Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życie na kafe.

Polecane posty

Gość gość
.incognito. blondyneczko jesteś w błędzie. ten temat to nie prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię Nowego w mieście. To jedyny facet, którym nie straciłam zainteresowania. Liczę się z jego zdaniem, promienieję gdy mówi, a raczej przemawia. Jest dobrze ukształtowany intelektualnie co niezmiernie oraz niezmiennie mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29, nie wiem dlaczego wymieniłeś Dark. Czy uważasz, że tylko ona jest godną twojej uwagi? Czy odwykłeś ode mnie? czy nie sądzisz, że powinnam mieć jakąś pozycję i ja? A w końcu proszę mi wyjaśnić na czym polega ten geniusz, którym tak afiszujesz Dark pomijając mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież gdybym chciała, moment bym się przed Dark wtryniła. Ale ja zwyczajnie nie chcę. Może dlatego tak to wygląda. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"śmietanka kafe"? hahahahaaa:-D raczej przegrańcy świątek piątek, weekend, zima, lato, rano, wieczór ciągle tutaj wśród nich szuje i sukinsyny, oszuści i mendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkia słowianka
Cuks! Surprise! Mnie na tym forum jeszcze nikt nie zawiódł. Być może miałam szczęście, że trafiłam na normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście pomarańczo ty jesteś tu pierwszy raz i zupełnie przypadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem tylko tyle, że nie szukasz silnych wrażeń. Gdybyś ich faktycznie szukał wiedziałbyś na kim oko zawiesić. Dark cię olewa, a ja zrobiłabym z tobą rzeczy o których bladego pojęcia nie masz. A, że skierowałeś swoje uczucia na Dark sprawa jest jednoznaczna, zerowe szanse u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkia słowianka
Nie chcę być pomarańczowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó Ty też fajnie piszesz bezapelacyjnie do samego końca ! Ale Ona ta dark side jest właśnie jak heroina ! Maleńczuk w stargardzie siedział nicpoń !?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi sie logować;) Nie zabawię tu długo:) Chcę tylko potwierdzić słowa Bó :) Nowy jest mega inteligentny, co za tym idzie ? MEGA INTERESUJĄCY to tylko moje skromne zdanie :) Nowy 😘 M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29, w sumie nie muszą mnie wszyscy kochać. Co nie kocmołuch? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jezeli kiedys urodzi sie ktos, kto wymysli ankiete w ktorej moglabys byc najlepsza to zaglosuje na ciebie myslisz ze normalny czlowiek jest w stanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, nie zaprzątaj sobie tym głowy. To nie jest nowoczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę i to zdementować, bo ponosi widzę was wyobraźnia. Jestem zwykłym łosiem jakich wielu i jedynie co mnie wyróżnia to fakt że przegrywam tu od dłuższego czasu, nitz więcej. :) Nie mniej dziękuję za ciepłe słowa :) 🌼 Niestety to mnie nie odmieni i nadal będę barbarzyńcą ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście, a ty myślisz że ja to mówię by cię zmienić? No sorry stary, jeszcze takiego na mnie wpływu nie masz bym całą swoją energię przeznaczała na ciebie. Mówię co mi w duszy gra, a nie tam jakieś chore imaginacje czy manipulacje. Nie zamierzam zmieniać twojej tożsamości. Więc sobie drwinę odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, wierność nie jest nowoczesna. To.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie p********ie twoje o pierogach i nalewce jest nienowoczesne jak ja o sobie mowie to jest zawsze nowoczesne bo sam sobie siebie odkrywam ale to tez jest bez znaczenia podobnie jak twoje p********ie o pierogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wyjaśnienia twojej frustracji, Jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×