Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość janeczeeq

Jakiego polecacie architekta/projektanta wnętrz z Warszawy?

Polecane posty

Gość gość
Firma Decoroom poszukuje kandydatów na stanowisko "Stażysta do działu Architektów Wnętrz". Oferowany jest 3 miesięczny staż w firmie o wiodącej pozycji rynkowej z możliwością zatrudnienia po stażu oraz zdobycie doświadczenia w obszarze przygotowania koncepcji, wizualizacji, oferty, kosztorysów, dobierania materiałów i wykonywania projektów technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mogę polecić moją panią architekt wnętrz z firmy Gutdesign z Warszawy, Pani Edyta, strona firmowa www.gutdesign.com.pl. Zmieniliśmy aranżację większości pomieszczeń w domu, kapitalny remont :) Pani projektantka poleciła nam bardzo sprawną ekipę remontową i świetnego stolarza, który zrobił meble na wymiar, które też zostały zaprojektowane w ramach projeku wnętrz. Efekt wyszedł super, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź też firmę http://wmw-architekci.pl/. Doskonale spisali się podczas projektowania mojego domu. Jestem bardzo zadowolona z projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka28
Zdecydowanie firma Terczynska Design, obejrzyj ich stronę sobie. Są z wykształcenia architektami, dlatego ryzyko że usuną komuś konstrukcyjną ścianę jest zerowa a to się czasem zdarza:D Na prawdę dobry kontakt i są bardzo kreatywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierając projektanta radzę sugerować się przede wszystkim jego portfolio - łatwo można sprawdzić, czy jego styl nam odpowiada. Koniecznie trzeba też przeczytać umowę i sprawdzić, czy wszystko nam pasuje. W W-wie sprawdźcie sobie projektantów z http://370studio.pl - mają bardzo stylowe, eleganckie projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximer006
mi projekt nowego domu zaprojektowała pani Iwona Terczyńska z firmy http://iprojektywnetrz.pl/. Wszystko rewelacyjnie - stały kontakt, poprawki wprowadzane na bieżąco oraz wiele porad, które w dzisiejszym mieszkaniu znacznie pomogły! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramonka434
Tak dokładnie. Ja właśnie szukałam kogoś takiego, kto kompleksowo zajmuje się aranżacją, bo sam projekt dla mnie był niewystarczający. Na szczęście znalazłam studio http://hld.com.pl/ , które ma wszystko w swojej ofercie. W ogóle fajnie ta oferta jest skonstruowana, są różne pakiety od minimalnego po optymalny, do tego są opcjonalne warianty. Na stronce można sobie to dokładnie przejrzeć. Mi się to akurat u nich bardzo spodobało, wszystko „co i jak” wyszczególnione, żadnych niedomówień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej siostry bardzo piękne wnętrza zaprojektowano w Werk www.werk.pl i teraz sama będę ich wynajmować. Bardzo dobrze jej się z nimi współpracowało i podobało to że nie idą na łatwiznę tylko kombinują jak tu nadać oryginalność. Do tego uważnie słuchają jakie się ma oczekiwania. Mieszkanie zagospodarowali bardzo funkcjonalnie i nie zmarnowali żadnego fragmentu przestrzeni. Nie wiem jak to się im udało ale super wyszła łazienka w której się wszystko pomieściło a jest raczej małą klitką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hessassa
Duże pojęcie o aranżacji wnętrz ma biuro Lux Interiors – http://luxinteriors.com.pl. Ja bym ich doradzał. Korzystałem z ich usług dwukrotnie – raz jak aranżowaliśmy biura w firmie, a drugi jak robiłem remont w domu. Dużo pomysłów, profesjonalne doradztwo w kwestii materiałów, no i na plus też bym wymienił, że projektują też same meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sa oni z warszawy, ale działają również tam – www.martawanat.pl bardzo podobbaja mi się ich projekty i sama chyba skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Semper
moim mieszkankiem zajmowała się Iwona Terczyńska z Terczyńska Design. Zalety: terminowo, profesjonalnie, z oddaniem sprawie (z pasją). Wady: namówiła mnie na śliczne (ale drogie) meble. Salon wygląda ślicznie, jak z bajki, ale pierwotnie był tańszy projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projekt z całym nadzorem autorskim zamówiłem w biurze Vivere Colorito. Mogę polecić. Chodziło o cały dom. To co mi się podobało tutaj, to fakt, że pani architekt można było o wszystko dopytać, skonsultować się co do materiałów. Duża wiedza, sympatyczne podejście. Z góry zaznaczyłem jakim budżetem dysponuję i właśnie pod tym kątem został opracowany projekt i udało się finansowo wyjść całkiem korzystnie. Można podejrzeć sobie realizacje na stronie www.studiovc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super mi sypialnię zaaranżowała pani architekt z Lux Interiors ( www.luxinteriors.com.pl ). Zawsze miałam takie marzenie, żeby ktoś profesjonalnie urządził mi właśnie to pomieszczenie i udało się je spełnić. Na pewno sama bym takiego efektu nie uzyskała. Jasne, pastelowe wnętrza, idealnie dopasowane i rozmieszczone meble, mam specjalne miejsce dla siebie wydzielone przy którym mogę nałożyć czy zmyć make up, ogólnie – rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Rotz
