Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość janeczeeq

Jakiego polecacie architekta/projektanta wnętrz z Warszawy?

Polecane posty

Moim zdaniem w przypadku wyboru projektanta wnętrz nie powinnaś sugerować się wyłącznie ceną jego usług ale przede wszystkim dobrymi opiniami osób które skorzystały z jego pomocy oraz obserwacji portfolio. Wiadome jest, że praktycznie każdy ma inny gust. Najważniejsze jest to aby w swoim mieszkaniu czuć się najlepiej i przytulnie. Polecam przejrzeć sobie indywidualne portfolia wybranych projektantów i zdecydować się na tego, którego rozwiązania będą podobały się najbardziej. 
Ostatnio wpadła  mi w oko firma qinvestment https://qinvestment.pl/projekty-pod-klucz  - na tej stronie można przejrzeć sobie ich prace. Jeśli lubicie nowoczesne, świeże pomieszczenia z lekką nutką modnego ostatnio stylu glamour na pewno Was to zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawka

Dla mnie projekt przygotowała pani Agnieszka od Architetto i jestem zadowolona ze współpracy. Zachęciły mnie piękne i oryginalne projekty. Pani projektant nie dość, że nadała kierunek moim luźnym inspiracjom, to wykazała się niezwykłym zrozumieniem w kwestii moich potrzeb. Wszystkie zaproponowane przez nią rozwiązania okazały się proste w realizacji i świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Jednak widać włoską jakość 😉 polecam sprawdxić jej projekty i samemu się przekonać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia

Decroom, Riviera i View Architekci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja polecam gorąco biuro Architetto, wykonali projekt mojej siostrze i uważam, że mieszkanie jest świetne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makao

Odświeżam temat! Bardzo ważne jest aby wybrać naprawdę solidnego i rzetelnego architekta wnętrz w Warszawie nie jest to łatwe. Ja już dwukrotnie korzystałem z usług tej Pani z MGArchitekci.pl http://mgarchitekci.pl/ Jeśli chodzi o moje wytyczne to jest Ona świetnym fachowcem:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makao

Odświeżam temat! Bardzo ważne jest aby wybrać naprawdę solidnego i rzetelnego architekta wnętrz w Warszawie nie jest to łatwe. Ja już dwukrotnie korzystałem z usług tej Pani z MGArchitekci.pl <a href="http://mgarchitekci.pl/">MGArchitekci</a>

1 minutę temu, Gość Makao napisał:

Odświeżam temat! Bardzo ważne jest aby wybrać naprawdę solidnego i rzetelnego architekta wnętrz w Warszawie nie jest to łatwe. Ja już dwukrotnie korzystałem z usług tej Pani z MGArchitekci.pl http://mgarchitekci.pl/ Jeśli chodzi o moje wytyczne to jest Ona świetnym fachowcem:classic_biggrin:

Jeśli chodzi o moje wytyczne to jest Ona świetnym fachowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik Ślązak
Dnia 22.08.2019 o 20:55, Gość Karolcia napisał:

Decroom, Riviera i View Architekci. 

Decoroom z Warszawy zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati

Polecam pracownię Architetto, urządzali nam mieszkanie i jesteśmy bardzo zadowoleni 🙂 Mają dużo fajnych, nowoczesnych pomysłów i rozwiązań, projekty piękne, projektanci z powołania, to widać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weriusz

polecam terczyńska design - pełęn profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominirska

też polecam Terfczyńska Design - zrobili cały projekt i realizację, i to w terminie, tak jak było zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiakk88

Ja mogę polecić p. Krzysztofa Ziółkowskiego, jego strona krzysztofziolkowski.pl Bardzo kreatywny, pomysłowy człowiek, ale co najważniejsze-te pomysły były równocześnie funkcjonalne i praktyczne, udało się super zagospodarować każdy wolny kąt. Co ważne, projekty uwzględniały nasze potrzeby, nasze gusta, ale i możliwości finansowe. Pan Krzysztof jest bardzo kontaktową osobą i profesjonalistą zaangażowanym w swoją pracę. Bardzo miło wspominamy współpracę i jak tylko kiedyś znów będziemy się urządzać, to tylko z nim 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada
Dnia 25.11.2019 o 20:38, Gość Nati napisał:

