Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Gość gość
baby po 40 lat a uzywaja stwierdzenia "dzidzi" o jezuuu...a to ze ktos idzie na l4 badz nie to zalezy wylacznie od organizmu i od tego jaka jest ciaza, czy zagrozona czy nie. kiedys jak i teraz zostaje sie babciami po 40. rownie dobrze mozna miec 45 lat i zostac babcia bo corka/syn sa juz doroslymi dziecmi. jestescie naprawde smieszne...najpierw czepiacie sie ze mozna z 5 dziecmi zyc za przeproszeniem na gownie bo wazna jest milosc a nie warunki mieszkaniowe, a za chwile piszecie jakie to nie jestescie zorganizowane, ze macie prace itp. moze pora sie zdecydowac co wazniejsze? faktycznie miec warunki, prace i warunki w mieszkaniu (odpowiednia ilosc pokoi dla dzieci), czy nie miec doslownie nic ale robic dzieci bo liczy sie tylko milosc? tak samo nabijacie sie z tych kobiet co maja niespelna 30, a ida na l4...jestescie mega smieszne w tym momencie, bo zapomnialyscie ze gosik w ciazy byla schorowana, przodujace lozysko i co? urodzila wczesniej, bo nie byla w stanie utrzymac ciazy dluzej. raz piszecie, ze po 40 ma sie lepsze przygotowanie, ale co z tego, ze gosik urodzila wczesniej (po 40 pojawiaja sie problemy z lozyskiem oczywiscie nie u wszystkich), innym razem podkreslacie swoja niezaleznosc w pracy, w domu, a niektore gnija w mieszkaniu niecale 40m2 z 3 dzieci...albo jedna jest taka, co do pracy nie chodzi i chyba 5 corke urodzila. mega dwulicowosc i zaprzeczacie czesto same sobie swoimi wpisami. tez sie zgodze z tym, ze margo ma bardzo skomplikowana sytuacje, bo miedzy najstarszym a najmlodszym dzieckiem miec 26 lat roznicy to zahacza o patologiczne podejscie do tematu seksu i zachodzenia w ciaze. nie mowie, ze ciaza ok. 40 jest zla ale 26 lat roznica czy 24 lata roznicy? idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jeszcze...podkreslacie ze nie jestescie co niektore na l4, ale skad wiecie czy np za tydzien czy za dwa nie wyladujecie w szpitalu i l4 od razu dostaniecie? ciekawe czy wtedy bedziecie tak chwalic sie tym l4...bo mi sie wydaje ze raczej bedziecie podkreslac ze to ktos was zmusil do l4 a wy jak te woly byscie chcialy pracowac;P czytam ten temat jakis czas i szczerze mowiac juz lepszy jest poziom tych kobitek ok 30 bo lepiej w glowce maja poukladane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano troche popadalo ale teraz wyszlo juz sloneczko:-) narazie malo osob pisze bo pewnie korzystanie z koncowki pieknej pogody,ja tez zaraz biegne na spacerek...pozdrawiam cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikikaaaa
Wiecie co zastanawia mnie jedno po co "ktos" sie poci,mysli,uklada zdania i probuje je polaczyc w calosc i produkuje posta ktorego i tak nikt nie czyta......oj ludzie czasem sa smieszni.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mikikaaaa
ja ci odpowiem:) po to ze tutaj 3/4 to sa takie debilki, ze mysla ze jak maja ponad 40 lat to maja lepiej niz te co maja kolo lat przypuscmy 30 i ze ich w zyciu nic zlego nie spotka, bo to sa takie sztuki miesa, ze 24/24 i przez 365/366 dni w roku maja gwarancje 100% swiezego miecha bez oznak starosci:D tez czasami czytam ten topik i ogarniaja mnie spazmy smiechu, ze one takie swieze, szczuple modeleczki bez zmarszczek, ze meskie ciacho lat 20 pare poleci na nie:D i to podkreslanie, ze taka organizacja w zyciu, dom z basenem, a mieszkanie w rzeczywistosci klitka i maz pracujacy na nie. tez nie moglam uwierzyc, ze moze zdarzyc sie, ze u kobiety dzieci moga byc z taka duza roznica wieku, a jednak gosc piszacy powyzej napisal prawde, ze to PATOLOGIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mikikaaaa
