Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Emilia2

Czy was też podnieca pisanie o seksie ?

Polecane posty

Dnia 22.12.2020 o 07:11, gumis21 napisał:

Witaj😁

Podejrzewam że po upływie 7,5 lat ta osoba już od bardzo dawna tutaj nie zagląda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej uprawiać sex, a nie tylko pisać.... To trochę tak, jakbyś chodziła po knajpach i tylko czytała menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2020 o 17:40, Dragon44 napisał:

Lepiej uprawiać sex, a nie tylko pisać.... To trochę tak, jakbyś chodziła po knajpach i tylko czytała menu

Masz rację w 100 procentach .Ja fantazjuje ale nie jestem z tego powodu dumny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2020 o 18:35, agent of Asgard napisał:

Tak, ale tylko z kimś inteligentnym. 

Pisałam w ostatnim komentarzu że tamten temat nie Przemek zablokował tylko któryś inny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Elciaa29 napisał:

Pisałam w ostatnim komentarzu że tamten temat nie Przemek zablokował tylko któryś inny 

On zapoczątkował tę modę na blokowanie i od kiedy zaczął to robić, jest tu śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

On zapoczątkował tę modę na blokowanie i od kiedy zaczął to robić, jest tu śmietnik.

No fakt , mi chodziło tylko o ten konkretny dzisiejszy przypadek

Edytowano przez Elciaa29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

On zapoczątkował tę modę na blokowanie i od kiedy zaczął to robić, jest tu śmietnik.

Ej a nie wiesz o co chodzi Poetce że się do mnie czepia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Ej a nie wiesz o co chodzi Poetce że się do mnie czepia ?

Nie zauważyłem. Robię prezent dla Ciotki i nie przeczytałem wszystkich postów przed blokadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Nie zauważyłem. Robię prezent dla Ciotki i nie przeczytałem wszystkich postów przed blokadą.

Myślałam że może wiesz , nie wiem o co jej chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Nie wiem. Nie czytałem wszystkiego.

Spoko , nie było tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Poetka napisał:

Tutaj mi przyszłaś dupę obrabiać? Chociaż obstawiałam, że góra pięć sekund i tak zrobisz. Ja ci piszę wprost o co chodzi, a ty latasz po tematach. Nigdy nie lubiłam takich osób, które załatwiać z kimś nie potrafią tylko angaźuja milion osób. Napisałam ci o co się "czepiam", nie zwracaj się tonem do mnie jak do psa, bo psem nie jestem, a grzeczna potrafisz być do psycholi jak przemek wypisujcy ku)rwa benniemu teksty o hivach więc mi nie mydl oczu, że mnie odpisać normalnie nie można

Czy zapytanie agenta czy nie wiem o co Ci chodzi to jest obrabianie dupy ? Ja jak byś nie zauważyła to za każdym razem jak Przemek coś napisał na benniego to go broniłam a Przemka ochrzaniałam więc w czym Ty masz problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Poetka napisał:

 Juz napisałam ze problem mam z twoim bierno agresywnym tonem w kierunku do mnie. Smiesznie to wyglada przy tym jak tolerujesz najwieksze gowno przemka

Nie wiem jak można znać mój ton skoro to jest pisanie. Nie będę walczyć z Przemkiem cały czas bo to nic nie da , a od Benniego jak myślisz że uda Ci się mnie odsunąć to się mylisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Poetka napisał:

No właśnie można po twoim tonie poznać twój stosunek do rozmówcy. I ja twój doskonale widzę, głupia nie jestem. Szkoda tylko, że masz takie podwójne standardy. Co do tego odsuwania to jakiś schemat rodzinny teraz powielasz, projekcje zrobiłaś jakiejś sytuacji na tą. Według mnie im z większą grupą Bennie ma kontakt tym lepiej i że fajnie, że się o niego troszczysz. Ja mam problem w twoim stosunku do mnie

Ja nie mam do Ciebie żadnego stosunku , nigdy nic złego nie pisałam a nawet jak Benni się martwił że Ciebie na forum długo nie ma to ja mu powiedziałam żeby to Ciebie napisał bo się wachał , i w końcu napisał a potem jak się do niego odezwałaś to też mi to pisał i ja mu odpisałam że fajnie jak wszystko ok , a to Ty dzisiaj do mnie już wcześniej dziwnie odpisywałaś o jakimś plebsie i nie wiadomo czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Poetka napisał:

Ja ten ton inaczej odbieram, może sama jesteś tego nieświadoma. Co do plebsu to żart taki, Bonnie też tak żartuje o plebsie.  

A więc o co chodzi tak naprawdę ? Bo jeżeli o Benniego to ja nie pozwole go skrzywdzić bo jest  dobrym i wrażliwym człowiekiem  i ja go rozumiem bo też mam fobie społeczna i inne emocjonalne problemy o których tu nie będę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Poetka napisał:

Nie czytasz mnie ze zrozumieniem. Już wcześniej odpowiedziałam, że chodziło o ton. A z tym Benniem to nie wiem czemu ciągle do niego wracasz, fajnie, że się wspieracie.

Wracam bo chyba od tego się wszystko zaczęło , że Przemek do niego źle mówił i blokował mu tematy a Tobie się może wydawało że ja nic sobie z tego nie robię i rozmawiam i z Przemkiem i z Bennim , a tak nie jest , wczoraj pół pół nocy z Przemkiem walczyłam za to że zablokował benniemu chyba ze 3 tematy pod rząd jak przyszedł w środku nocy pijany i pisał że nie chce mu się dalej żyć , tak się wściekłam że w takim momencie mu to robi . Do Ciebie nic nie mam , nie musimy się lubić , ważne że cel jest ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Poetka napisał:

Może też tak być, że się wkurzyłam, że nie olałaś dziada. To z tym hivem to jest Mount Everest jego chamstwa. Ale po prostu wydajesz się przemkowi za dużo wybaczać. On się nie nauczy nigdy jak ludzie go będą pobłażliwie traktować, jutro znowu go zwyzywa.

Za HIV  to Przemek dostal ode mnie ochrzan równy , jeszcze tak mu kiedyś napisze i już na pewno się do niego nie odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Poetka napisał:

Ok to wyjaśnia wszystko. Przepraszam jeżeli płakałaś przez to, nie chciałam cię zranić.

Ja nie płakałam to Przemek sobie ubzdural , jemu też chciałam nie raz pomóc , ale on niestety tą pomoc zawsze odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Poetka napisał:

Bo mu nie zależy na zmianie tego stanu, w którym tkwi. Nie wszystkim jesteś w stanie pomóc, musisz też myśleć o sobie. Dobranoc

Jak bym była w stanie to najchętniej pomogła bym wszystkim , tylko że to nie możliwe.  Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2013 o 12:17, Gość Emilia2 napisał:

Nie wiedziałam że pisanie może doprowadzać do takiego stanu

Tak , nawet bardzo mnie podnieca 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2013 o 12:19, nicolasseb napisał:

Rozmowa o seksie...otwieranie sie...mysl...glowa bardzo pomaga..i robi sie to lepiej. Ale malo kto sie tak otwiera i chce poznac wszystko..kazda fantazje

Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×