Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Gość gość
Hickary, przestan faszerowac dziecko tym krolikiem burakami i daj jej cos innego moze, moze to jej nie smakuje albo sie juz przejadlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad ty wiesz czym ja faszeruje swoje dziecko? Poza tym faszeruje tym, co uwazam za sluszne. A krolika je 3 razy w tygodniu (z roznymi dodatkami), buraczki raz. Poza ty, co Cie to obchodzi, zajmij sie lepiej swoim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wczoraj na kolacje dostal jajecznice z calego perliczego jajka i buleczke z maselkiem. Oczywiscie bulka byla najsmaczniejsza z tego wszystkiego.:). A chleb tez dajecie, bez skorki? Kroicie na melenkie czastki czy dajecie dzieciom do raczki wiekszy kawalek? Gdzies slyszalam, ze po chlebku zwlaszcza ciemnym moga byc wzdecia, to prawda? Hickary- dobry pomysl z tym pilnowanie drugiego dziecka, a w jajim wieku bedzie i jakiej plci? Wiki bedzie wychowywac sie z drugim maluchem, fajnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miesko krolika jest bardzo zdrowe. Moj je na okraglo cielecine, straszne z nas matki, sorrry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja krolika i cielecine tylko, nie mam przekonania do kurczakow. Chce wziac malucha - mniej wiecej w wieku Wiki, mam juz kupiony wozek dla blizniat, spacerowke ;) Mysle ze wyjdzie to z korzyscia obu dzieciom. Wiki raczej nie jest zazdrosna, czesto bywaja u nas dzieci. ;) Ja spalam znowu niewiele... Do 1 budzila sie 5 razy, pozniej przestalam liczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, tak sie zastanawialam nad spacerami:). Z dwoma wozkami byloby trudno sobie poradzic. A dzieci razem zawsze lepiej sie wychowuja. Tylko nie mozna faworyzowac swojego a to pewnie trudne, przynajmniej dla mnie:). A z tymi nocnymi pobudkami, to w koncu im przejdzie...cierpliwosci;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D 82
Hej dziewczyny:) Ja daje bulke i chlebek ze skorka:) grahamke i razowy juz wsuwal wzdec nie zanotowalam:) calej kromki mu nie daje, bo by wsunal cala na raz i potem dopiero mielil:) wiec ja mniejsze kawalki ale bez przesady:) zeby wygodnie byli mu chwycic i gryzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moj Bruno jadl czekoladke... Dalam mu do zabawy Michalka w srebrku, no wiecie jak sa te cukierki pakowane. Bawil sie, ogladal, szelescil...wiec ucieszona, ze znalazlam mu zajecie na chwile przestalam go pilnowac i skladalam pranie. Cos cicho bylo, cos ciamkal...patrze.a on przez papierek wysysal roztopiona czekolade z orzeszkami. Zabralam mu oczywiscie michalka , cala buzie mial umazana czekoladka a jak strasznie sie rozrycza, ze mu zabralam!:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj kryzys... Mala budzila sie co 15-45 min, czyli jakies 10-12 razy... Ciagle szuka cycka :/ To nie jest normalne... wysiadam, ona ma 9.5 miesiaca a spi gorzej niz wszystkie noworodki jakie widzialam... Ja jestem nie do zycia. W tygodniu ide z nia do lekarza, niech daja jakies leki uspokajajace czy co :/ Poza tym jestem sama, nie ma mnie nawet kto zmienic abym pospala, babcie daleko, Tz daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) U mnie pieknie i juz goraco!:). Hickary- pewnie jak sama nie mozesz sobie poradzic, to idz do lekarza. Ale jak to jest? Ona budzi sie w lozeczku, spi sama u siebie w pokoju? Po prost moze czuc sie samotna.... Moze spij z nia razem w lozku, przytul...lub wstaw lozeczko do sypialni zaraz przy twoim lozku. A moze wciaz w nocy jest glodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary- dziewczyny przestawiaja lozeczko w inne miejsce i mowia, ze to czasami pomaga i jeszcze warto zrobic malej takie gniazdko, zeby czula sie bezpiecznie, otulic glowke kocykiem tak zeby miala do czego sie przytulic... Moze jakos ci to pomoze, bo naprawde bardzo ci wspolczuje:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D 82
