Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Brunolis dopiero ostatnio pokazal jak sie raczkuje, wczesniej tylko pelzal. A lozeczko ok. 2 tyg. temu obnizalismy, bo wstawal. 1 My tez na dzialce siedzimy, dzis m przywiezie chodzik, bedziemy jutro od rana testowac, moze sie uda mu spokojnie zupe nawet ugotowac...:P ostatnio tak wariowal, ze jednego dnia tylko jajko mu do zupy upichcilam, a 2 dni pozniej byly ziemniaki ze szpinakiem bez szpinaku, bo tak mnie umeczyl w trakcie, ze stwierdzilam, ze juz mi sie nie chcie szpinaku wrzucac, bo przy nim, to i tak sie zaraz wszystko przypali:P 1 Nadal dumam nad zakupem parasolki, troche sie boje, ze przy Brunolisie, to wiecej bedzie z nia problemu niz pozytku, zaraz bedzie do niej wstawal, wymuszal, ze chce i tarmosil zamiast siedziec w cieniu spokojnie... 1 Pomrozilam mu truskawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, no i bylismy wczoraj na pneumokokach, goraczki nie ma, ale za to wstal dzis o 4:20 jeczac i tak miauczal do rana, nawet przytulanie nie pomagalo:( no i wyglada jak chory, oczy zalzawione, jakies takie inne niz zwykle. 1 Zaczal mnie gryzc! Dziaslami co prawda, ale gryzie zawziecie! Szczypie na dodatek, ale to nic nowego:P 1 Ha! Wreszcie nauczyl sie machac lapka "papa":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie i dzieci:)u nas dzisiaj ciepełko i na spacerze byliśmy prawie cały dzień,i przy okazji byliśmy w przychodni mała waży 7700 i ma 73 cm,normalnie przybrała aż 200g.w miesiąc.A pytałam też o raczkowanie i wstawanie i powiedzieli mi że jak przez miesiąc nie zacznie raczkować i podnosić się sama w łóżeczku to wyślą nas na ćwiczenia.Bo jak narazie to jak lezy na brzuszku to podnosi lekko d*pke i się buja ale tylko chwilkę,i sama nie siada ale jak ją posadzimy to siedzi i się ładnie bawi.Kazali mi ją kłaśc na podłodze i zostawić ją samą sobie tyllko żeby miała miękko i pełno zabawek,to jej powiedziałam że od jakiegoś czasu tak robię i mała lubi się turlać.I wreszcie mi przyszła hula kula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria nie raczkuje do tej pory, a wstaje,chodzi przy sciance i za 2 raczki. Chyba tez kupie chodzik... ktoras mama nie korzysta? Macie zamiast kjec, skczka, hustawke? Czy jak dajecie rade? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) To teraz slonce nas sprawiedliwie obdziela;) Mamabruna Rojber najpierw zaczal pelzac i raczkowac potem wstawac.. ale jak juz sie nauczyl wstawac... coz az dziwne ze go tylek nie boli:D najwazniejsze ze technika upadania opanowana do perfekcji:P Hickary my nie uzywamy chodzika/kojca ani nic takiego... po prostu sie ganiamy:D hustawke mamy taka zwykła podwieszana... chwile się pobawi ale zdecydowanie woli te na placach zabaw...sa inne dzieci i wiecej sie dzieje... a jak tam spanie WIki? poprawilo sie? Krakowianka i jak hula kula sie sprawdza u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) No pieknie na swiecie sie zrobilo:). Krakowianka- to slicznie mala przybiera!:). Z ta rehabilitacja to chyba jeszcze przesada, bo zdazy ze wszystkim w swoim czasie:). Ale cwiczenia jej na zaszkodza i skoro za darmo i masz czas, to czemu nie skorzystac:). W sprawie chodzikow nie jestem w temacie, bo Bruno jeszcze nie wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) nareszcie się trochę ochłodziło,bo w dzień masakra była ja się cieszę że jest ciepło ale jak mi się mała dzisiaj wymęczyła to tylko ja wiem:) A co do raczkowania i wstawania też jestem takiego zadania że wszystko w swoim czasie,ale jak dadzą skierowanie na ćwiczenia to napewno bendę z mała chodziła.Czas jak to czas zawsze jest go więcej innym razem mniej:) A hula kula podpasowała mojej starszej pannicy hehe:) Zuza nie jest nią zainteresowana