Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Wiesz One, z tym kochaniem mojego kocurka to może być trudno, bo jego pani przezornie przed laty pozbawiła go atrybutów męskości. No chyba że platonicznie... ale przecież najpiękniejszą dziewczynę kupiłam mu do domu, a ona grzecznie spała w swoim mięciutkim poslaniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_- Ty jestes od cholery :):):):) / Tujka- wiesz jak to z chlopami. Fajna dupa w domu, a ten się rozgląda. Ale jak mawiała moja babcia "niewazne gdzie chłop nabiera apetytu. Ważne, żeby jadal w domu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Co dzis taka cisza? One ciezarowko jak sie czujesz? Nie kusi cie zeby sikanca zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_- nie zrobię. Kusi mnie, ale nie mogę się otrząsnąć po historii sprzed kilku miesięcy gdy zrobilam 2 testy rao i obydwa pokazały 2 kreski. W domu bylo morze kwiatów, kolacja, mąż mnie mosił na rękach a potem strzał w pysk "ciązy nie ma i nie bylo tylko torbiel" przez tą torbiel spózniał mi się @ nie moglam dojść do siebie przez miesiąc. Kusi mnie, ale nie zrobię i juz. Zrobię w poniedzialek. Moja dewiza by przed tym ET być mega spokojną powoli zaczyna się lekko załamywac. Ale wytrzymam do poniedzialku. Chcialabym cos jeszcze napisac ale boje się i Ciebie i Coco :):) / Mala, Stefania-króra z Was mieszka w Monachium? Jest tam sklep, z kroregp coś bardzo chcę :) wysłałabym kase z prośbą o maly zakup. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Dziewczyny ale cudownie sie czuje - wlasnie z masazu wyszlysmy (tylko plecki ale sie normalnie rozplywam ;) ... Ale teraz to sie od tradycyjnych drinkow musze wymigac jakos bo wiem , ze sa w programie (sok z czarnej pozeczki zamiast wina dyskretnie zamowie...haha Buziaki dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale się rozpisałyście :))) Ciszę się, że u Was wszystko ok, nie mam o czym pisać, podczytuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Do München mam daleko. A Co potrzebujesz? Moze zadzwonic tam i zorganizowac przesylke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję wszystkim naraz i każdej z osobna:) Czas gorący, mój przyszły małż oddał przygotowania całkowicie w moje ręce, bo jak stwierdził ufa bezgranicznie...żeby nie żałował jak za dużo różowego bedzie:P Mamy ten komfort, że sami sobie wesele organizujemy i nikogo nie muszę o zdanie pytać, przed nikim się tłumaczyć. Zuza, pomysł na sukienkę mam, ale zrealizuję za...10 kilogramów mniej:) Chciałam koronkową, dopasowaną, z długimi rozkloszowanymi rękawami, taka pomiędzy stylem boho a romantyczną sukienusią... welon sobie raczej odpuszczę:P choć trochę żal, bo nigdy nie miałam...W lipcu będę szukać, od tygodnia jestem na diecie i wreszcie się zmobilizowałam do ćwiczeń. M się nie daje mobilizować, pożarł wczoraj lody, ciastko i pół torby słodyczy od mamy swojej... One wieczór świetnym pomysłem, szkoda że w weekend mam zjazd:) I bez winka, bo większość w dwupaku tutaj:P Mądra ta Twoja Babcia:) Ale jak zorganizujesz to będziemy sobie on line świntuszyć po babsku i toastować przy kompie to winkiem, to soczkiem...:) Jeszcze nie byłam na takim party:P Dzięki serdeczne! Coco, amh nie robiłam jeszcze, zrobię przed wizytą u lekarza, bo za to się płaci, a badania ważne tylko pół roku. Mam po 4 pęcherzyki antralne w każdym jajniku, to tak na granicy (4-5 to norma, więcej źle, mniej jeszcze gorzej) Kończę bo jeszcze w pracy siedzę...muszę się sprężyć i szybko zakończyć bo weekend czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez zupelnie sami wszystko organizowalismy. Kocham pink ale maz zabronił mi kategorycznie tego koloru w tym dniu wiec deko bylo ecru bordo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one