Czesc dziewczyny wspolczucia Hickary..moj mlody tez tak czasem potrafi wiec wiem co czujesz... Podpuisuje sie pod tym co radzi Mamabruna..moze sprobuj lozeczko blizej siebie przestawic....w innym pokoju z dala od mamy, Wiki pewnie ma wieksza potrzebe bliskosci... sprobuj pare dni spac blizej niej moze bedzie lepiej przeciez zdarzalo sie jej przesypiac noce wkurza mnie ta kafe nowa ciagle sie wiesza albo w konserwacji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz spala calkiem ladnie.... Lozeczko do naszej sypialni sie nie zmiesci a Tz wraca tylko na noce w tygodniu wioec spanie z Wiki to tez tak srednio, ale jak nie bedzie wyjscia... Poki co przestawilam jej lozeczko w inne miejsce w pokoju a na kolacje zamierzam dac jej jajecznice i kawal miesa... i popic melisy. Dajecie juz dwudaniowe obiady? Co wasze dzieci jedza na kolacje i sniadania? Tak w ciagu dnia jest naprawde super grzeczna, usmiechnieta, pogodna, zaczepia wszystkich i sie cieszy, bardzo ladnie sie bawi, ale... wlasnie sie budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rojber je albo pierwsze albo drugie danie z reguly. na sniadania i kolacje roznego rodzaju kasze z owocami, jajecznica, platki ryzowe/ryz z owocami, jogurt, budyn, kisiel, takie tam:) planuje nalesniki zrobic:) Powodzenia Hickary i oby bylo lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis Bruno ma rowno 9 miesiecy:). Cale szczescie, ze siedzi i raczkuje, bo juz zaczynalam sie niepokoic;). Na urodziny dostal od taty Applowska klawiature, bo zepsul mu, namietnie w nia walac dzien w dzien:P. Dziewczyny, dalej pierzecie dzieciom w proszku dla niemowlat? A jesli juz nie to w jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja od urodzenia piore w proszku E i nic maluszkowi nie jest :-) noce mi nie kiedy przesypia lub budzi sie raz na picie badz jedzenie :-) Na sniadanie je serek badz jajko badz paroweczki a na kolacje jeszcze mleczko :-) ale musze mu kupic owsianke jakas smakowa czy cos w tym stylu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kolejny dzien byla burza...przechodza tak w Krakowie kolo 18 .oo:). Mamapiotrusia, hickary- dzieki za odpowiedzi:). Jestem od rana do nocy na nogach...Mis wymaga coraz wiecej uwagi, a gdzie pranie, sprzatanie, gotowanie? Caly dzien sie miotam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj taka burza byla ze szok po prostu jeszcze takiej nigdy nie widzialm :-/ dzisiaj tez byla i jak zwykle lalo :-/ i nici ze spacerkow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Brunem wychodze tak kolo 16.00, bo maly tak wstaje z drzemki po obiadku:). No i ostatnio jak widze, ze zaczynaja sie zbierac burzowe chmury to gnamy do domu a m wydzwania czy nie przyjechac po nas, zebysmy nie zmokli:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie Lili w nocy nie budzi sie juz od ok 2 miesiecy,ale za to wstaje 5-6 rano :) W dzien robi sobie 2-3 drzemki po ok 1-2 godz.Wasze dzieci ile razy w ciagu dnia pija mleko z butli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili jadla juz truskawki,czeresnie i jagody kamczackie oczywiscie ekologiczne od tesciowej ;) A do obiadu kogutek ze wsi i sklepowa ryba morszczuk,a dzis kupilam krolika w biedronce 17.99zl za kg w promocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wieczorowo:) U nas ząbkowania ciąg dalszy masakra jest,są chwile że non stop na rękach jest,jutro mamy w szkole dzień mamy i taty:)Malutka też już jadła trruskawki może niezbyt słodkie były ale wcinała.Mamabruna my od samego początku pierzemy w proszku vizir i odpukać nic się nie dzieje.Dziewczynki życzę spokojnej nocki a tobie Hickary siły i wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodka Lilii- ja daje Brunowi 2 lub 3 razy dziennie i nie wiem, czy moge juz zawsze dawac 2razy, czy to nie za malo... Zawsze ma 3 posilki mleczne, 2 razy mleko i 1 raz jogurt lub serek. Tylko mam dylemat, czy jednak nie powinnam mu dawac dalej 3 flach mm dziennie? Co do krolika, to ja jednak sie zdecyduje mu dac, bo m obiecal, ze on sie nim zajmie...:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Brunus spi pod kolderka i na poduszce i musze powiedziec, ze moglam mu dac normalna posciel juz wczesniej...moj blad....:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×