Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki kupić ciśnieniomierz

Polecane posty

Gość gość
Sama się zastanawiam nad ciśnieniomierzem do domu bo mam swoje problemy z krążeniem...możecie jakiś konkretny model polecić, na co zwracać uwagę kupując taki sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam naramienne są najlepsze :) cisnieniomierz powienien mieć każdy w domu bo czasami zamiast truć się lekami wystarczy wypić mocną kawe żeby przeszedł ból głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzymy ciśnienie u nas w domu aparatem Easy Med od wakacji jakoś i póki co – odpukać – chodzi sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to ciśnienie można zbadać sobie w parę chwil, automaty są wyjątkowo szybkie i proste w obsłudze kiedyś z tą ręczną pompką i zegarem to było sporo zabawy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostym ale już dość wydajnym automatem jest niemiecki Easy med, dostałam go w prezencie od syna niedawno – mierzy sprawnie, pamięta wyniki, wyświetlacz ma bardzo przejrzysty i czytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam Ci ten model https://www.al.to/p/334636-cisnieniomierz-braun-cisnieniomierz-naramienny-exactfit-1.html . Jest to model naramienny z pamięcią pomiarów oraz pomiarem pulsu. Działa na baterie AA które można dostać wszędzie. Ma duży wyświetlacz LCD dlatego bardzo dobrze można wszystko z niego odczytać. Poza tym jest też do niego specjalna apka dzięki której można zapisywać i kontrolować wyniki bezpośrednio w telefonie. Mam go w domu i systematycznie używam i muszę przyznać, że spisuje się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski ciśnieniomierz mam od jakiegoś czasu, nazywa się on Simple i pracuje oki, nie zmyśla mi badań, mogę tutaj na wynikach polegać, że jak wyskoczy 120 na 80 to faktycznie tyle jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekstra chodzi SmartCardio wynik jest ekspressem na ekranie, czytelny blat, widać wszystko z odległości pół kilometra gdzieś tak na oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi – jak często kontrolujecie cisnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę  ze swej strony polecić ciśnieniomierz  Senior z zasilaczem prosty w obsłudze nie trzeba się uczyć instrukcji obsługi na pamięć i ma 5 lat gwarancji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Simple nie mogę się przyczepić, mierzę nim ciśnienie już blisko rok i mechanizm jak na razie problemów nie robi, szybko można sobie badanko zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usza
U nas nie mamy problemu z ciśnieniem, oczywiście co dwa trzy miesiące kontrolnie sprawdzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarazawada
Większe zniżki na zestawy ma Sanity ostatnio, my z mężem kupiliśmy SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl po dużej taniości, już jesteśmy w takim wieku że musimy bardziej się pilnować i kontrolować zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę polecić taki model https://www.al.to/p/334636-cisnieniomierz-braun-cisnieniomierz-naramienny-exactfit-1.html . Posiada pamięć pomiarów, mierzy puls, same pomiary robi bardzo szybko a na dodatek ma dedykowana aplikację gdzie można zapisywać wyniki oraz dostawać porady czy ustawić ostrzeżenia odnośnie nieprawidłowości. Ciągle go używam i spisuje się wzorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super chodzi Easy Med jest dobra pompa nie czeka się długo aż mankiet napełni ale z drugiej strony nie ma takiego ucisku jak przy automatach się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniałem ciśnieniomierz niedawno, bo nadgarstkowy podawał złe wyniki. Okazało się po kalibracji u lekarza rodzinnego. Później brałem naramienny od sendpol24.pl. Trochę zapłaciłem, ale wynik jest idealny. Wiem, że mają sporo tego sprzętu medycznego, więc może akurat trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo opinii jest ze nadgrastkowe nie podają dobrych wyników i lepsze są naramienne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonila
Zgadza się nadgarstkowe przekłamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Simple jakiś czas temu i pompuje równo miarowo, mam nadzieję, że nie będzie się to psuło z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropulka
U nas najlepiej sprawdza się ciśnieniomierz naramienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkretną zniżkę naliczyli w Sanity za komplet ciśnieniomierz SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl warto sobie ich dwupaki sprawdzić, bo jest trochę do wyboru urządzeń z rabatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z Easy Med od grudnia i wrażenia są okej, nie zacina się, mankiet napełnia szybko, dobrze trzyma się ten pasek na ręce, nie przesuwa, nie gniecie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wygodny jest Easy med nie mam z nim tego problemu co przy starym automacie gdzie potrafił przerywać pompowanie, miał jakieś dziwne przestoje, tutaj chodzi wszystko równo płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jest zrobiony Senior wszystko ma powiększone – wyświetlacz, klawisze, także dla osoby słabowidzącej jak ja – rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×