Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Mała- ja juz prawie "nie zyje". Siedzę w pracy jak na szpilkach, jestem zielona na twarzy, rece mi sie trzęsą. Gacie pełne. Serce wali mi jak oszalałe. Niech juz bedzie 17 i wynik. Jestem gotowa na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One tu to ja ci nc nie poradze. Ja sie tam tak nie denerwowalam przed wynikami ale ja wiedzialam , ze bedzie negatywna beta moze dlatego. Pewnie tak godzine przed odebraniem wynikow bede patrzec co 5 minut na zegarek hehehehe. Kuzwa u nas czwartek wolny a mi sie leki koncza w srode i luteina i zastrzyki. Bede musiala kabinowac rezepty zeby w srode zamowic i odebrac leki. Znow jak stress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One ja tez odliczam minutki do tej 17-tej - nie znosze czekania! Mam ochote tam zadzwonic (jak mi nr podasz;) narobie rabanu aby podali wyniki tu i teraz bo na pewno juz wiedza ... Jesli wynik pozytywny to Ty nie mozesz tak sie denerwowac- wystarczy, ze my sie denerwujemy wiec Ty sobie odpusc Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ciagle mysle o One i jej betce :-) Kolezanka ktora tez podchodzila do invitro i stracila pare tyg maluszka kupuje wodke i bedzie pic. Jak sie nie uda to ja w srode sama sie napije heheh a potem napije sie za Tujki serduszko i pozytywna betke Zuzki. I jajka Chanell tez bede musiala opic wiec plan jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest po pierwsze to siknij najpierw zanim takie bzdury zaczniesz plesc a robisz tez bete? Teraz to ja Cie przez kolano... Jestes mloda zobaczysz ze sie uda A jak przyjdzie do tego to i ja sie napije z Toba jak mi nie wyjdzie (bo normalnie czuje oddech @ na plecach) Mysle ze za pozno dostalam maluszki bo u mnie cykle 23-25 dni Ale dzis tylko pozytywne mysli - One to jeszcze 1godz i 43 minutki :) damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ty juz nie wydziwiaj lekarz wie Co robi i na pewno wie kiedy mial ch "wsadzic maluchy". Pamietaj ze oznaki @ czesto sa wlasnie tez ciazowe wiec nie pozostaje nic innego jak...odczekać. Zuza mnie od wczoraj boli brzuch i to jak... Pozyjemy zobaczymy :-Do srody przezyje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłam ja powyżej, tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj ;( jeszcze 2 godziny ! Zwariowac mozna!!! One tylko Ty sie nie denerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to Tobie sie gniezdzi - och niech sie gniezdzi ;) A co do lekarzy to wiele bym dala aby moc w 100% zaufac i nie kwestionowac...a przedewszystkim to powinien byc jeden lekarz prowadzacy, ktory Cie zna i Twoja historie... One to ma szczescie z tym swoim lekarzem :) wiec i efekt musi byc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza bedzie dobrze. Ja w to wierze i trzymam tak samo za ciebie kciuki. W ktorym dc mialas Transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18-tgo dnia cyklu czyli na 5-7 dni przed @ Kochana tez za Ciebie trzymam - ale byloby wspaniale gdybysmy trzy mialy pozytywny wynik - czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ja sie Po prostu boje pomyslec ze mogloby sie udac. Nie chce sie nakrecac i robic sobie sama nadzieji ale juz tak twardo nie stoje przy teorii ,ze na 100 bedzie porazka. Na poczatku nie chcialam nikomu pisac ,ze podchodze ale bardzo dziekuje wam wszystkim za wsparcie i slowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja beta 0,1 dziekuje za wsparcie i ze jesteście ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest Jasne,ze razem razniej :) M dzis troche otworzyl mi oczy na "najlepsza przyjaciolke". Wlasnie skasowalam historie ktora o malo Was nie zanudzilam...czekajac na info od One-jeszcze 47 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest Jasne,ze razem razniej :) M dzis troche otworzyl mi oczy na "najlepsza przyjaciolke". Wlasnie skasowalam historie ktora o malo Was nie zanudzilam...czekajac na info od One-jeszcze 47 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish przykro mi bardzo:-( Widać to nie był jeszcze ten jeden jedyny zarodeczek. Większość powstałych zarodków jest nieprawidłowa, takie są statystyki, ale trzeba być cierpliwym i czekać na TEN właśnie, tak jak w naturalnych staraniach. Przytyłam Cię bardzo mocno♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wiem jednocześnie, że w tej chwili nic nie ukoi Teojego bólu. Trzymaj się Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×