Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

dzien dobry! :) u nas pochmurno i zimno brrrrrrrrrrrr, jesien zawitala do nas juz pelna geba a mnie sie tesknie do slonca i do Hiszpanii. W Maladze jeszcze po 30 stopni echhhh :) Malika- moja najstarsza corka miala takie bole wzrostowe. Nasza lekarka kazala podawac jej w tych okresach konskie dawki calcium (zapytaj w aptece) i pomagalo. Ja robilam takie kuracje po 7 dni i potem bole mijaly. Mam nadzieje, ze nie pozwolimy temu trollowi rozwalic tego topicu. pozdrawiam wszystkich zyczliwych temu miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten troll to zapewne moja sąsiadka, okropnie wredna, nie ma dzieci, nie ma nic do roboty i jej odbija, wczoraj niemal zabila człowieka.Za stara juz jest na dzieci i wylewa na wszystkich rodzinach z dziećmi swoje frustracje.Nie daje sie juz zyc kolo niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwa do ognia
Witaj Basiu Witaj Corula :) Co u was slychac? Jak wasze malenstwa? Ja nie mam czasu tu pisac, czasem tYlko zagladam aby zobaczyc czy STARE Forum jze stRego topiku jeszcze zyje :) U nas wszystko ok. Lian rosnie zdrowo . Za pare miesiecy spodziewamy sie bracuszka :) pogoda u nas podonnie jka w brelinie od paru dni jesienna ale jest to mila odmiana po upalnym lecie.... Comslychac u marcinkowej? U gosik? I innych dziewczyn? Macie jakies wiadomosci lub kontakt z nimi? Pozdrawiam serdecznie z frankfurtu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tego forum
Witaj LunayR- to wspaniała wiadomość.Ogromne gratulacje i życzę moc szczęścia dla całej rodzinki.Lian to szczęściarz! Luna -Gosik pisze bloga słodko-gosh-ki /namiar pod jej starymi wpisami/.Dziś jest cudna wiadomość od tej Wspaniałej Matki. Ps.Dziewczyny,odzywajcie się .Zróbcie to dla tych ludzi,którzy Was wspierali duchowo i cieszyli się Waszym szczęściem.Piszcie dla tych kobiet,które znalazły się w podobnej sytuacji,a czytając te podłe wpisy,mogą im uwierzyć,a nawet zrobić coś strasznego. Czy te marne osoby nie myślą,że" bawiąc się w ubliżanie"-mogą przyczynić się do tragedii? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca Hiszpanie
Czesc dziewczyny :) Oliwa do ognia Gratuluje serdecznie drugiego synka,ale fajnie ,jak sie czujesz ? pisz na maila do Gosi da Ci namiary i tam spotkamy sie wszystkie . U mnie wsio ok ,mala An rosnie jak na drozdzach ,chodzi i biega .Jak Lian ? corula ty moja kochana tak blisko a nie mozemy sie ztyrkac :( Jade teraz w wekend do 3 City po sie odezwe jesli bedziesz juz w domu. Pozostale normalne pozdrawiam serdecznie ,piszcie zeby topik nie umarl .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca Hiszpanie
do Basi pisz oliwa do ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunay- cudowne wiesci!!! Gratulacje! Normalnie Wam zazdroszcze :) odezwij sie do Basi na maila i podaj jakies namiary Ciebie, bo ubolewalysmy strasznie, ze zniknelas nam z oczu. Marcinkowa- Ty waryjatko kochajaca Hiszpanie :D Ja jestem aktualnie w Hannoverze. Koniecznie sie musimy spiknac w przyszlym tygodniu chocby nie wiem co :) Ja mam ogromny sentyment do tego forum, wiec zagladam regularnie i kibicuje kazdej nowej mamusce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam sentyment więc zaglądam ,szkoda że to dziwadło nie chce się stąd wynieść ,dziewczyny trzymajcie się zdrowo .oliwa odezwij się bo Ci wszystkie wysmarujemy takiego emaila że zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny......nie wiem czy mnie jeszcze kojarzycie ,ale chciałam się pochwalić!!!!! 02.09.2013 urodziłam córke Natalie...3100,55 cm..10 pkt.W niedziele wróciłyśmy do domciu bo mała miała żółtaczkę,ale poleżała na wczasach pod lampami i juz jest oki.Mała jest zdrowa,śliczna a my jesteśmy cholernie szczęśliwi. Były małe problemy przy porodzie ze mną i z małą ale dałyśmy rade:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsaasanka
pozdrawiam Wszystkie szczęśliwe Mamuśki i te 'zapaczkowane' jeszcze też!;) czemu jest taka nagonka na dojrzałe kobiety,które pragną zostać mamami?życie różnie się układa,bywa ze zdrowie nie pozwala,czy też sytuacja życiowa by spełnić się w ten sposób w młodym wieku,a bywa ze instynkt macierzyński czuje się dopiero będąc dojrzałą osobą,a w obecnych czasach poczęcie dzidzi nie jest taką łatwą sprawą,a już wychowanie na tzw "człowieka" to nie lada wyzwanie Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy strachulcu, gratulacje! I życzenia, żeby Natalka zdrowo sie chowała. Ciesz sie każdą chwilą, czesaniu tak szybko leci, moja Iza dopiero co sie urodziła a tu już pół roku minęło. Trzymajcie sie ciepło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy Strachulcu, gratulacje!!! Jak miło czytać takie cudowne wiadomości. Malika, piękne imiona. Dziewczyny, fajnie, że zaglądacie. Ja Was dobrze pamiętam, bo jak pisałyście, to intensywnie podczytywałam. Lunay , cieszę się bardzo :) U mnie końcówka