Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość  11 22 33333333

dobra, tania restauracja Kraków?

Polecane posty

Gość gość  11 22 33333333

jak w temacie. Możecie polecić jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  11 22 33333333
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospoda koko na golebiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak, że jak już się wybieram w miasto, żeby coś zjeść to wybieram miejsca, gdzie podają smaczne jedzenie, cena jest dla mnie sprawą drugorzędną, bo lubię gotować, a do restauracji chodzę tylko jak mam ochotę na coś super. A restauracją, którą lubię najbardziej jest Vanilla Sky. Świetne jedzenie i super atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.podaniolami.pl - trzymaj. Mają bardzo fajne dania, restauracja jest urządzona całkiem romantycznie i tradycyjnie (bardzo ładnie), a ceny nie są najgorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillina
Ja ostatnio trafiłam na fajna resteuracje, gdzie serwują kuchnie portugalska - http://piri.krakow.pl/ Smacznie, miło i fajna atmosfera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj tutaj: http://krakowskiemetro.pl/ Moim zdaniem jedna z lepszych pizzerii w Krakowie . W restauracji masz spory wybór dań także każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żeberka to się warto wybrać na Mistrzejowice, dokładnie na os Nowego Wieku do Pod złotym liściem. Po prostu poezja smaku! Żeberka w miodzie i czosnku, z młodą kapustą i młodymi ziemniaczkami. Jak u mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją ulubioną restaurację na Kazimierzu odkryłam dzięki zaproszeniu z facebooka. Dostałam do polubienia link www.facebook.com/trattoria.cyklop . Polubiłam I kiedyś postanowiłam się tam wybrać. Teraz to jest moja ulubiona pizzeria, a tuż obok jest fajny klub. Udana zabawa gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tą którą polecę nie należy do najtańszych, ale za to oferuje wyborne jedzenie - Restauracja Trzej Kucharze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina768
Zależy co się lubi. Ja np. uwielbiam pizzę , dlatego też mogę polecić ten lokal http://www.caprinew.pl . Znajduje się on w 2 lokalizacjach. Mają świetną i niedrogą pizze. Oczywiście oferują również inne dania. Wszystko zawsze jest pyszne. Szczerze mówiąc, to jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pysznie, tanio, egzotycznie i elegancko "POD NORENAMI" w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Kraku taka sieciowa restauracja z kuchnią indyjską jak Ganesh. Warto sobie tam stolik zarezerwować. Absolutnie cudowne miejsce jeśli chodzi o wystrój, ale też kuchnię mają rewelacyjną – robioną przez prawdziwego Hindusa. Wszystko świeże, smaczne, dobrze przyprawione, dokładnie tak jak lubię. Porcje są konkretne, można się najeść nie wydając całej wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pizzę w okolicach rynku to polecam Da Pietro. Lokal jest w kamienicy Pod Obrazem, przy samym rynku. Obsługa dyskretna i szybka, co akurat bardzo cenię, bo nie ma nic gorszego jak długie czekanie na kelnera...Robią prawdziwą włoską pizzę z włoskiej mąki, także ciasto wychodzi im rewelacyjne. Można do nich śmiało wyjść na piwo ze znajomymi . Mają swój serwis na www.dapietro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w życiu byłam w Buon Gusto jak na razie i wrażenia mam bardzo na plus. Nawet nie wiedziałam, że u nas w mieście można aż tak dobrze zrobioną pizzę gdzieś zjeść. Polecam Capriciosę – klasyka, ale w ciekawym wydaniu. Do obsługi nie mam uwag, jedna z lepszych z jakimi się spotkałam w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smacznie i do syta można zjeść w indyjskiej restauracji Ganesh. To ostatnio moje kulinarne odkrycie w Krakowie. Nie dość że w kuchni trzymają poziom, to jeszcze sam wystrój lokalu mi się bardzo podoba. Fajnie widać na zdjęciach na ich stronce jak to wszystko się prezentuje. Super połączenie klasyki krakowskich, starych murów z egzotyką Indii. Można też tutaj zamówić jedzenie z dowozem, co mi się parę razy zdarzyło i też polecam. Sprawnie doręczają, ładnie opakowane, jeszcze ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega dobrego kurczaka z soczewicą serwuje lokal Ganesh na ul. Św Tomasza. W ogóle to sieć z hinduskim jedzeniem, chyba jedyna taka w Polsce. Można też jedzenie zamówić i powiem, że długo na zestaw nie musiałem czekać – także tutaj też stawiam plusik. