Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie hobby u faceta jest atrakcyjne w oczach kobiet ?

Polecane posty

Gość gość
przecież nie wiem jak wygląda,miał niesamowitą wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,kobiety,widocznie jestem inną kobietą :-) najbardziej podnieca mnie umysl potem ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój najintensywniej interesuje się bonsai, botaniką. oprócz tego kino, sport rekreacyjny, gotowanie, historia i ekonomia (ale tutaj dokładnie nie powiem o co chodzi, nie czytam jego książek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klejenie modeli samolotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks kobiety i perwersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, co to jest ezoteryka, po prostu śmiesznym jest wymienianie jej jednym ciągiem z fizyką kwantową, literaturą i sztuką. Ktoś, kto interesuje się ezoteryką nie ma ciekawego umysłu, tylko jest totalnym p*****m. Zważcie na moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooooooo tak ezoteryka (czytaj zabobony i bzdury) i fizyka (racjonalistyczne i odlaczone od zmyslow poznanie swiata) to calkiem 2 sprzeczne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście durni ,i słowo zważcie" nie rozwieje tej durnoty ,nie chce mi się gadać z wami,kto wie ten wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym ,tu się wymienia pasje danej osoby i każdy miał prawo podać swoją,przychodzi tępa kokosza i zaczyna oceniać ,kto tu jest mały i nędzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie umysły zawsze łączą pasję do nauki z pasją poznawania świata duchowego np. Albert Einstein,ale co ty o tym wiesz mała pchło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety największym entuzjazmem darzą dupczycieli - amatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa durnowate to ich główna cecha ,i chętnie bym się wypisała z tego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczarodziejkaa
sporty ekstremalne,militaria,polityka,sztuki walk,zwierzęta,fotografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasada jest prosta. Mężczyzna składa się, właściwie, z dwóch elementów: 1. hobby 2. mężczyzna właściwy. Mądra kobieta umie zaakceptować hobby swojego mena i mu nie przeszkadza w jego uprawianiu. W rezultacie swoim facetem może lód orać. Większość kobiet umie doskonale ukatrupić hobby mężczyzny i otrzymuje efekt w postaci uprawiania przez wybrańca hiszpańskiego sportu, czyli leżenia bykiem oraz całkowitego braku zainteresowania potrzebami kobiety. Naturalnie winien jest facet. No bo któż inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbestyjaaa
masz rację koszmarny,baby wysysają energię mackami żeby ofiara miała jak najmniej do powiedzenia a potem mają pretensje że wymoczek leży ,nie żal mi ich ,jedno mnie dziwi,że wy się dajecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po kilku związkach znalazłem wreszcie kobietę, której moje hobby nie przeszkadza. Co więcej, nieco się nim zainteresowała. Ale ja też nie pozostaję obojętny na Jej potrzeby. Po prostu uzupełniamy się. Ja jestem krótkofalowcem i molem książkowym, moja druga połowa to zawołany mól książkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam następujące hobby 1. Kobiety 2. Imprezki 3. Zarabianie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbestyjaaa
bo to chyba właśnie o to chodzi żeby się wzajemnie inspirować a nie podcinac skrzydła,dopiero przy takiej osobie można oddychać i żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde hobby w sumie jest atrakcyjne, bez względu na to, czego konkretnie dotyczy. Mnie pociąga to, gdy facet oddaje się swoim zainteresowaniom i traci głowę dla czegoś, co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie przyladalam jakiejs wielkiej wagi do tego co w wolnym czasie robi mój partner, bo to jemu ma to sprawiac przyjemność. fajnie jesli uda sie jakoś polaczyc te nasze pasje ;) jestem typem leniucha, a moj chłopak lubi aktywnie spedzac czas wiec czasem mnie wyciaga a to na siłke, a to na paintball albo laser taga w zonie71 we wrocławiu, gdzie chodzimy ze znajomymi. i musze przyznac ze już sie zaczynam wkrecac w takie sposoby spedzania wolnego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sport, czytanie (czego efektem jest duża wiedza), chodzenie po górach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskocie
A ja się zgadzam z którąś z poprzednich wypowiedzi, że klejenie samolotów i tego typu rzeczy. Mój narzeczony ostatnio wziął się za modelsratwo w drewnie. Kupił sobie chyba dwa czytrzy numery jakiejś gazetki z częściami do skłądania statku Vasa czy jakoś tak. No i dłubie.. i fajnie przy tym wygląda naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiasamosia80
O, to myślałam, że tylko mój na takie pomysły wpada. Stary chłop a w statki się bawi. Do kiosku po gazetki lata, powariował, ale przynajmniej syn ma zajęcie, bo siedzi z nim i się przygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskocie
Dla syna to też na pewno na plus wychodzi, bo zajmuje się czymś innym pewnie niż komputer :) nie no ogólnie to fajna sprawa, to modelarstwo, nawet nie wiedziałam,że to tak może człowieka wciągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneczkaLaleczka
Mi się podoba mój facet z bronią w dłoniach! Ah! Tak lubię na niego patrzeć gdy strzela, że zaczęłam z nim chodzić na strzelnicę... Może któraś z Was też chodzi i jest z Wrocławia? OCzywiście chodzimy do PRoguna, najlepszej strzelnicy we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikaza
ja uwielbiam widzieć mojego faceta jak łowi. nie wiem czemu ale wtedy mam bardzo dużą słabośc do niego. często jeżdzi nad morze, tam wypływa na kutrze maszoperia helska i przywozi do domu niezłe okazy ryb. bardzo mnie to kręci. jest taki meski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×