jak widać, ale coś tego jeszcze nie czuję. Instynktu szykowania gniazda zero, dopiero część ubranek wyprałam i wyprasowałam, o torbie do szpitala nawet nie myślałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy strachulcu w imieniu dziewczyn z kafe które zniechęciły się do pisania tutaj składam Ci gratulacje życzę wspaniałego macierzyństwa i ucałuj maleńką od wszystkich ciotek a jest ich dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RóżowyStrachulcu rodziłyśmy tego samego dnia :-D Serdecznie, całym serduchem gratuluję, zdrówka dla Was :-) * Mój poród bezproblemowy, na porodówce 3 parte i po krzyku.. Jednak noc spędziłem na patologii i tam odcierpiałam swoje ;-) Na szczęście mąż był przy mnie od początku do końca, wspaniałe przeżycie :-) * Dziewczyny bardzo dziękujemy za życzonka :-* * Troll.. Szkoda atramentu.. * Muszę zmykać bo maleńka głodna ;-) * Pozdrowionka dla wszystkich życzliwych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hopsaasanka pozdrawiam Wszystkie szczęśliwe Mamuśki i te 'zapaczkowane' jeszcze też!oczko.gif czemu jest taka nagonka na dojrzałe kobiety,które pragną zostać mamami?życie różnie się układa,bywa ze zdrowie nie pozwala,czy też sytuacja życiowa by spełnić się w ten sposób w młodym wieku,a bywa ze instynkt macierzyński czuje się dopiero będąc dojrzałą osobą,a w obecnych czasach poczęcie dzidzi nie jest taką łatwą sprawą,a już wychowanie na tzw "człowieka" to nie lada wyzwanie Miłego dnia lapka.gif "poczecie dzidzi" ile ty masz lat kobieto??? :/ ja piernicze tak obnosicie sie ze swoja madroscia, a poprawnie jak na swoj wiek nie potraficie wyslowic sie:/ wstyd! ten topic to jedna wielka pomylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzic mozna prawie w kazdym wieku ale glupio wyglada jak ma sie dorosle dzieci a tutaj nagle dziecko pojawia sie. wtedy to tak wyglada jakby wasze dzieci mialy to dziecko a nie wy. a ta roznica jak jest na powaznie u jakiejs margo ze 26 lat to co to w ogole jest?! nie wiem jak swoje dzieci mozecie skazywac na wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd to jest pisać takie bzdury jak twoje gościu powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany! Jak można być takim zacofanym półmózgiem?? Co cię obchodzi różnica wieku między cudzymi dziećmi. Wstyd to jest wpierda lać się z buciorami w życie innych a nie dawać życie nowemu człowiekowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co tu przyłazisz skoro ten topik to jedna wielka pomylka?Kolejne dziecko się urodzilo i zal ci doopsko sciska zazdrosnico jedna.Zawsze tak cie trafia jak kogos spotka sczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy Strachulec!!! Mega gratulacje!! Ale macie z Anką fajowo!! macie swoje pociechy. Pozdrawiam Was serdecznie i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozowy s5rachulec- gratki przeogromne i najlepsze zyczenia dla Was! :) Marianka- tez tak mialam. Dosyc pozno zaczelam wszystko szykowac, ale na szczescie ze wszystkim zdazylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość,i posiadanie dzieci to coś najważniejszego w życiu człowieka,co może mu się przytrafić i uczynić niebywale szczęśliwym,oczywiście są osoby,które mają odmienne zdanie,i pozwólmy im je mieć,ale pokochać kogoś prawdziwie,i z całego serca i mieć z tą osobą potomstwo to najpiękniejszy prezent od życia!!! miałam prawie 22lata jak urodziła się siostra,i jest kimś najważniejszym w moim życiu,zdeterminowała je,i pomimo wielu problemów,kocham ją nad życie,co za debil pisze o jakimś wstydzie?była pięknym dzieckiem,wniosła do domu życie i radość,nie wyobrażam sobie życia bez niej,jestesmy ze sobą bardzo zżyte,czemu się ktoś czepia tak dojrzałych matek,wyglądają młodo,są mądre,odpowiedzialne,i mają masę doświadczenia życiowego do przekazanie swoim pociechom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozowy strachulcu! GRATULACJE PRZEOGROMNE! To cudowne ze malutka jest juz z toba. Zycze duzo zdrowka I causki w mala pietke:-) Moj czas zbliza sie w zastraszajacym tepie. Ja juz mam przygotowane wszystko prawie.... Czekam na meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozowy Strachulcu :) pozdrowienia i serdeczne gratulacje :) :) :) x 23 tydzien i brzucha nie da sie juz ukryc :) gratulacje z kazdej strony : od bylych pacjentow , sprzedawcy z targu i sasiadow - robi sie calkiem milo !!! A moja 16-letnia corka karze mi ubierac wszystko co podkresla ciaze i odbierac sie ze wszystkich zajec , zeby moc sie przed znajomymi pochwalic :) , a wiekszosc kolezanek zazdrosci :) . Na plywaniu kolezanki wycenily mnie na lat 35 , wiec zle chyba nie jest , czuje sie dobrze , chodze tez na step dla ciezarnych - wiec ciaza emerytki chyba nie jest taka tragedia !!! Oto caly moj komentarz do tego :p x pozdrawiam kolezanki z brzuchami i mamy i zagladajace byle aktywne forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×