Polecam pracownię Architetto, urządzali nam mieszkanie i jesteśmy bardzo zadowoleni 🙂 Mają dużo fajnych, nowoczesnych pomysłów i rozwiązań, projekty piękne, projektanci z powołania, to widać 🙂 

Zgadzam się, nam projektowali salon i wyszło cudnie, pani Agnieszka jest bardzo kreatywną osobą, ma w głowie mnóstwo świetnych pomysłów i potrafi słuchać klienta, zrobiła nam projekt dokładnie takiego wnętrza, jakie nam się marzyło 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Karpińska

Na rynku mazowieckim jeśli chodzi o kompleksowość usług i jakość prac bez wątpienia Decoroom jest dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora

Zdecydowanie pracownia Architetto, polecam szczerze 🙂 Fajne, nowoczesne projekty oparte na najnowszych trendach, bardzo kreatywne rozwiązania, projektowali nam mieszkanie i jesteśmy bardzo zadowoleni 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Dzięki za wskazówki. Teraz poproszę firmę która robiła mi salon żeby się zainspirowali... W sumie kuchnia to najważniejsze pomieszczenie w domu 🙂 Dd projekt na szczęście słucha swoich klientów i na pewno twoje rady będą pomocne żebym umiała opisać czego chcę. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Ze swojej strony mogę polecić Architetto. Stworzyli nam bardzo ciekawy projekt, współpraca bardzo pomyślna, o wszystko można zapytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynabo

Polecam sprawdzić sobie ofertę i portfolio p. Krzysztofa Ziółkowskiego, świetny architekt wnętrz z Warszawy, jego strona to krzysztofziolkowski.pl Nam projektował wnętrza domu, jest kreatywny i ma świetne wyczucie stylu. Dzięki jego pomysłem każdy kąt jest nie tylko ładnie, ale i funkcjonalnie wykończony, mieszka nam się bardzo wygodnie i szczęśliwie 🙂 Co więcej, wszystkie rozwiązania, które zaproponował p. Krzysztof, uwzględniały nasze możliwości finansowe, było to skrojone pod nas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc na etapie projektowania domu lub wnętrz, warto wygospodarować trochę przestrzeni na oranżerię. Taka przestrzeń to prawdziwa oaza spokoju po całym dniu spędzonym w miejskim zgiełku. Zapraszamy na naszą stronę Ogrody Niwa https://www.ogrodyniwa.pl/ , gdzie mogą zapoznać się Państwo z naszymi dotychczasowymi realizacjami i pomysłami. Z przyjemnością pomożemy Państwo w stworzeniu takiego zakątka do relaksu i wyciszenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Intellio Designers, mają odział w Warszawie, oferują kompleksową obsługę w zakresie projektowania wnętrz, na każdym etapie współpracy zapewniają nieograniczoną kreatywność oraz rzetelność widoczną w każdym detalu projektowanego wnętrza. Wykonują projekty wnętrz rezydencji i domów, mieszkań oraz apartamentów. Projektują również wnętrza komercyjne: biura, restauracje, hotele, kluby, salony.

Dane kontaktowe:

Biuro Warszawahttps://intellio.pl/

ul. gen. Pełczyńskiego 22a, Warszawa

pon - pt: 09:00 - 17:00

tel. +48 664 744 123 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja również polecam z całego serca ArcLine! Stworzyli u mnie naprawdę niesamowite i w pełni funkcjonalne przestrzenie, począwszy od salonu, a na łazience kończąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest wiele pomysłów jednak jeśli przychodzi do realizacji to pojawia sie problem. Nie kazdy zna się na projektowaniu oraz trudno jest samodzielnie rozplanować pomieszczenia tak aby były wygodne oraz praktyczne. W takim przypadku pomoc projektanta wydaje się nieoceniona.

Ze swojej strony mogę polecic tę ekipę z Krakowa:
https://marengo-architektura.com/

Specjalizują się w wykończeniach pod klucz i moga Ci zaprojektować całe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pania Magdę z Arcline, nie dość że świetnie zaprojektuje to nigdy nie ma problemów z realizacją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto postawić na ArcLine jeśli chce się mieć naprawdę funkcjonalnie urządzone pomieszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi mieszkanie projektowała Pani Magda z ArcLine i jestem naprawdę usatysfakcjonowana z Naszej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×