ale poczekamy może jej się spodoba jak narazie wali nią o podłogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie i Dzidziusie!:) Znów zapowiada się śliczny dzień:) Chyba zakończył się u nas jakiś skok rozwojowy, bo mi dziecko zgrzeczniało:) Obym tylko nie przechwaliła...:P Przestał jęczeć z byle powodu i płakać przy każdej okazji. Chodzik sprawdza się świetnie, bawi się w nim, skacze sobie i jest zadowolony. Wczoraj podjechał sobie do komody, otworzył szufladkę, wyciągnął akcesoria do swojej torby do wózka (futerał na butelkę i przewijak) i pojechał dalej... Obawiałam się, że powierzchnia mieszkania nie jest wystarczająca do jazdy chodzikiem, a okazuje się, że jest ok. Mamy 2 wejścia do kuchni, więc w razie czego będzie mógł jeździć naokoło:P 1 Zrobiłam mu wczoraj koktajl z truskawek i mm. Doił jak oszalały:) 1 Dostał też ciasto drożdżowe babci z truskawkami, smakowało bardzo. Ze 2 tyg. temu dałam mu już takie samo ciasto drożdżowe bez dodatków, więc miałam odwagę dać mu więcej. 1 Robiłam też barszcz czerwony zabielany z nowymi ziemniaczkami, smakowało. 1 Bruś do perfekcji opanował wspinanie do pozycji stojącej, m w szoku! 1 Ulubioną zabawą jest ostatnio rozwijanie i targanie papieru toaletowego, tak organizuje sobie czas czekając na kąpiel. A ja notorycznie zapominam go schować zanim go zauważy!:P 1 Wprowadził sobie też nowe słówka i klepie: "kojkoj" i "kojekoje", cokolwiek to znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Pieknie ale burza wisi w powietrzu od wczoraj...jest duszno i parno. Mamusiabrusia- a nie je ci tego papieru? Bo moj by jadl :P.fajnie, ze chodzik sie sprawdza. Wrzuc fotke:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U nas niestety jednak nabial odpada. A juz tak sie cieszylam, dawalam pewnie ze 2 tygodnie. 5 dni temu pojawilo sie ulewanie, 3 dni temu odbijanie tak na mokro, a juz wczoraj mala furczala (myslalam, ze sie skonczy znowu zapaleniem oskrzeli przez refluks). Dalam jej 2 wziewki na astme (mam od lekarza), zrobilam 4 razy inhalacje i odstawilam z bolem serca nabial (a tak uwielbia jogurt czy twarog z owocami), no nic, sprobujemy za jakisies 2 tygodnie. Za to, ze tak sie nameczyla kupilam jej ulubione borowki, tak zajada: http://www.youtube.com/watch?v=hyDp_pdOJ4U&feature=youtu.be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U nas słonecznie i parno,mamusiabrusia zmałpowałam twój koktail:):) myślałam że nie będzie chciała a piła jak szalona dosłownie i nawet było jej mało.Malutka nauczyła się robić papa i tak jej się to spodobało że robi wszystkim i wszędzie,i muszę się pochwalić że powoli zaczyna wstawać w łóżeczku:) nareszcie zamówiliśmy wózek będzie taki http://allegro.pl/baby-star-lux-przekladana-raczka-pomp-kola-i3316154898.html tylko kolor będzie nr 8.Hickary super twoja malutka je i jeszcze sobie brawo bije,ja jak bym mojej dała takie owoce to by dopiero było nie do buzi tylko na buzi:) pozdrawiam Was wszystkie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie ! :-) u nas tez cieplo i parno , moja kuzynka wlasnie kupila sobie taki wozek i jest ciezki , znaczy czuc go a co dopiero jak dziecko jest . Jest na podstawie wozka 3 w 1 tylko ze to spacerowka . ;-) Moj narazie nie jadl sam borowek ale musze mu kupic i dac sprobowac ;-) moj juz probuje kombonowac w lozeczku jak sobie wstac ale jeszcze nie udaje mu sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Piotrusia ja wiem czy taki ciężki w tej chwili mamy spacerówkę która waży 16kg :) tak że damy radę.A czy twoja kuzynka jest zadowalona z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesty gosc