a ten temat z L4 to dobrze, ze gosc poruszyl. wczesniej tak bronily Gosik (kojarze, ze ta z chorym dzieckiem?), ze takie nieszczescie ja spotkalo, ze trzeba jej pomoc i wspierac, a same nabijaja sie teraz z kobiet, ktore ida na L4, a tak naprawde nie znaja przyczyny dlaczego ida. raz pisaly, ze ciaza zagrozona moze byc w kazdym wieku, to dlaczego drwia z tych kobiet, co ida na L4, bo przyczyna tkwi w ich mlodym wieku? to jest zazdrosc, ze one nie maja juz 30 lat tylko 40 i nie ukrywajmy, ale lepiej wyglada matka mlodsza niz taka starsza, co ma dorosle dzieci i idzie z wozkiem przez miasto, a ludzie mysla, ze wyszla na spacer z wnukiem (tak, to ma byc aluzja do margo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie sie tak sama ze soba gada? :-D Kobito, Ty wyjdz z gaci innych ludzi i zajmij si eosba. Nie masz co robic tylko martwisz sie problemami innych? Mam nadzieje, ze ci Bog zesle w takim razie pare prawdziwych problemow zebys sie nie nudzila to moze zajmiesz sie soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikikaaa ja nie sądzę, żeby ten ktoś się jakoś specjalnie męczył nad poskładaniem swoich wypocin w kupę. Moje siedmioletnie dziecko bardziej składnie się wysławia. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektore wpisy nie sa warte zadnego komentarza a nawet poswiecenia im sekundy naszej uwagi:-) pojde w slady kolezanki wyzej i tez skorzystam z pieknej pogody i wybiore sie na spacer.....ach zycie jest takie piekne,jesli sie umie z niego czerpac i potrafi docenic co niesie nam los,pozdrawiam goraco wszystkie staraczki,brzuchatki i mamusie po 40 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo taka jest wlasnie roznica miedzy naszym "kochanym gosciem" a 7 letnim dzieckiem,ze dziecko bez trudu i bardziej skladnie napisze taki tekst a on musi sie niezle napocic i nakombinowac zeby takie dzielo stworzyc ,moze nawet napierw pisze na kartce a potem przepisuje hahahahahahahahahahaha......o matko ale sie usmialam :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie 7letnie dziecko wie co to znaczy spazma smiechu np...idiotki:) zachwalacie same spacer a siedzicie na kafe nieudaczniki. jest 16 godz to wy w robocie nie siedzicie? czy moze pierwsze co przychodzicie z roboty, wlaczacie kompa i kafe zamiast zajac sie jakimis porzadkami w domu i swoim bachorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa taaak...takie nieudoczniki zamiast pracowac siedza na wychowawczym i maz tyra na takie baby bez perspektyw. to co sie dziwic ze tyle czasu macie zeby analizowac czyjs tekst i tekstdziecka 7letniego:D dziecko7 letnie porzadnie nie potrafi pisac i stosowac ortografii idiotki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"starczaki"/ "brzuchatki"...kobieta dorosla tak wyslawia sie?? ojjj usmialam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do tego
mamusia niedlugo bedzie karmila swoja "fasolke" cycusiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia nieudacznikiem życiowym to jestes ty,w d***e byłas i gówno widziałas ,jak dorośniesz do rozmów o ciąży to wtedy napisz,i naprawdę słownik poprawnej polszczyzny sobie kup,bo wstyd,i az boli jak się czyta te twoje wypociny ,tak wiec proponuje pomijać to coś i te denne komentarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poprawna polszczyzna
