd. Oczywiście nie namawiam ale nie poddawaj się proszę. Cały czas trzymam za ciebie kciuki. I Jola tak, tak my już obydwie finiszujemy. Wczoraj dostałam takich skurczy, że M już zawlekł walizkę do bagażnika, a ja wskoczyłam jak zwinna orka do wanny i dokonałam depilacji całego ciała. Po trwającym 1.5 h zabiegu (Jola Ty wiesz, że to teraz tyle trwa, a dla przyszłych mam które nie miały jeszcze przyjemności nosić dużego brzucha wyjaśniam, że nie jestem zarośnięta jak facet) skurcze ustały. Jutro idę do lekarza, jestem ciekawa czy cos się tam już dzieje. Dziś zaczęłam 37 tc. Co do mdłości to oczywiście kiedyś się skończą ale teraz łatwo mi to pisać bo jeszcze niedawno myślałam, że zostanie mi tak na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
One wish będziemy trzymać kciuki .napisz o której masz transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Taida, muszę wierzyć. One wish-trzymam jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida dziękuję. Boję się tych wyników jak diabli. Panicznie się boję...Mam "na plusie" 18 kilo, dawno przekroczyłam magiczną 60-tkę w wadze... Okres mi szwankuje, niby tylko trochę, ale zawsze. W wielku lat 40 tu to już miewa się koszmarne myśli:) Ty już na ostatniej prostej...jak ten czas lec****amiętam jak szukaliście kd, a teraz już za chwilę utulisz Malutką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania- transfer mam o 12:30. Martwię się przeziębieniem... Stefania, Tujka,Taida- dziękuję Wam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×