Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość Dorinetka78
A fe, ale jad:) Straszne. Sorry ale napiszę o moich odczuciach. Moje pierwsze skojarzenie to albo któraś z babek na forum dowiedziała się, że nie ma szans na dalsze starania o dziecko albo straciła początkową ciąże o której tu pisała i żal, który jest w niej potrafi tylko w tak prymitywny sposób wyrzucić na innych. Tzn w postaci wypowiedzi pełnych jadu. Oczywiście szczerze współczuje ale tak się inteligentni ludzie nie zachowują. Jak przeglądam poprzednie wpisy na forum mam skojarzenie co do Pani o imieniu na literkę ,,D'' . Dziewczyny Tujka, Zuza, Megi i inne dziękuje za przyjęcie mnie do grona. Wszystkim przyjaźnie nastawionym do innych dziewczynom dziękuje za wsparcie. Szkoda, że forum przez trola upada ale cóż.......Nie będę ukrywała, że takich forum a zwłaszcza tak prowadzonych pod względem fachowości ogólnie brak. Na początku myślałam, że to forum lekarzy. Na większości innych pojawiają się wpisy typu : ,,nie mam 3 tygodnie menstruacji czy jestem w ciąży? poradźcie jak myślicie zrobić test itp. mmh( Reasumując Życzę Wam spełnienia Waszego wymarzonego szczęścia. A prymitywowi ,,trolowi'' szczerze współczuje i chyba czas zmienić dział forum na ,,psychiatryczno- psychoterapeutyczne'' bo swoim zachowaniem pokazujesz jeden z stopni agresji i zaburzeń psychosomatycznych i czas to zacząć leczyć. Miło było gościć i Wszystkie dobrego dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorinetko jeśli spotkasz się w G z Megi i będziesz miała czas i siły to zapraszam. tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Dorinetko nie sadze , ze to ktoras z nas. To ktos z zewnatrz i teraz zaciera rece z zadowolenia, ze udalo mu sie wprowadzic tyle zamieszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srutu tutu mamo adopcyjna :O to jest OTWARTE forum więc nie ma podstaw do zgłoszeń o sprawdzania IP, chyba cię pogięło. Nie wiem co kierowało tymi kobietami że wylewały tu swoje intymne przejścia zamiast przejść na prywatne, zamknięte forum - tutaj trzeba się liczyć z trollami, bo to kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego nie rozumiesz gościu? Przecież w takim forum chodzi też o to żeby kobiety z podobnym problemem mogły je znaleźć, poczytać, czegoś się dowiedzieć, wymienić opinie, czasem się poradzić. Każda z uczestniczek kiedyś tu przypadkiem czy po poszukiwaniach trafiła i została jeśli okazało się przydatne. Byłoby to trudniejsze gdyby było to forum zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum otwarte nie równa się niemiłe. Jak wchodzisz do otwartego sklepu,to jesteś mila albo się nie odzywasz,a nie krytykujesz personel i kupujących za to,że tu są i kupują.A jak Cię nie interesuje sklep to do niego nie wchodzisz,a nie siejesz zamęt,że istnieje. Mama adopcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Was podczytuje od roku jestem mama od 14 miesięcy ale co jakoś s czas wchodze czytam wasze starania. Dziewczyny jest z Was moze z 10. Wejdzie na forum zamkniete. A wiedza ktora macie i tak tu zostanie przecież a wy dalej możecie w spokoju pisa,. Naprawdę szkoda tego forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze to faktycznie pani z idealnymi jajeczkami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny.Jestem pracownica jednej z klinik in vitro i podczytuje was bardziej z ciekawości.Interesuje mnie wasza motywacja i świadomość nt.in vitro i chęć osiągnięcia celu. Rozmawiam często z dziewczynami,które od lat próbują znależc rozwiązanie,bo wspomagany rozród nie przynosi efektu.Niestety na moje oko wasz cel w większości przypadków nie zostanie osiągnięty.Kierują wami złe emocje.Próbujecie za swoje niepowodzenia obarczyć dziewczynę,której dzięki włanej,wewnętrznej sile się udało,a problem tkwi w was. Wasza liderka to niestety zagubiona osoba,która nie wiedzieć czemu zatruwa sie w