jest slowo "brzuchatki"? wydaje mi sie, ze gosc ma racje, a nie wlasnie ty! co to za slownictwo doroslej kobiety i zapewne matki? co maja do tego przygody do caloksztaltu tematu? zdaje sie, ze pisanie nie na temat w jez. polskim jest traktowane jako blad, a ty osobo powyzej wrzucasz zwiedzanie i ciaze do jednego worka dlaczego nie wiem?? w ciazy jest wiekszosc osob i wiekszosc osob tutaj wlasnie nabija sie z takich matek polek, ktore maja juz jakis wiek, a poprawnie pisac nie potrafia i pieszcza sie ze slowami, jak male 3-letnie dzieci. co to za wyraz "brzuchatka"? masz na mysli kangura, czy czlowieka? to kangur nalezy do rodziny torbaczy, a nie czlowiek, zeby o nim mowic "brzuchatka". moze ty masz na mysli osobe otyla, bo nijak ten wyraz ma sie do osoby w ciazy. poza tym co ma jeszcze gowno do ciazy i do zwiedzania, to nie wiem. moze dla ciebie gowno jest jakims czynnikiem, ktory warunkuje rozwoj ciazy albo gowno wplywa na jakosc zwiedzania swiata? w takim razie musisz miec zlote gowno i podziel sie nim z innymi, bo duzo matek chcialoby miec tak dobrze w zyciu . wypomina sie czyjes bledy, ale pamietaj, ze twoj poziom pisania rowniez nie grzeszy madroscia. doksztalc sie moze, moze zjedz to zlote gowno zeby te tematy, ktore poruszasz jakos tworzyly spojna, logiczna calosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyzej tępa jesteś jak młot i widzę nic tego nie zmieni,a głupia to mało powiedziane ,przestan tu pisac i sie nie ośmieszaj ,ja o zadnym zwiedzaniu nie pisałam ale jak widać mądrością nie grzeszysz to czego tu chcieć ,taka się prawdopodobnie urodziłas i żal mi cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poprawna polszczyzna
"nieudacznikiem życiowym to jestes ty,w d***e byłas i gówno widziałas" "gowno widzialas"- to raczej dotyczy zwiedzania?? nawet idac gdzies, jadac do innego miasta to cos WIDZISZ, wiec nalezy to do kategorii zwiedzania. tepy to moze byc noz- na marginesie. slownik potrzebny od zaraz!!!!!! dziewczynko poza tym naucz sie co to znaczy ironizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robimy
masowa skladke na slowniki dla tej osoby o nicku "gosc"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowiek na jakimkolwiek poziomie,nawet tym najnizszym nie "nabija" sie jak to ujales z drugiego czlowieka a tym bardziej z kobiety w ciazy,to swiadczy tylko o twoim absolutnym braku jakichkolwiek zasad i kultury,Twoje wypociny sprawiaja ze pograzasz sie coraz bardziej,ja w ogole nie mialam pojecia ze tacy ludzie w ogole istnieja,jest mi za ciebie strasznie wstyd i chyba nawet Twoj ojciec i matka sie wstydza ze wychowali taka kreature,jwspolczuje im bardzo ja nie mam zamiaru Cie obrazac bo od rzucania wyzwisk jestes TY,pewnie tylko to potrafisz...wiem dobrze ze takich ludzi jak Ty trzeba omijac szerokim lukiem i zapewne tak jest,nie masz przyjaciol,rodziny......to mozna wyczuc,jesli Ci troche ulzy to dalej rozlewaj swoj jad ale zrozum skrzywdzisz tym tylko siebie bo sie nakrecach a normalni ludzie maja gdzies Twoje wypociny!!!Aha i pozdrawiam brzuchatki i brzuchateczki w tym najpiekniejszym okresie jakim jest ciaza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robimy
