Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie hobby u faceta jest atrakcyjne w oczach kobiet ?

Polecane posty

Gość gość
kazde,oprócz kolekcjonowania kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinaR
Dla mnie atrakcyjne jest hobby, które możemy wspólnie realizować. Ja uwielbiam chodzić po górach, dlatego chciałabym, aby mój przyszły mąż również to lubił. Jasne, że od czasu do czasu lubię pojechać na wakacje nad morze, ale chciałabym, aby mogła razem ze swoim partnerem ruszać w wyprawy w góry, spacerować, cieszyć się naturą, przyrodą. Nie chciałabym takiego „kanapowca domowego”, raczej nie odnalazłabym się przy kimś takim. Ale coś w tym jest, że wspólne pasje i zainteresowania są bardzo istotne w związku. Jak szukam mężczyzny na mydwoje, to pierwsze co, sprawdzam nasze wspólne zainteresowania i jego opis. Mniej interesuje mnie zdjęcie, bo do wyglądu można się przyzwyczaić, ale charakter trudno zmienić, dlatego to jest dla mnie bardziej istotne. A wspinaczka górska jest dość popularnym „hobby” u ludzi, bo ładnie się to sprzedaje, dlatego zawsze najpierw muszę ocenić, czy to tylko taki chwytliwy tekst, że hobby to wspinaczka górska czy faktycznie tak jest ;) Na szczęście większość jednak mówi prawdę, a tyle się pisze o kłamstwach na portalach... Może tak jest na innych, jednak portal matrymonialny to co innego niż randkowy chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Hobby jest ważną częścią czyjegoś życia. Ale tylko i wyłącznie, jeśli jest to prawdziwy wybór danej osoby - choćby był nie wiem jak dziwny i nijaki dla innych. Natomiast hobby jako cecha (potencjalna zaleta?) faceta w oczach kobiety? Tak może być pod warunkiem, że facet w ogolę jest choć trochę interesujący. No i nie każde hobby może być odbierane jako zaleta. Jak któryś uprawia jakiś sport to pewnie że tak - a jak jeszcze odnosi na tym polu sukcesy to już wyższy level. No i koleżankom się można pochwalić. Ale jeżeli ktoś pasjonuje się powiedzmy fizyką kwantową albo programowaniem tudzież historią Polski w okresie średniowiecza to znaczenie takiego hobby redukuje się do faktu, ze facet coś robi a nie tylko chleje piwo na kanapie. I tyle. Nie ma co do tego dorabiać żadnej filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filatelistyka i modelarstwo są przez kobiety cenione najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyna hobby jakie one popierają to składanie kasy w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś nietypowego jak kurs witraży? Bardzo ciekawe i twórcze hobby. Sama chodzę ze swoim facetem na taki kurs do www. artshobby.pl/ i zaczynamy się w to wkręcać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiDziwnyPan
E tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfomankaa
Tylko jedno: zarabianie ciężkich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bez znaczenia jake ma hobby (oby takie ktore nie sa prawne zabronione) ... i tak szukam w nich czegos innego niz ich hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet interesuje się modelarstwem, wg mnie to całkiem interesujące hobby, kupuję mu czasem coś w sklepie modelarskim http://www.modelmaking.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r/uch/a\nie swojej kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój pasjonuje się tenisem, bardzo fajna pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedne lubią kolekcjonerów damskiej bielizny a inne zbieraczy pudełek od zapałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'mój pasjonuje się tenisem, bardzo fajna pasja ' pozwala na łatwe zdobycze seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostojny Andrzej
Otóż ja mam następujące hobby: 1. Czyszczenie wątroby, a następnie liczenie, fotografowanie i pokazywanie zdjęć moich kamyczków cholesterolowych kobietom. 2. Opowiadanie kobietom o tym że miałem grzyba w nosie. 3. Inwigilacja kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im facet bardziej brutalny, wulgarny i agresywny tym bardziej atrakcyjniejszy dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię jak facet ma typowo męskie pasje np. motoryzacja, wędkarstwo, piłka nożna, mój bardzo lubi weekendowe wypady na ryby, czasem mu sprezentuję na urodziny porządny sprzęt wędkarski np. producenta http://www.expertfloat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy typowo męskie? Jak kobieta interesuje się np. motoryzacją czyli taką typowo męską pasją to mężczyźni nie mają nic przeciw a wy jak mężczyzna interesuje się czymś innym niż typowo męskim to zaraz go wyśmiewacie i nie ma szans na nic u was. Takie podwójne standardy! Kobiety ty mają banalne życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaKAli
sport, motoryzacja, moze byc historia, nauka, itp. ale jak spedza kazdy weekend z kolegami dresami na meczu z piwem w reku to wiadomo ze takie hobby odpada, tak samo jak typowo kobiece zainteresowania, moda, wizaz, juz bym wolala faceta ktory posiada tylko dwie pary spodni niz siedzi pol godziny przed lusterkiem zanim wyjdzie z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani mojego przyszłego serca
Ja mam jedną pasję: uwielbiam wydawać kasę na kobietę. Aktualnie jestem wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że każde hobby u faceta może być atrakcyjne, jeśli to jego prawdziwa pasja, którą potrafi zarażać. Mój mąż jest zapalonym wędkarzem - na początku podchodziłam do tego z lekkim dystansem, ale w końcu zaraził mnie tym i uważam, że to najfajniejsze hobby na świecie. :) Razem jeździmy w rejsy wędkarskie, teraz jedziemy w taki zorganizowany przez http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ - już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje ulubione hobby to kobiety i seks, rozwoj osobisty, szkolenia z podrywu nlp i nls, to robi mnie krulem swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja na faceta mam dość nietypowe zainteresowania. Literatura, filozofia, duchowość, ezoteryka, poezja, historia, fizyka kwantowa, kino, muzyka, sztuka. Ze sportów to lubię trochę biegać, i jeździć na rowerze w ciekawe rejony, wędrówki po lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ezoteryka, czyli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj o ezoteryce to się dowiesz, jest tego mnóstwo. Oobe, reinkarnacja, medytacja, świadome śnienie i wiele wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiikk
kiedyś strasznie mnie fascynował jeden z ezoteryki" ale niestety go nie poznałam bliżej ,ale to był umysł pociągający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod jakim względem pociągający ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imponował, kręcił mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo się nie dowiedziałem. Kręcił to cię widać ten facet, wygląd, a nie jego umysł. Zresztą kobiety zazwyczaj mało zwracają na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×