Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość janeczeeq

Jakiego polecacie architekta/projektanta wnętrz z Warszawy?

Polecane posty

Gość gość
W moim przypadku byli to fachowcy z Perfect Construction. Teraz mam super mieszkanko ^^ Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinamalina30
Powiecie coś więcej na temat tego Perfect Construction? jak to wygląda z terminami u nich? Przeglądam właśnie ich stronę i widzę że robią wnętrza właśnie w stylu w jakim lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem obecnie na bieżąco i mam kawalerkę zrobioną przez firmę www.artisicinterior.pl z tego co widzę została dodana już do portfolio polecam sprawdzić i samemu ocenić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@AdrianMako Pefrfect Construction jest spoko - siostrzeo ostatnio robili i szczesliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marita2k
@karolinamalina30 u mnie sie sprawdzili - poczytalem w internecie znalazlam duzo opinii zaryzykowalam iiiii..nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Budzik
Jeśli ma to być nie tylko architekt, ale w pakiecie wykończenie pod klucz z nadzorem nad pracami, to tak jak pisał kolega wcześniej Decoroom w Warszawie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystaliśmy z usług pani Moniki z OOMM. Konkretna osoba, która zna się na swojej pracy. Wie jak urządzić pomieszczenie żeby nie tylko było ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne! Potrafi dobrze doradzić przy wyborze dodatków. Na jej stronie: https://www.oomm.pl/ znajdziesz przykładowe realizacje. Naprawdę potrafi urządzić dom/mieszkanie w dobrym guście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem klientem perfect construction i dodatm tylko, że bardzo zadowolonym, także warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Boniecka
Tylko Decoroom. Sprawnie, szybko i fachowo. Do tego w ofercie nie tylko sam projekt, ale też wykończenie pod klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Suwalski
Nie wiem jak cenowo, ale znajomemu wykańczali jego M i wyszło rewelacyjnie. Nowocześnie i praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi projekt kuchni i realizację prac budowlanych wykonali fachowcy z perfect construction, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, widać doświadczenie w ich działaniach. Czułam się bezpiecznie oddając moje mieszkanie w pewne ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Filon
Decoroom jeśli Warszawa. Za jakość prac i kreatywne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Katarzyna
Mnie bardzo fajną kuchnię zrobili w Wiór Płyt firma z wyszkowa. Wszystko dokładnie wymierzyli darmowo. Potem wykonali mi projekt który idealnie odpowiadał moim potrzebom. Chciałam miec dużo szafek i półek. Nic nie było problemem. W miarę szybko mialam kuchnię gotową. Kilka tygodni od pomiaru. Cenowo tez przystepnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Perfect Construction. Dowiedziałam się o nich od koleżanki, potem sama zdecydowałam się żeby zajęli się moim mieszkaniem i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliusz33333
Ze swojej strony polecam perfect construction. Zajeli się moim mieszkaniem znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodnik8880
Podpinam się pod poprzedników i zapewniam, że tylko perfect construction. Jak skorzystasz to nie pożałujesz na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraGG
Widzę, że bardzo wiele osób poleca tutaj perfect construction. Stoję właśnie przed wyborem odpowiedniej firmy, ale czytając wasze komentarze i patrząc na oferty firmy decyzja już podjęta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa881
Polecam perfect construction. Korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

 

Szczerze polecam: http://ivanleskov.com/

Przepiękne, ponadczasowe wnętrza, dbałość o każdy szczegół, wyjątkowe wyczucie stylu. 

Ale również profesjonalizm, ogromna wiedza praktyczna, znajomość branży, wykonawców, dostawców, podwykonawców, materiałów, produktów, cen...

No i przede wszystkim przesympatyczny kontakt od momentu pierwszego spotkania aż do końca realizacji...

Nie wiem czy nie jest za późno, ale naprawdę warto 

——————

http://ivanleskov.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Szczerze polecam: http://ivanleskov.com/

Przepiękne, ponadczasowe wnętrza, dbałość o każdy szczegół, wyjątkowe wyczucie stylu. 

Ale również profesjonalizm, ogromna wiedza praktyczna, znajomość branży, wykonawców, dostawców, podwykonawców, materiałów, produktów, cen...

No i przede wszystkim przesympatyczny kontakt od momentu pierwszego spotkania aż do końca realizacji...

Nie wiem czy nie jest za późno, ale naprawdę warto 

——————

http://ivanleskov.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serek

Polecam Desinger Mariola Kaproń , wykonuje także piękne meble wg projektu. Oddana i dostosowywuje się do potrzeb klienta Kontak 605676227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Ja mogę polecić Intellio Designers. Pani Architekt Agnieszka L. pomogła nam na każdym etapie remontu naszego nowego mieszkania od koncepcji do realizacji. Doradziła w wyborze układu pomieszczeń, dobraniu kolorystyki i elementów wyposażenia. Przedstawiano nam zalety i wady kilku opcji układów funkcjonalnych wraz z wizualizacjami, co sprawiło, że wybór był prostszy i zyskaliśmy wiele przestrzeni. Końcowy projekt powstał w wyniku obustronnej współpracy. Pani Agnieszka pomogła nam w poszukiwaniu wyposażenia takiego jak podłogi, płytki, wyposażenie sanitarne łazienki o dobrej jakości i ciekawej stylistyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzik

ja polecam VILAR Interiors, pani Oliwia ma niesamowite pomysly i trafila idealnie w nasz gust.

https://vilar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Kowalczuk

Ja trafiłam z polecenia do Pani Mileny.  Ma głowę pełną świeżych pomysłów i czułam, że dużo czasu poświęciła na mój projekt. Mieszkanie choć małe stało się super funkcjonalne Pani Milena zaproponowała mi ciekawe rozwiązania dzięki którym moje mieszkanie jest nie tylko funkcjonalne ale i piękne. Jestem bardzo zadowolona, naprawdę miałam ogromne szczęście, że mi ją polecono.  🙂  mekoarch.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie30

architetto.pl i Pani Agnieszka Hincz 😉 świetne, oryginalne pomysły, które totalnie trafił w moje gusta a wykonanie było fachowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Mirzec

Jeśli nie tylko sam projekt was interesuje, ale też wykończenie pod klucz w pakiecie, to na rynku warszawskim na pewno wspomniane Decoroom jest warte uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×