Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Tujka bralam 5 dni po 1 tabl.50mg. No nic będę próbowała w następnym cyklu. X Aga75 tak mi przykro, ale musisz być silna No bo może akurat w tych 2 ostatnich jest ten dobry:-) X Coco nie słuchaj gości. My wszystkie zdajemy sobie sprawę z krytycznej sytuacji, ale znajoma urodziła w 25 tygodniu i mały jest ok. Musisz myślec pozytywnie. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga kretynke to sobie znajdź w rodzinie:-Pja cię nie wyzywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz zeby sie do ciebie zwaracac inaczej niz kretynku to miej odwage i sie zaloguj jak czlowiek!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Megi mnie dr zaproponował 2x1tabl od 3-go dnia gdybym się zdecydowała i koniecznie poprzedni miesiąc poprzedzony antykoncepcja w celu wyciszenia jajników. Na razie się zastanawiam, choć jak Cię czytam to coraz mniej. A jak się czułas podczas tego leczenia? X Aga po crio nie trzeba robić przerwy w ogóle. Miesiączka powinna przyjdc jak po każdym transferze, kilka dni po odstawieniu leków, choć tu nie ma reguły. A z zarobkami jak w naturze, tylko niektóre mają potencjał do stworzenia życia, może właśnie któryś z tych ostatnich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka No właśnie, tez mogłabym brać 2, ale ze nie wiedziałyśmy jak zareaguje to brałam po 1. Może jednak powinnam brać 2? Ach nie wiem już sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Dziewczyny nie denerwujcie sue takimi drobnostkami. dokladnie zdaje sobie sprawe z powagi sytuacji i wiem ze mala potrzebuje czasu!! Kazdy dzien na wage zlota. Wazy 1500 g. Jest bardzo *****iwa i ladnie rozwinieta jak na ten tydzien,tak mowia lekarze. Takze walcze dalej. Za wasze dobre slowa b.dziekuje i wierze ze wam rowniez die uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatajcie, Dziękuje Kochane za dobre słowa.W piatek mieliśmy pogrzeb i był to jeden z najgorszych dni w moim życiu.Niestety jak przeczytałam kilka z Was też straciło wczesnie swoje mamy.Straszne to wszystko. Los nas nie oszczędza. Cocochanel mam nadzieję że maleńka poczeka chociaż do Nowego Roku.Teraz każdy dzień jest na wagę złota.Będź dobrej myśli.Wiem że łatwo mówić ale postaraj się nie denerwować.Jesteś pod opieką lekarzy a oni zrobią wszysko żeby córeczka została jeszcze trochę w Twoim brzuszku. Migotko mam nadzieję że za parę dni obwieścisz nam dobą nowinę.Trzymam kciuki żebyś miała piękny prezent na gwiazdkę. Aga i inne dziewczyny nie ma co się przejmować "miłymi gośćmi".Ja tam myślę że to bardzo nieszczęsliwe osoby w dodatku bardzo zakompleksione i tchórzliwe które lepiej się czują jak komuś dokopią anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco nie sa Ci teraz potrzebne dobre rady tzw zyczliwych, denerwuje mnie ze sa takie kretynskie uwagi na forum .Nikt nie odkryl ameryki wklejajac linki na temat wczesniactwa !!!!!! Zycze Tobie spokoju i samych przychylnych osob w Waszym otoczeniu. Bedzie wszystko dobrze . Pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie Twoja coreczke. Badzcie dzielne dziewczynki. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: przepraszam, weszłam przypadkowo do Was zupełnie, poczytałam w innej sprawie, ale wtrącę się w innej jeśli pozwolicie. Mam przedwczesne wygasanie, jedną procedurę z KD za sobą, nieudaną, 2 ET. Chciałam napisać informacje co do wcześniactwa. 29 t.c. to nie jest już skrajne wcześniactwo. W Polsce ratuje się dzieci z 26 t.c. Dziewczynka, która była najmłodszym uratowanym wcześniakiem w Polsce dziś rozwija się prawidłowo. Ma już prawie 2 latka. Prawdą jest, że wcześniaki narażone są na różne powikłania, opóźnienia w rozwoju psychoruchowym. Narażone... co nie znaczy, że takie opóźnienia czy nieprawidłowości wystąpią, dlatego w przypadku wcześniaków niezwykle ważna jest wczesna stymulacja dziecka, praktycznie od momentu powrotu z mamą do domu. Gdybyście chciały jakieś rady, proszę piszcie. W skrócie Wam napisałam, ale jak coś służę :) Pozdrawiam wszystkie i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75Aga, strasznie jesteś niemiła, gdybyś przeczytała do końca post gościa, który wkleił link o wcześniakach to wiedziałabyś, że zrobił to by dziewczynę pocieszyć-jest tam napisane że wszystko zależy od dziecka i nie ma co martwić się na zapas. Twoja frustracja cię zaślepia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga zastanawiała się co z Tobą długo się nie odzywałaś. Przykro że znowu się nie udało. To wszystko takie dołujące. Ciągle mamy pod górę i jeszcze goście co chwila nam dowalają. Megi niedawno sama mnie pocieszałaś żebym się nie poddawała i że każdy ma czasami gorszy dzień. Dzisiaj to chyba Ty masz ten dzień. Ach my baby zawsze się łudzimy że tym razem będzie lepiej a później jesteśmy mega rozczarowane. Nie poddawaj się kochana. Może w kolejnym cyklu weź po 2 tabletki. A lekarz co powiedział? Cocochanell trzymaj się. Kwaśna mandarynko Ty też. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
To wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo stare jałowe baby z przegranym życiem, plujecie jadem i wielkie oburzenie jak ktoś parę słów prawdy powie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama35l
Ludzie naprawdę są straszni, muszą zawsze dowalić, za młoda, za stara, konkubina, po cc, kazdego mozna wbic w ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75Aga
Oliwia pewnie mam nie najlepszy dzien ,ale w koncu wolny i siedze sobie i czytam forum probujac nadrobic zaleglosci i wpisy zyczliwych gosci mnie poprostu powalaja. Jak mozna tak pisac nie mowie o sytuacji Coco bo do tego momentu probowalam sie powstrzymac. Ale dziewczyna napewno jest przerazona i dzieli sie swoja sytuacja a tu poprostu straszenie i uswiadamienie jak by to bylo na ta chwile komus potrzebne! Boze kochany pozwolmy sie temu dzieciaczkowi szczesliwie urodzic. I zrobmy wszystko zeby umilic Coco czas a nie ja dolowac. I gdybym nie wiedziala o czym pisze to bym sie w tym temacie nie wypowiadala. Przezylam kilka miesiecy na oddziale z wczesniaczkami i ich rodzicami wiec wiem o czym mowie. Dzieciaczki po 30 tygodniu swietnie sobie radza co oczywiste ze wymagaja szczegolnej opieki ze strony lekarzy a takze rodzicow i nie straszmy jakimis czarnymi scenariuszami. To nie czas na takie komentarze! Co do mnie to z lekarzem rozmawialam przez telefon i oboje ustalilismy ze odpoczywamy i spotykamy sie w styczniu. Dzieki za mile slowa dziewczyny. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coco nie słuchaj gości. My wszystkie zdajemy sobie sprawę z krytycznej sytuacji, ale znajoma urodziła w 25 tygodniu i mały jest ok. Musisz myślec pozytywnie. Trzymaj się XXXXXX Boże jaki ciemnogród... koleżanka urodziła w 25 tygodniu i wszystko jest ok? ciekawe ile miesięcy dziecko było w szpitalu i jakie sa konsekwencje zdrowotne tak skrajnego wcześniactwa... bo nie wierzę, ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75Aga... kobieto żal mi Ciebie, w Tobie jest tyle samo jadu i złości jak w niezalogowanych gościach... przepraszam trollach bo w końcu tak ich nazwałaś. Nie panujesz nad emocjami kobieto, przelewasz swoją frustrację i uczucie rozczarowania na innych, z bezsilności zaczynasz "kąsać". A te brednie o 25 tygodniu czy 30 tygodniu...wcześniak to wcześniak i nie ma co tego racjonalizować i pocieszać na siłę, ona jest pod opieką lekarzy, a dziecko potem trafi pod opiekę neonatologa i wielu innych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szansa na przezycie: 90-95 procent Szansa na to ze dziecko nie bedzie mialo problemow zdrowotnych wynikajacych z wczesniactwa: 60-70 procent. Wg http://preemiehelp.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. J.P.II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee to chyba jednak dalajlama powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Jagodko jak milo Cie widziec :) I wlasnie takich rzeczowych komentarzy tu potrzeba - Jestes Kochana. ... pomimo, ze mialysmy ignorowac "zyczliwych" to nie moge sobie nawet wyobrazic co nimi kieruje w tej sytuacji - to jest jakies chore! moze zanim sie zaczna wypowiadac na temat wczesniactwa to niech sie doksztalca nieco... Po wiadomosci o sytuacji z Cocochanell sama przetrzasnelam internet i jak Dziewczyny pisza, wczesniaki w tym okresie maja bardzo duze szanse! Cocochanell Ty i Malutka Jestescie w dobrych rekach i wierze ze wszystko bedzie dobrze ... Jak najwiecej spokoju teraz Ci potrzeba - trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Olivia dzięki za pocieszenie:-) masz racje, ale kiedyś trzeba się poddać. Moje życie nie jest jałowe i puste, jak to nieżyczliwy gość myśli. Może jak bym już raz nie była w ciąży to pewnie bym zapoprzestala tej walki, ale po tym jak już się raz maleństwo na usg zobaczyło i wie jakie to jest piękne uczucie nosić w sobie ta mała osóbkę to znowu się chce walczyć. Chociaz strach będzie mi cały czas towarzyszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Tujka ciesze sie , ze myslisz, ze jest plan na horyzoncie. Jesli jest szansa to do dziela :) kibicuje Ci z calego serca X Megi nie smuc sie . Wiem, ze liczylas na lepsze wiesci :( ale trudno , zobaczymy w nastepnym cyklu- wezmiesz 2 tabletki i oby zadzialalo. X Aga musisz myslec pozytywnie o tej dwojce na zimowisku ;) X Witaj Mama35l :) Zal mi wlasnie takich ludzi ale na szczescie nie wszyscy sa tacy... Wogole nie powinnysmy reagowac ale czasem trudno zignorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Kwasna Mandarynko ... tak bardzo mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Przepraszam ze mnie tyle nie bylo...od paru tyg nie wchodzę nawet na Kafe. Cocoxhanell sciskam cie serdecznie. Muszę doczytac co u was.... Mala biest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Mala w koncu Jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×