nieskonczoność hormonami,zamiast pomyśleć o innych sposobach żeby mieć dziecko.Wręcz miesza w głowie,żyjąc w wirtualnym świecie,a nie na racjonalnym poziomie.Efektem jest brak upragnionego dziecka i frustracja. Niestety u nas lekarze uważają takie przemądrzałe panienki za najtrudniejsze przypadki.Jeżeli ktoś cały czas przeżywa zgryzoty i zmartwienia,które niszczą jego witalność i moralność(usposobienie),to nawet najlepiej prowadzona kuracja i najlepiej dostosowane środki lecznicze nie są w stanie mu pomóc.Przemyślcie to dziewczyny i skierujcie swoje myśli na właściwe tory,a może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnollia
Czytam to forum od dawna. Rzadko się udzielam, ale znam większość z Was. To straszne jak forum z prawdziwego zdarzenia może przestać istnieć przez namole trolle. Pamiętam wiele dziewczyn, które zostały zlinczowane. Chociażby Gerwazowa. Dziewczyny nie dajcie się podpuscic wrednym babom. Które pewnie jutro pójdą grzecznie do kościółka pokazać sąsiadom jakie są bogodojne, a za uszami mają jad i zero miłosierdzia. To forum jest jednym z .nielicznych, gdzie poziom kultury i tematu jest na najwyższym poziomie. Nie dajcie satysfakcji innym. Szczególnie mówię tu o Tujce. Znamy się od paru lat z innego forum. Nikt mi chyba tak nie kibicował i nie przeżywał ze mną mojej ciąży jak ona. Zdaje sobie sprawę, że wiele ja to kosztowało. Bo sama pamiętam jak przezywalam każda ciążę mojej koleżanki. Dlatego Tujko wielki pokłon w Twoje stronę. Jesteś cudowną kobietą. Znam Cię osobiście, więc nie przejmuj się wirtualnymi odcinkami ludzi, którzy nie mają odwagi się nawet podpisać. Ich tchórzostwo wiele o nich mówi. Dziewczyny jesteś ie wielkie :) a teraz posypia się na mnie gromy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zawsze interesowało dlaczego nagle po jednym wpisie trolla pojawiają się następne w odległośc***arunastu minut . Co za zbieg okolicznosci :) a może to ta sama osoba pisze z taką intensywnością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze mam serce,po drugie – rozumiem.Spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, kobity, jak tak przeżywacie ataki gimbazy na niezabezpieczone, otwarte, anonimowe forum to może lepiej, że dzieci nie macie... Bo z prawdziwymi problemami to chyba byście sobie w ogóle nie poradziły, a to co dzieje tu na forum to pikuś w porównaniu z życiem rodziny z nastoletnimi pociechami :D Starajcie się spokojnie na jakimś prywatnym zamkniętym albo grupie na fb bo tu jak widzicie nie miejsce na to. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywny gość. Dziewczyny nie dajcie się prowokować ja kilka lat byłam na kafeterii i widziałam już kilka upadłych topików tylko dlatego, że trole się pojawiły. Szkoda Waszych nerwów piszcie dalej i nie odpisujcie trolom po prostu ignorujcie wpisy, myśmy kiedyś tak zrobiły i był efekt. A zamknięte forum raczej nie zda egzaminu, fajnie jak ktoś nowy dołącza, wtedy coś się dzieje, a na zamkniętym w końcu nudą wieje;) No i niestety na forum o niepłodności zawsze jest ten sam problem, mamuśki zaciążone są szczęśliwe, a te które dalej walczą cierpią nadal, no i jest konflikt interesów, ale to chyba nieuniknione, po prostu te w ciąży powinny być bardziej delikatne w wylewaniu swoich opowieści o mdłościach itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec Dominika podszywa sie teraz za pania pracujaca w klinice hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że Trolom odwagi brak, żeby się ujawnić z nicka. A Panią z niby kliniki in vitro już rozszyfrowałam kim jesteś Hihihi. Wystarczy zgłosić Was trolle do administratora i zablokują wasze IP i gdzie wtedy wasze wypociny będziecie pisać.Forum otwarte ale proponuje zaznajomić się w regulaminem. Trzeba być nieźle chorym, żeby marnować czas na wypisywanie tych głupich Komentarzy. Ale to świadczy o tym, że albo są to osoby chore, samotne bo jak tu z takimi idiotami tworzyć relacje każdy ucieknie albo płytkie nie umiejące zagospodarować sobie czas. TROlE PISZCIE ILE CHCECIE DLA MNIE SUPER MAM UBAW Z WAS JAK W KABARETONIE. Czekam na kolejny wpis stałej obserwatorki z kliniki in vitro hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati10
Cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam, bo nie mam o czym, ale co parę dni wchodzę na forum i nadrabiam zaległości. Dzisiaj muszę napisać, bo jak przeczytałam wpisy, to aż mi ciarki przeszły. Dziewczyny nie możemy pozwolić żeby przez jakiegoś trolla nasze forum przestało działać. Ja też byłam na dwóch innych forach, na jednym jeszcze pisuję, ale najwięcej tutaj. Nim napisałam tu po raz pierwszy "trochę" czasu Was podczytywałam i bardzo chciałam do Was dołączyć, bo zawsze uważałam, że jest to forum pełne dojrzałych, mądrych i pełnych szacunku do siebie kobiet. Dziewczyny nie możemy pozwolić, żeby jakiemuś trollowi udało się to zniszczyć. Moje zdanie jest takie, że troll, który tu najczęściej pisuje (bo jakoś mam odczucie, że jest to jedna i ta sama osoba) to dziewczyna, która zna osobiście Ciebie Tujko i z jakiegoś powodu bardzo Ci czegoś zazdrości. I tak siedzi sobie na naszym forum, podczytuje non stop na bieżąco i jak tylko jest odpowiedni moment to dowala. Tujko ja bym jej nie dała tej satysfakcji, że to"dzięki niej" opuściłaś forum. Nie uważam, żeby to była któraś z nas. Chyba że któraś ma poważną chorobę psychiczną. A jak się zakłada prywatne forum?, bo przyznam się, że nie mam pojęcia. Tylko że wtedy nie będzie szansy, że poznamy znowu jakieś fajne kobietki chyba, co? Mamo adopcyjna dobry pomysł, żeby poprosić admina o sprawdzenie IP. Widzę, że gościa bardzo "ruszył" ten pomysł. Aga przykro mi, że przez trolla też postanowiłaś nas opuścić, ale proszę pisz co jakiś czas co u Ciebie i jak rozwija się ciąża. Zuza pytałaś o ćwiczenia; nie pamiętam dokładnie, ale bodajże ćwiczenia na poziomie tętna 60-70% tętna maxymalnego powodują, że organizm spala tłuszcz. A jeżeli chodzi o mięśnie to im jest ich więcej, tym więcej organizm spala tkanki tłuszczowej i podnosi się podstawowa przemiana materii. Miłej soboty Wam życzę kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati mam nadzieję, że nie miałaś mnie na mysli. A pomysł o IP znacznie oczyscilby atmosferę. Choć osobiście uważam, że najlepsza metoda jest pełna ignoracja. Nic tak nie wkurza burzycieli jak brak oddzewu na ich zaczepki. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolio ale co, że miałam Ciebie na myśli? ...że niby Ty to ten troll??? No coś Ty. Magnolio ja Ciebie pamiętam z naszego drugiego forum i zawsze miałam o Tobie zdanie, że super z Ciebie babeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnollia
Dzięki Pati, ulżyło mi :) wspomniałaś, że to ktoś kto zna osobiście Tujkę i trochę mi się przykro zrobiło, bo pisałam, że znam naszą Tujeczkę. Uważam, że nie powinnyśmy ulegać presji. W tym wirtualnym syfie naprawdę rzadko się zdarza spotkać ludzi na poziomie. Nie dajmy się prowokować. To forum jak i poprzednie dało mi nadzieję i moc, aby walczyć o upragnione szczęście. Każda ciąża zakończona szczęśliwym rozwiązaniem dawała mi nadzieję, że może następnym razem i ja będę tą Szczęściarą. Niestety w dzisiejszych czasach problem niepłodności zaczyna być coraz bardziej powszedniejszy. I wcale się nie zdziwię, jak za parę lat ludzie, którzy nas opluwają będą mieć ten sam dylemat. Ciekawe co powie, któraś z trolica jak jej kochana córeczka oświadczy jej, że niestety nie będzie mogła mieć dziecka, bo jej mąż na słabe plemniki. Mam nadzieję, że przyjmie to z pokorą i wspomni swoje bluzgi na tym forum. Powiem tylko, że nie życzę nikomu, przeżywania takich rozterek. Bo to czasem ponad ludzie siły. Ale o tym wiemy tylko My.