Jeśli Warszawa i jeśli szukacie ludzi kreatywnych, to warto zerknąć na Nowogrodzką do pracowni Decoroom, gdzie jest też możliwość obejrzenia bardzo dużej ilości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo ciasne mieszkanko w bloku i nie chciałąm go zagracać a sama nie miałam pomysłu jak go urządzić i skontaktowałam się z Lokal Studio, teraz moje mieszkanie zrobiło się dosłownie dwa razy większe, naprawdę spisali sie bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to mam dosyć duże mieszkanie w kamienicy i pomimo dużej przestrzeni trochę się zagraciło ale koleżanka poleciąła mi biuro projektowe Architektowo i moje mieszkanie zmieniło sie nie do poznania, naprawde jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Ziobro
Jeśli szukacie nie tylko dobrych, kreatywnych projektantów, ale też kompleksowo doświadczonych ekip wykończeniowych, to oferta wspomnianej firmy Decoroom z Nowogrodzkiej jest wyborem słusznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammilla90
Mi ciężko kogoś polecić, za to trzeba też wiedzieć czym się kierować polecam sobie poczytać, bo nieodpowiednia osoba może nam zniszczyć nasze mieszkanie, a poprawianie kosztuje http://mobinow.pl/jak-wybrac-projektanta-wnetrz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usług Magdaleny Miśkiewicz (www.miskiewiczdesign.pl), którą poleciła mi koleżanka z pracy. Cóż mogę powiedzieć.. to architekta wyróżniająca się dużym profesjonalizmem i wiedzą w tematach związanych z urządzaniem wnętrz. Z tego co mówiła od 10 lat pracuje w tej branży także doświadczenie posiada duże. Jeśli chodzi o projekt to uznałyśmy, że dom będzie w stylu industrialnym. Na ścianach pojawiły się cegły i betonowe elementy. Przewodnimi kolorami są odcienie bieli, szarości i brązu. Mnie się podoba, znajomym zresztą też, bo dopytywali kto wykonał dla mnie aranżację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardziej podobają jej projekty pokoi dziecięcych. Minimalistyczne ale mają swój urok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pracowała Pani Natalia Kolasińska i oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Nowocześnie ale stylowo. No i funkcjonalnie, na tym nam bardzo zależało bo 50 m2 to nie jest jakaś ogromna powierzchnia a chcieliśmy po prostu wyciągnąć z niej jak najwięcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Fiołkowska
50 m2 to i tak sporo:) Nasze mieszkanko ma zaledwie 38 m2, a jego układ pozostawia wiele do życzenia. Na początku sami próbowaliśmy jakoś je zaaranżować, ale nie byliśmy zadowoleni z efektu. Skorzystaliśmy więc z pomocy Joanny Lipowskiej z www.project-art.pl, która w jakiś magiczny sposób sprawiła, że nasze małe mieszkanko teraz wydaje się zdecydowanie większe:) Także jednak profesjonalista to podstawa przy aranżacji małych wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci moge polecic wspolprace z http://studioatre.pl/ - sa swietni. Sprawdz ich galerie i realizacje. jest na co popatrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowoleni
Jeżeli poszukujecie prawdziwych fachowców to koniecznie sprawdźcie ofertę Skorupski Studio. Pracują tam doświadczeni architekci i projektanci wnętrz. Mają głowy pełne pomysłów, a na swoim koncie już setki wykonanych projektów. http://www.skorupski-studio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług www.miskiewiczdesign.pl/ miła, młoda projektantka, pełna energii do pracy. Dużo fajnych rozwiązań zaproponowała. Mój dom urządzony jest w stylu skandynawskim i naprawdę robi duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.18 ja Ci moge polecic wspolprace z http://studioatre.pl/ - sa swietni. Sprawdz ich galerie i realizacje. jest na co popatrzec! Muszę się zgodzić - wykonali nam aranzacje mieszkania,apozniej biura. Jestesmy zachwyceni. Są świetni~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaKaminska
Z czystym sumieniem mogę polecić projektanta wnętrz Panią Beatę z Warszawy. Długo szukałam godnej firmy której mogę zaufać, ale wiecie jak to jest - nie łatwo znaleźć dobrą firmę, bo jest dobrze na początku, ale potem powstają problemy. Firmę MODIFY poleciła mi znajoma, dlatego porzuciłam poszukiwania w internecie i wybrałam Panią Beatę i cóż mogę napisać? Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście, pomoc w doborze i zakupie materiałów, znalezienie odpowiedniej ekipy wykonawczej - kompleksowe usługa. Dla zainteresowanych polecam stronę: http://www.modify.net.pl/ Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina53
Z tego, co wiem firma http://perfectspace.pl zajmuje się projektowanie wnętrz, wykańczają również mieszkania pod klucz, pomagają w doborze nieruchomości, świadczą kompleksowe usługi. Firma jest solidna, architekci mają ciekawe pomysły, mi ich realizacj***ardzo się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaE
Zdecydowanie studio Rama, są z Gorzowa WLKP. Miła obsługa, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×