dziewczyny co tak ucichlyscie:) zagladam i zagladam a tu nic... sama jakos nie moge sie zebrac do pisania... ale mam dzidziusia w podobnym wieku. Hickary bo tak mnie to zastanawiaa....najpierw pisalas ze bedziesz do pracy chodzic z Wiki, a pozniej ze nie oplaca Ci sie wracac do pracy i zatrudniac niani wiec sama bedziesz opiekunka... to jak to w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja zagladam, patrze watek upada... Raczej to 2, poki co zamiescilam ogloszenie wczoraj ;) Do wrzesnia jestem na wychowawczym i mam zdecydowac, albo przedluzam albo wracam. W sumie niemal na jedno wyjdzie (200 zl roznicy) a jest roznica miec jedno dziecko w opiece a 25 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Upal... Wczoraj Mis niezle mi sie spocil na spacerze. Mial wilgotna koszulke na plecach i mokre wlosy... Musze wychodzicoznym popoludniem lub zabierac go do ogrodka tesciowej. Miesa nie chce mu sie gryzc samemu i musze miksowac z warzywami na zupke o konsystencji musu. Co do sloiczkow, to gdy mu dalam eksperymentalnie, zjadl cala zawartosc i piszczal o wiecej. Czego oni tam dodaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) mamabruna ja już nawet mieszałam moje zupki z tymi ze słoiczka i wyobraz sobie że też nie chciała,narazie jesteśmy na słoiczkach owoce je tylko świeze i czasami zje jakiś deserek słioczkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesty gosc- moze jednak cos czasem napisz, bedzie nam milo i topik lepiej bedzie sie krecil:). Bruno ma za dlugie wlosy na taka upalna pogode ale do roku wlosow sie dzieciom nie obcina(taki babcin przesad) a poza tym chcialam, zeby mial dluzsza fajna fryzurke, bo bardzo mi sie podobaja chlopcy z nieco dluzszymi wlosami a nie wystrzyzeni na jeza ale z drugiej strony widze jaka to wygoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka- cos takiego, nawet mieszane sa juz be?:) Dziewczyny, z czym wy robicie kanapki dla dzieci? Ja z Bieluchem lub zimnym miesem. Bruno nie przepada za jajecznica, za jajkiem na twardo zreszta tez... Jemy 5 posilkow dziennie, w tym 2razy mm i raz jogurt lub Bieluch. Jak powinnien wygladac jadlospis 9miesiecznego bobasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest tak: 7 - piers 9 - jajecznica lub owsianka z owocami a raczej owoce z owsianka (180 ml) lub kasza z owocami (180) lub jogurt nat z owocami (kanapek nie lubi) 12 - zupa (180 ml) 15 -mieso i warzywo (tez musze zblenderowac bo nie chce jesc. 18 - podobnie jak sniadanie, tyle ze jak jadla owsianke to je np jajecznice. 20-piers Kurcze, jak dostaje cos do reki to je ladnie a owocow z reki nie chce, musze tez blenderowac, co z tym mozna zrobic?:P A pije juz z kubka ze slomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no sama jestem w szoku jakie to moje dziecie jest wybredne,a jajecznice lubi szału nie ma ale je.Jadłospis nie mam pojęcia jak poinien wyglądać,a ile twój Bruno pijee jeszcze mleczka Zuza za to uwielbia truskawki ma to po mamusi hehe :) Wiecie co ostatnio jej dałam kanapeczkę z pasztecikiem nie wiem czy można ale wcinała aż jej się uszy trzęsły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Mamabruna 5 zebow gratulacje:) u nas ciagle 2 ktore rosna i rosna Rojber tez sie mocno poci.. wlosy moze i dosc dlugie ale na tyle ich malo ze raczej to od czapeczki.. ale co zrobic ..inaczej by sie glowka spiekla.. Rojber tez wsuwa papier...ostatnio obgryzl karton od biedronkowych pieluch..patrze co on tak cicho sie bawi a on spora dziure wygryzl... Co do sloiczkow to nie wiem... mojemu dalam raz jeden - chcialam zeby dyni zjadl a nie bylo swiezej, do sporobowania to plul... Kanapki robie mu z maslem, maluta, smarnelam tez mu domowym dzemem... Jajeczniczke czy omleta tez je... ale poki co ostroznie:) tk jakby sam nie wiedzial czy mu smakuje czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×