Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Do mojego na spacerze usmiechaja sie zawsze staruszki:D. No widzicie, Bruno z radosci nie piszczy tylko smieje sie na glos:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawal ktos rozdrobniona buleczke np. Kajzerke? Bo chcialam mu wdrobic troszke do jajeczniczki. MamaPiotrusia- a te Danonki do serki czy jogurciki i od ilu miesiecy sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i mowisz na smoczka jak moja mama: dydus;). Jestes moze z Malopolski? Bo my z Brunusiem z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze slaska ;-) blisko katowic :-) Danonki to serki dla dzieci :-) i normalnie je moga dzieci jesc , sa rozne fajne smaki wisnia-banan , gruszka-brzoskwinia , truskawwka waniloa , jablko , jagody :-) i je 90 g rano u trzy h po nocce wytrzymuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie na parze albo jak radzila D82 na wodzie( zamist tluszczu wlewasz na patelnie odrobine wody i jak zawrze robisz jajecznice, woda wyparowuje w miedzyczasie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Danonki zalecaja od 3 roku zycia...ja bym sie chyba bala dawac teraz:). Podobno jest w nich za duzo wapnia dla tak malych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Bruna ja daje Lili bulke i chleb i bardzo jej smakuje,gdy zje malo zupki to czasami tak ja dokarmiam :) A Lil piszczy z zachwytu i sie trzesie gdy widzi kota,a gdy powiem kici kici to od razu rozglada sie i szuka wzrokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie ma po nich rzadnych krostek , a tak to to nie wiedzialabym jakie mu dawac :-) nie kiedy zje maly paroweczke z Morlin , a dzis mu zrobie moze tej jajeczniczki !;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ja podobnie jak Mama Lili, dawałam kawałeczki chleba, nic się nie stało, poza tym, że Bruś stracił cierpliwość i w końcu wykorzystując moją nieuwagę, wyrwał mi pozostałą część kromki:) 1 Krakowianka - kupiliśmy spacerówkę 1st Safety Easy Go, tu masz linka: http://allegro.pl/listing/listing.php?description=1&string=1st+safety+easy+go Jest szeroka, ale ma fajne regulowane pasy, duży kosz na zakupy i dużą budkę, no i dobrze się jeździ po dziurawych chodnikach i dróżkach żwirowo-trawiastych:) Aha! no i waży 8,3kg, a nie 12 jak piszą niektórzy sprzedawcy, co mnie bardzo ucieszyło:) 1 Mama Piotrusia - z której strony Katowic mieszkasz? My z Brusiem mieszkamy w połowie drogi między Katowicami, a Krakowem, na końcu Małopolski:) 1 Do parówek mam mieszane uczucia, chyba, że znalazłabym jakieś rozsądne, bez mom. Kiedyś m znalazł jakąś stronkę o parówkach dla dzieci i co ciekawe: najlepszy skład okazało się, że maja parówki z Lidla, jakieś dla dzieci. Zaraz poszukam tego rankingu. 1 Bruś nie reaguje na zwierzęta, może dlatego, że się już naoglądał, wszak codziennie pierwsze co widzi, to witającego się z nim psa:P Kury i koty też go nie interesują, tylko gołębie wzbudzają emocję, śledzi je wzrokiem jak latają, kopie przy tym nogami i popisuje lub chichota się w głos. 1 Świeci słoneczko, ale wyrzuciłam pranie na balkon, więc jak zwykle może się pogoda popsuć:( 1 Nawrzucałam Brusiowi kukurydzy do zupki wczoraj:) Melduję, że nic się nie działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Link mi nie "tupta" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, przekierowuje do strony glownej wp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D 82
czesc dziewczyny:) zbieramy sie na bsen... tylko przelotem przejrzalam co pisalyscie Ja daje Rojbrowi pieczywko Kawalki bulki suche albo mazniete maslem czy obecnie maluta:) Ma swoja miche i wsuwa razem z nami sniadanko czy kolacje:) Co do parowek raczej sama nie jem wiec mam mieszane uczucia:) Danonki tez slyszalam ze sa od 3 roku zycia...no i zdecydowanie za duzo cukru:) wole dac twarozek z owocami i tyle:) O.... nie wpadlam na pomysl zeby zmierzyc ROjbra jak stoi... a jak juz sie nauczyl to robi to non stop i wszedzie. Gratulacje dla raczkujacego Bruna;) zmykamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak u was ze sprzataniem? Bo u nas robi sie coraz trudniej, Wiki wszedzie wlazi, staje, sie wywraca, masakra. I jak z chodzeniem za raczki? Daja rade dzieciaki? :) Tez daje bulke - srodek lub chleb, miedzy posilkami Wiktoria je platki blonnikowe (wygladaja jak scinki drewna ;), platki kukurydziane, chleb wasa, wafle ryzowe... I wciaz mamy nieziemski problem z nocami i wciaz walcze zeby nie brac do lozka, ale coraz czesciej mam mysl aby spala z nami... Dzisiaj... 