wish chetnie bym pomogla, ale mieszkam w berlinie. nie da sie przez internet zamowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka-wieczor bedzie na cafe oczywiscie i bedzie dużo swintuszenia :P / Mala_, Stefania- chodzi o Abercrombie&Fitch, zazwyczaj zamawiam ze Stanów, ale przesyłka jest droga. A własnie na ich stronie zobaczyłam, ze. Monachium jest tez ich sklep. Przesyłka i tak wychodzi z USA wiec zamówie stamtąd. / Jeny jak gorąco- poprasowalam troche i juz jestem mokra jak szczur. Klimy włączyć nie ma opcji wiec idę do wanny sie nieco ogarnąć bo do mojego M przychodzi kolega i jak mnie zobaczy taka blada i upocona to nie bedzie sie chciał przywitać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz moge tam zadzwonic i sie dowiedziec Co i jak. A Co chcesz zamowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one wish ja tez ciekawa jestem co chcesz zamowic:) na razie jestem uziemiona w domu, tzn chodze z M na krotkie spacery, ale na zakupy powiedzial ze nie mam sie co wybierac. Wiec teraz tez sobie przegladam strony z ubraniami i chce zamowic cos na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny, równe z Was babeczki. Chce zamówić troche ciuchów, batdzo lubię te firmę. Zamówie jednak przez sklep online bo cenowo wychodzi tak samo w czekać bede szybciej. Dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam ambitny wiersz:P Biest,Biest,Biest. nie bądź taka,nasikaj na test:P i jeszcze One Wish a kysz, nie siedz cicho jak mysz, tylko nasikaj tyz:P No już się doczekać nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco- wiersz jest boski, uśmiechnęłam się :) przez łzy bo własnie mam za sobą płacz.z d**y. Z niczego, z tego wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
One wish nie zaluj sobie placzu. Wyplaczesz się i będzie lepiej :) Kazda z nas to zna, to napięcie przed testem , w glowie pewnie nadzieja miesza się z nastawieniem na porażkę. Na nic już nie masz wplywu, wszystko w rekach tego z gory... Trzymaj się kochana. Zrob test kiedy będziesz gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania- dzięki za kilka mądrych słów. Idę spać, udanego weekendu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco jestes wielka :-) Haha.... One a ty jednak na d**e chcesz? Sikaj na Test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny plamie! :-( Jadę do lekarza. Proszę o wirtualne wsparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
tujka trzymaj się! Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka trzymam kciuki ,za ciebie i malucha .Napisz po powrocie od lekarza .Ja również mam nadzieję ,że będzie wszystko dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mojego gin dziś nie ma, poni dr która mnie przyjęła powiedziała, że nie będzie mnie badać bo to za wcześnie i jak plamie od dwóch godzin to tym bardziej nic nie będzie widać. Trochę to dziwne ale niech jej będzie. Kazała zwiększyć progesteron, oszczędzający tryb życia i tyle. No nic, na razie nie krwawie, doczekam do środy. W nocy bolał mnie trochę brzuch, teraz mam spokój. Wiedziałam, że lenistwo mi nie służy-wczoraj miałam wolny dzień i widzicie. Mam teraz jeszcze jeden problem, moja chrzesnica ma przyjęcie urodzinowe, miałam tam jechać popołudniu na trochę i nie wiem czy powinnam. Specjalnie dla mnie przykładali to spotkanie na tą sobotę bo w poprzednia pracowałam i nie mogłam. Co teraz zrobić, jak z tego wybrnąć? Może jechać i co ma być to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka przy tak mlodej ciazy lekarz ci tez wiecej nie pomoze. Wez magnez , zwieksz progesteron i sie oszczedzaj. A jak duze masz to plamienie? Noz zesz k***a Mac nie moze byc raz z gorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×