gosciu, czy ty wiesz co to znaczy "kropka"na koncu zdania? poza tym obrazasz ty okreslajac kogos pustakiem, czy tepakiem itp. wiec o jakim obrazaniu piszesz? to na ciebie najezdzaja i slusznie, bo raz, ze nie wiesz co to znaczy zakonczyc zdanie "kropka", dwa obrazasz kogos nazywajac tepakiem, pustakiem itd, a dwa uzywasz wyrazy z podworka, bo tylko dresiarze bez mozgu uzywaja wulgaryzmow. "a poprawna polszczyzna" ma swieta racje! najlatwiej kogos objechac kulturalna wypowiedzia, jak zrobila to "a poprawna polszczyzna". blysnelas, oj blysnelas! zabolala cie inteligentna wypowiedz? widac po twojej reakcji opozniony w rozwoju czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robimy
zreszta analizujac twoje wypowiedzi jeszcze raz to podkresle, ze kiedys z pustakow budowano domy, a nie z ludzi. chyba, ze twoim zdaniem to z ludzi buduje sie sciany domow? masz zerowe pojecie o poprawnej polszczyznie (co bylo napisane powyzej), do tego wypominasz komus wyzwiska, a sama obrazasz. ile ty masz lat dzieciaku? zamiast kropek sa przecinki, a do tego slownictwo podworkowe- skad ty sie wzielas?:-D o ile wiem takie tematy, jak ciaza sa dla doroslych ludzi, a nie dla gimnazjalistek, ktore udaja dorosle, a w rzeczywistosci sa to glupiutkie dziewuchy. moze ty faktycznie jestes kangurem, jak napisano powyzej?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja moja fasoleczkę sobie głaszcze po moim brzusiu i nie mogę doczekać kiedy dam jej mojego cycusia,moze mi ktos zabroni tak mówić?,moze jakas niedouczona gówniara bez perspektyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
ten gosc ma adhd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
tak, jestes niedouczona idiotka, ktora dziecko nazywa warzywem. takiej odpowiedzi oczekiwalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
rowniez zgodze sie z tym, ze ciaza niektorych uwstecznia!!! cofaja sie rozumem do dzieci wieku przedszkolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz chyba doszlam do tego o co chodzi,raz tylko napisze bo szkoda mi czasu ....natretny "gosc" tak go nazwe mowil cos takze o wypowiedziach na forum 30tek,nie wiem co konkretnie bo to niewazne ale nagle mnie tknelo,mysle sobie,ze ta osobka chodzi pewnie po wszystkich forach dotyczacych ciazy i tam zasmieca i jeszcze draznia ja zdrobnienia cycus,fasolka ,brzuszek,boi sie ich jak diabel swieconej wody..i stalo sie oczywiste.....osoba ta nie moze miec dzieci.Stad jej taki stosunek do ciazy,nawet pewnie sobie wymyslila ze jak sobie wmowi ze ciaza jest be i bedzie obrazac innych to nie bedzie tak bardzo ja bolec.Akurat w tym wypadku natura spisala sie na medal.Akurat ten watek jest wyjatkowy,jestesmy dojrzale,uwazamy ciaze i macierzynstwo jako cos wspanialego,stad jej zmasowany atak,ona nie moze tego zniesc,a juz najbardziej ja boli to ze my mamy w nosie jej opinie i kolejne posty sa bardziej obrazliwie,ona sie juz gotuje,zaraz chyba wybuchnie.....biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krukkkkk
wiecie co ostatnio caly czas mi ktos podkrada warzywa z ogrodka,to machew to pietr***e a ostatnio sie na agrest zasadzil ale pogonilem,myslicie ze to moe byc gosc z 16.08.13 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,to ona sie za tym kryje.Mojemu dziadkowi kradla drewno na opal spod domu,ale psa sobie kupil i mial juz spokoj:-) Mysle ze ona teraz po forach grasuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krukkkkk
Kurcze,to spoko przynajmniej moj bob i kartofle zostawi w spokoju,bo mialem zamiar kolczasty zalozyc ale narazie sie wstrzymam,dzieki za info,niech tam sobie laboga grasuje po kafeterii tu nikomu nie zaszkodzi a warzywa przynajmniej w spokoju zostawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×