7 pobudek - nie je, ale podawanie smoczka, tulenie, a jednak to drugi pokoj... Ile na dobe spia wasze dzieci i ile w ciagu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Piotruś śpi w dzień ze trzy razy po poł godziny a nie kiedy 2 po godzinie lub połtorej :) chodzi spać lub o 19 przy mleku lub okolo 21 :) i budzi się raz na mleko lub picie :) i śpi do 7 niekiedy do 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Dąbrowie Górniczej między Katowicami a Olkuszem :) Ja daje mu Morliny z szyneczki :) jest tam sześć paróweczek malutkich :) je danonki i deserki gotowe tych owoców których nie można teraz dostać i bananka jabłuszko ale gruszka mu nie posmakowała :) już mały jadł na obiadek rosołek , botwinkowa , żurek i jest wszystko wporzadku na nic uczulenia tylko na brokułki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam u KIP dawno sie nie odzywala.. Hickary moj mlody spi lacznie w ciagu dnia ok 1,5 h podzielone na dwie albo trzy drzemki Kolo 20 kapiel, masaz, bajka i spanie tak kolo 21 zasypia...tak do ok 7 -7.30...w tygodniu przebudza sie przed moim wyjsciem do pracy zeby jeszcze cos wsunac ale to tak bardziej na spiocha... w nocy zazwyczaj budzi sie raz czy dwa na jedzenie.. choc zdarza mu sie o wiele czesciej jak chce mnie bardziej wykonczyc;) Sprzatanie...tak sobie ...coz nie mozna miec wszystkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dawala ktoras borowki? Ja wlasnie dalam 1 raz, Wiki wsuwala az sie uszy trzesa, mam nadzieje, ze jej posluza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiabrusia
Mamo Piotrusia - no to witamy Sąsiadów! Jesteśmy z Bukowna:) 1 Hickary - Bruś dostał kiedyś borówki, ale te amerykańskie. Wszystko było ok:) 1 No właśnie, gdzie ta KIP przepadła?:( 1 Spanie... więcej wariuje niż śpi, drzemka poranna trwa 15-45 min., a później bryka cały dzień. Czasem tylko padnie, ale tylko na chwilę. 1 Sprzątanie? Nie mam ani siły, ani ochoty na nie. Nawet umycie garów teraz jest wyzwaniem, bo albo szaleje na stojąco i muszę go trzymać, jak posadzę, to wrzask, a jak już zaśnie to boję się poruszać i tłuc żeby go nie obudzić. Normalnie jak jakaś upośledzona się czuję - muszę mieć kogoś do opieki nad Brunolisem kiedy chcę coś zrobić:( Gdzie te czasy, kiedy było ugotowane, posprzatane, uprane i jeszcze na partyjkę literaków miałam czas??? 1 Oglądam chodziki - poddaję się...:( Albo to pomoże albo już nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nawet blisko :))) Ja jeszcze nie dawałam borówek ani malinek ;/ tylko truskaweczki mu dawalam ale jeszcze nie sa takie dobre trzeba na nie poczekać :) Mój mały jest za duży do chodzika ;/ bo mu się nóżki uginaja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz sie dra ze chca chodzic za raczki? to Wiki pewnie tez za duza - ma 80 cm, a tez rozwazalam kupno chodzika ;) Ps. jak juz nie mam sily to wlaczam jej na YT - Baby Einstein, Baby Newton, Baby Mozart, Baby Bethoven, etc. Lubi i sie zajmie na pol h ;) - wieeem, zbrodnia ;) ale moge cos ogarnac bez latania co sekunde aby ja lapac ;) A niedlugo bede miala w ogole impreze, biore do opieki drugie dziecko- zamiast powrotu do pracy, na to samo mi wyjdzie po oplaceniu nianki dla Wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeresni jeszcze nie widzialam...wiec nie dawałam....poki co zajadamy sie truskawkami:) Moj nie krzyczy zeby go prowadzic za raczki... woli samodzielnie sie przemieszczac:) Hickary nawet nie wiedzialam ze n YT sa takie rzeczy:D a zreszta tam jest wszystko:) Nie boisz sie ze Wiki zazdrosna bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to samo a bedziesz z mala w domku , tylko wlasnie aby zazdrosna nie byla :-) Nie moj jakos jeszcze nie chwyta za raczki do chodzenia , tylko wstajesztywno na nogach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×