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Nie dajcie się Dziewczyny !!! Ja sama kiedyś stałam się "ofiara" forum :-( :-( Usunęłam się, bo co innego można zrobic..? :-( Bardzo Wam kibicuje z całego serca :-) Pozdrawiam, Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak, już admin (jaki admin? widział tu ktoś admina?) leci sprawdzać IP jakichś gimbusowatych trolli :D Puknijcie się w głowę. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie robił akcji z angażowaniem policji i prokuratury (bo oni są niezbędni, inaczej proces weryfikacji IP byłby nielegalny) żeby poprawić humor grupce anonimowych kobiet z problemami :O No błagam was, ten portal żyje z reklam, im większa ilość wejść tym więcej odsłon i kasy, na pewno będą sobie strzelać w stopę grzebaniem w prywatnych danych użytkowników :D Dorośnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widze ze tu sie znów wyprawia. No ludzie ogarnijcie trochę... Matko jakim trzeba byc zadufanym w siebie egoistom zeby na takim forum pluć takim jadem.... Witam stale babeczki... Ja jak zwykle nie jestem w temacie kzo co i jak... Ja w maju zaczynam stymulację... Mala mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz słyszę, że do zbanowania potrzebna jest policja i prokurator hihihi Teraz nie jest już żenująco I obraźliwe, ale zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może czas zaakceptować swoją bezdzietność... jaka jest szansa u większości z Was, pewnie żadna, wystarczy sobie opisy w stopkach pod wpisami przeczytać. Trochę realizmu jeszcze nikomu nie zaszkodziło :-) i te ciągłe wylewanie żali, jak to los was skrzywdził, żenujące. Na bank jest to jedna z was, poziom frustracji sięga tu zenitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znow Dominika Alez dziwaczna z niej osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolio nawet nie wiem kiedy pisałaś, że znasz Tujkę :-) Mala mi witaj :-) Widzę, że potrzebny jest na forum zmasowany atak trolli żebyś się do nas odezwała ;-) Mam nadzieję, że jak już będziesz się stymulować, to będziesz nas informować na bieżąco :-) Ola witaj :-) Miłej niedzieli dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu 10:11 . To ja zalozylam ten temat , no i jestem doskonalym przykladem na to , ze moze nie wszystkim nam sie uda , ale nadzei od razu porzucac nie trzeba . W stopce tego nie pisze , ale urodzilam corcie po 13 latach staran ... x Dziewczyny , to Forum juz kilka razy upadalo , ale to ze znowu odzywalo swiadczy o tym , ze jest potrzebne , bo na starsze starajace sie osoby , nie zawsze patrzy sie przychylnym okiem , trzeba miec gdzie pogadac ... Nie dajcie sie , ignorujcie durne wpisy , to prawda , ze czasami ciagniemy te starania wbrew zdrowemu rozsadkowi , no i moze to i egoizm , ze koniecznie chcemy wlasne maluszki , ale co komu , kurcze, do tego... zawsze mowie , ze syty , glodnego nie zrozumie ... x Nie odchodzcie , wspomagajcie sie na wzajem, Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, ale dalyście sie wyprowadzić z równowagi. To naprawde nie ma sensu, ważne, ze my sie wspomagamy. Mon Cheri fajnie ze nas od czasu do czasu podczytujesz. Ile mała ma już miesięcy? I Mała to prawie będziemy szły łeb w łeb:-) pozdrawiam. I Ja już powoli zbieram sie na samolot, mam ale niezłego cykora po tym wtorkowym wydarzeniu. I Miłej palmowej niedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri właśnie; syty głodnego nie zrozumie. A tak w ogóle po Twoim wpisie pomyślałam sobie o tym, jak trolle nam"doradzają", żebyśmy zaadoptowały dzieci, zamiast za wszelką cenę starać się o własne. I tak sobie myślę czemu trolle piszący na forum i inni ludzie nie mający problemu z płodnością nie adoptują dzieci? Więc jednak zależy im na własnych genach??? A przecież jest tyle pragnących miłości dzieci do adopcji... No tak, ale najłatwiej wchodzić z butami w czyjeś życie niż skupić się i zastanowić nad własnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×