Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość mama35l
Ja urodzę drugie dziecko w wieku 36 lat i tez juz slyszalam ze "na starosc" mi sie zachciało, po co mi teraz pieluchy itp. Dla mnie akurat ta późniejsza ciąża jest o wiele bardziej przemyślana, świadoma i przyjemna. Bardziej ją przeżywam, bardziej o siebie dbam, mam lepsze warunki. W porownaniu do pierwszej, przed 30-tką, to niebo a ziemia. Nie mam za sobą specjalnie długich starań więc nie dołącze do grupy ale jak czytam komentarze atakujacego ciemnogrodu to nóż mi się w kieszeni otwiera. Życze powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Zuza jak Cię zobaczyłam to aż miło... jakbym spotkała koleżankę. Pozdrowienia dla One :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka 38
Kwaśna mandaryna przytulam mocno. I dziękuję za miłe słowo w tak smutnym dla Ciebie czasie. Też marzy nam się taki prezent, choć nie ukrywam, że wiadomość o tym, że dwa zarodki przestały się dzielić w 5 dniu podcięły nam nieco skrzydła. Pan embriolog wczuł się w role psychologa i zapewniał, że te podane były najsilniejsze i mają super warunki, a te pozostałe były dużo słabsze a i tak wytrzymały w laboratorium aż 5 dni. I że trzyma kciuki i jest dobrej myśli:) No to mi jako przyszłej mamie chyba nie wypada nie wierzyć że się uda:) Mała fajnie że się odezwałaś! Coco, ty się nie przejmuj złośliwościami - jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Nie takie wczesne maluchy biegają teraz po tym padole i rodzice przez nie siwieją przedwcześnie:) Mama 35 - to ty młoda siksa jesteś:) Moja koleżanka od wczorajszych zakupów ma 39 lat - urodzi jak stuknie jej 40 stka. Między nogami biegał nam wczoraj jej 3 letni synek:) Rozczulił mnie na maksa, nie puszczał mojej ręki - jest BOSKI. I takich boskich cudów życzę Wam wszystkim! Jagódko witaj:) Czuję się nijak - piersi bolą, wielkie, nabrzmiałe, sutki jak denka od butelek w śliwkowym kolorze...brzuch ciągnie, twardnieje - muszę polegiwać, w pracy odchylam fotel tak, że w końcu kozła fiknę. nadal biegam do toalety. I to tyle - czekam do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Jagoda tez sie bardzo ucieszylam jak Cie zobaczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Migotko czekamy zatem do poniedzialku z zacisnietymi kciukasami ! x Mama 35 - gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajac tylko pare zdan z poprzedniej strony az mi się niesmacznie zrobilo. Ile niemilych słów... U mnie nie ma nWet o czym opowiadac...zyhe w sumie swiatami i wyjazdem do Polski... Cocochanell a w ktorym ty jestes tyg? czy ktos mi stresci co i jak na topiku.... Co jest z Coco bo się o nia martwie... Biest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Biest..nie martw sie..zyje:). Jestem w 30 tc. Nie pisze , Bo mnie ostatnio goscie i tak juz skreslili..mimo,ze pisze ze walcze o kazdy dzien to i tak mi juz wywrozyli chore dziecko itd. Czuje sue juz lepiej.sytuacja sue troche uspokoila.skurcze ustaly..czyli tylko lezec i czekac , aby jak najdluzej mala zostala w srodku:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Ach..Biest ty pisalas o coco! Sorry:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cocochanel mysle ze goście nie mieli niczego złego na myśli.Nikt nikomu tym bardziej nieznajomemu nie życzy przecież zle.Bardziej chodziło chyba o uświadomienie powagi sytuacji,przynajmniej ja tak to zrozumiałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Cocochanell, nie wiesz jak mnie cieszy twoja wiadomość, ze sie uspokoiło i moze mała zostanie troche dłużej w brzuszku. Wczoraj tylko czytałam w pracy o wczesniakach. Wszystko będzie dobrze:-) To teraz wyleguj sie w łóżku. X Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Cocochanell - ja tez sie ciesze z dobrych wiesci ze sie uspokoilo troche. Odzywaj sie abysmy sie nie martwily. A "zyczliwych gosci" ignorujemy i koniec kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Mala ale fajnie swieta w Polsce! My niestety wyjedziemy dopiero na KD - wszystkie plany musimy dopasowac ... Tylko ze nie wiem kiedy sie odezwa A U Ciebie styczniowe podejscie wciaz aktualne? Coco od jakiegos czasu milczy ...Moze sie teraz odezwie jak Cie zobaczy :) A z najwazniejszych wiadomosci to Stefania urodzila blizniaki jakis miesiac temu ( poszukaj sobie strony gdzie opisala porod ) W poniedzialek Migotka testuje wiec trzymamy kciuki. Moze ktos inny Ci reszte stresci - musze leciec ale fajnie, ze wrocilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocochanell oby taki spokoj jak najdłużej :) x Mala nie wiem dokładnie w ktorym momencie zniknęłas. Pati niestety po poronieniu walczy dalej i diagnozuje macice. Ja mam za sobą pierwsze nieudane podejscie rządowe i chcemy zmienic klinikę. Aga kolejny et nieudany. Megi eksperymentuje z naturalnym cyklem i będzie miała konsultację w Pl. Zuza czeka na KD. Tujka zastanawia się nad naturalnym cyklem wspimaganym clo. No i czekamy na szczęsliwe rozwiązanie Cocochanell. X A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati10