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś na początku jesieni byłem pierwszy raz w Maxipizza na Ruczaju i od tamtego czasu zamawiam u nich głównie pizzę. Robią dowóz profesjonalnie, szybko. Jak odbieram pizzę to czuję w rękach, że aż parzy, także dobrze utrzymują temperaturę jedzenia podczas transportu. Więcej o cenach i typach pizzy jest na www.maxipizza.pl/krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze bar mleczny Kwadrans chyba :) jadłam tam wiele razy, dużo, smacznie i tanio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka991
Dobre jedzenie w Krakowie jest tutaj http://podbaranem.com/ Restauracja jest bardzo ładna i ma świetne menu. Sama się chyba tam wybiorę z mężem po nowym roku. Bardzo lubię polską kuchnię a tam taką podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś lubi trochę bardziej egzotyczne smaki, albo chce dopiero spróbować takiej kuchni to polecam firmę Ganesh . Można ich w Krk znaleźć na ul. Św Tomasza. Prawdziwa, oryginalna kuchnia robiona przez Hindusa. Wiadomo bazą są w tej kuchni sosy. Mi najbardziej smakuje Saag, czyli sos szpinakowo śmietanowy. Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe rzeczy mają w ofercie w restauracji Ganesh. Nie wiem czy ich ktoś kojarzy jeszcze...To jest typowa restauracja indyjska, mi akurat te smaki bardzo odpowiadają. Z takich ciekawszych rzeczy jakie tutaj mają to na przykład bardzo dobre piwo indyjskie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okna22
Bardzo dobre jedzenie mają w obiekcie Q Hotel Plus Kraków , znajduje się tam hotelowa restauracja, w której możesz zamówić posiłek bez względu na to czy jesteś klientem hotelu czy nie :) Ogólnie świetny serwis i pyszne jedzenie. Warto odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxipizza ma dobrą ofertę, wiem, że lokal jest na Kapelance i Bratysławskiej. Warto do nich sobie podejść. Dobre jedzenie za fajne jak na Krk pieniądze. Pizza jest robiona na świeżo, ciasto mają wyjątkowo smakowite, bardzo puszyste co ja akurat lubię jak jest takie trochę większe, niż cienkie i chrupkie. Namiar do nich można przez stronę www.maxipizza.pl/krakow wyszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś lubi trochę bardziej egzotyczne smaki, albo chce dopiero spróbować takiej kuchni to polecam firmę Ganesh . Można ich w Krk znaleźć na ul. Św Tomasza. Prawdziwa, oryginalna kuchnia robiona przez Hindusa. Wiadomo bazą są w tej kuchni sosy. Mi najbardziej smakuje Saag, czyli sos szpinakowo śmietanowy. Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej zamawiam do akademika jedzenia od www.indianfood.pl Wegetariańskie potrawy solidnie podane, dużo dodatków, sos to u nich faktycznie sos, a nie jakaś dziwna papka. Niczego nie żałują klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą i niedrogą pizzę wypiekają w Maxipizza ( www.maxipizza.pl/krakow ). Można u nich w lokalu zjeść, albo zamówić z dowozem. Ja częściej właśnie zamawiam na wynos. Szybko dowożą, ciasto jest jeszcze ciepłe jak kurier dojeżdża. Mają dobre torby termiczne, lepsze niż to w czym swoje jedzenie wożą inne lokale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxipizza faktycznie bardzo dobra. Przynajmniej my nigdy nie narzekamy, bierzemy od nich an dowóz. Do tego bardzo dobre ceny a jak wpadnie promocja, to jedna z najtańszych w dowozie w naszej okolicy. Przy czym zawsze na czas i smakowo trzymają poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygodę z kuchnią indyjską zaczęłam przez www.indianfood.pl Wpadłam raz z koleżanką – weganką na kurczaka i bardzo mi się spodobało podejście, duże porcje i pieczone mięso. Bywam często, także na wydarzeniach z motywami Bollywood :) Fajny lokal, ul. Pijarska 9. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×