Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Dni ścisłej Diety Jabłkowej ! !

Polecane posty

Gość gość

Hej! Zaczynam od dzis diete Jabłkowa! Polega ona na tym, ze je sie tylko i wylacznie jablka przez wymierzony czas. Ja bede na tej diecie przez 16 dni. Duzo osob ja chwali. To i ja postanowilam na nia przejsc :) Teraz waze 78KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm mozna gdzies o niej poczytac? ile zamierzasz zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm mozna gdzies o niej poczytac? ile zamierzasz zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zakończeniu takiej diety będziesz tyć od samego patrzenia na czekoladę. A że po dwóch tygodniach niedoborów żywieniowych będziesz na pewno rzucać się na jedzenie, więc na patrzeniu się nie skończy, czyli na bank przytyjesz i to sporo. Wróżę Ci spowolnienie metabolizmu i przeskoczenie osiemdziesięciu kilo kiedy już zakończysz dietę. Przeraża mnie, jak dużo jest kobitek, które myślą, że szczupłym się jest dlatego że raz w życiu przez dwa tygodnie jadło się jabłka, kefir czy co tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzyc w siebie
Oczywiscie ze jesli sie bede od razu po zakonczeniu tej diety ''rzucac na jedzenie'' to wszystko wroci --' Nie jestem glupia i wiem jak z tego wyjsc prawidlowo!!! Juz raz taka diete przeprowadzalam przez 13 dni i schudlam 10 KG. Wychodzilam z tej diety 2 tyg czyli tyle ile w niej przebywalam. Rygorystycne diety? Tak! Ale trzeba umiec z takich wychodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reasumując. Planujesz być 16 dni na cukrze = popalisz mięśnie i po diecie nie tylko przytyjesz ale będziesz miała więcej tłuszczu niż masz teraz, bo mięśni miała już nie będziesz. Białko i tłuszcz są NIEZBĘDNE w diecie, a jabłka to czysty cukier, równie dobrze mogłabyś jeść cukier w kostkach :D Zły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skoro tak umiesz wychodzić z takich diet i jest to taki świetny sposób, to czemu ważysz 78 kg? To nie chodzi o żadne "wychodzenie" tylko o to, że jeśli kiedyś po takiej diecie zaczniesz jeść tak, jak teraz, nieważne, czy po dwóch dniach, czy po dwóch miesiącach, to I TAK WRÓCISZ DO POPRZEDNIEJ WAGI. Kwestia czasu. Żeby schudnąć trwale, musiałabyś zastanowić się, dlaczego ważysz 78 kg, wyciągnąć wnioski i zmienić przyzwyczajenia. Na stałe. A nie na dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzyc w siebie
Na poczatku 2013 wazylam 89 kg i przeprowadzilam ta diete w lutym. Takze efektu byly i sie utrzymuja ;) wystarczy sie potem nie obzerac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, ogólnie z reguły wystarczy się nie obżerać żeby nie mieć nadwagi. Nie trzeba do tego wykańczających, głupich diet spowalniających metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Gosc! Napisz prosze wiecej jak widzisz te diete przez 16 dni? Ile jablek i w jakich godzinach? Co do picia? Dziekuje za odpowiedz! Moze dolacze, uwielbiam jablka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Startuje dzis, az schudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos ma ochote razem pojesc jablka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ochotę, własnie zjadłam jedno. Jutro też zjem jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moze dolacze, uwielbiam jablka." No to po tej diecie nie będziesz mogła na nie patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 marca- 16 dni- fajnie brzemi- zaczynam dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durny pomysl
taka dieta to cos strasznego jablka zawieraja bardzo duzo cukru przez 16 dni owszem schudzniesz ale z miesni i bedziesz miala sflaczala skore i kosci.Nie polecam zadnej diety ktora nei zawiera bialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z diet monotematycznych raz rok temu stosowałam taki detox, same jabłka, ale on trwał TYLKO 3 dni! A przeprowadzany był w celach oczyszczania organizmu, a nie schudnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmawiam temat, od dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×