Olivio "kochanie", cieszę się, że poprawiłam Ci humor ;-) :-) A ja dalej czekam na @. Już mam nerwa. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O już się między sobą zaczynają żreć, co za frustratki... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, ja miałam @ Po 4 tygodniach po poronieniu. A ile to już u ciebie jest? X Cocochanell dzisiaj myślałam o tobie bo na RTL 2 był program o wczesniakach, pokazywali wcześniakiem z 23 tygodnia które miały koło 500 gram, to było naprawde krytycznie, ale u ciebie to naprawde już jest daleko, malutka wazy już 1500 gram i prawie 31 tydzień. Odezywaj sie jak tylko możesz co tam u ciebie. Trzymam dalej kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Megi ..ogladalam ten program!! Strasznie wzruszajacy. Wiem, ze maluszki ratuja ale tak naprawde za kilka lat moze sie okazac jakie uszkodzenua a raczej niedociagniecia pozostaly po tak wczesnym wczrsniactwie:(. No coz ..Nadal walcze o kazdy dzien.jutro zaczynam 31 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocochanell tez oglądałas? Tak w tym momencie masz racje ale u ciebie to już naprawde inna sprawa, ta kobietka co miała wadę serca urodziła 1sza córka co ważyła coś 1300 gram i ma 4 latka i wszystko dobrze i teraz tez urodziła dziewczynkę 1900 gram w 33 tc. Będzie wszystko dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati mam nadzieję że nie jestes na mnie zła za tą macicę i miednicę :) a @ jak potrzeba żeby przyszła na czas to nigdy nie przychodzi. Nie denerwuj się kochana. X Migotka jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na @...;( migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coco na onecie jest dziś artykuł o mamie 4-raczków. Urodziła w 30 tym tygodniu - maluchy miały małe kłopoty (infekcja, trawienie itp), ale była ich czwórka w jednym brzuchu:) Trzymaj się ! migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z boku
Wow, właśnie przeczytałam o tych czworaczkach... :D Takie kruszynki a tak sobie dobrze poradziły. Rodziców czeka mnóstwo pracy - na pewno dostaną jakieś wparcie - ale też jakie szczęście! Tyle dzieciaczków od razu, normalnie kumulacja :) Czego i Wam życzę w ten pochmurny poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Migotka to jeszcze nic nie znaczy. Będziesz robiła wczesniej test czy czekasz do poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Migotko pamietam, ze przed moja pozytywna beta tez sie czulam jak na @ do tego stopnia, ze nawet nie chcialam sprawdzac i niedowierzalam jak uslyszalam wynik - trzymam kciuki za Ciebie X Cocochanell jak sie dzis czujesz? - kolejny dzien wygrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Migotka..ja w dniu spodziewanego okresu dostalam krwawienue, kt trwalo 1 caly dzien!a nastepnego dnia test pozytywny .takze nadzieja umiera ostatnia. Nie wiem jak moj organizm to wytrzymal, ale nadal jestesmy w jednym opakowaniu:). Moze pomogla akupunktura na sali porodowej i muzyka relaksacyjna?;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka 38
Olivia, Zuza Cocochannel - :) Wiem że objawy jak na @ mogą znaczyć wszystko, niemniej pewnie byłoby mi łatwiej, jakbyśmy mieli jeszcze plan B czyli zamrożone zarodki. A my nie mamy. Dla nas negatywny test oznacza albo ponowne starania w marcu-kwietniu (wszystko od nowa...) albo rezygnację. Omawialiśmy to, wahamy się. Test oczywiście najchętniej zrobiłabym już dziś :) ale to za wcześnie - 10 dni po zapłodnieniu, 8 po transferze. Może zrobię w sobotę albo w niedzielę. W szufladzie mam dwa. Miarodajna dla kliniki zresztą i tak jest beta, a ta mam zrobić 15 grudnia. Cocochannel, fajnie że jeszcze w jednopaku:) Olivia, Pati - ja nie załapałam tej miednicy...o co szło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
jejku Cocochanell to full wypas masz niezłe luksusy. Trzymajcie się razem jak nsjdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka ja robiłam dla małej biest streszczenie co u ktorej co się dzieje i zaplątałam się co diagnozuje Pati macicę czy miednicę :) a Ona będzie robic badanie sis macicy :) więc nie potrxebnie poprawiałam macicę na miednicę :) prawda Pati?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×