Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki kupić ciśnieniomierz

Polecane posty

Gość gość
Wymieniałam ciśnieniomierz na nowy ostatnio i kupowałam nieimecki Easy Med powiem że jest dużo lepszy jeśli chodzi o samo pompowanie – szybki, ale z drugiej strony mankiet nie dogniata ramienia aż do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne urządzenia sprzedaje z rabatem Sanity w zestawach, ja zamawiałam SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl, ciśnieniomierz bardziej dla mnie, a pulsooksymetr dla męża bo on potrzebuje do treningów żęby sobie natlenienie wyznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było wymienić stary ciśnieniomierz babci na nowy Senior, teraz radzi sobie w końcu naprawdę fajnie, nie ma problemów z założęniem mankietu i też sam wynik jest na dużym wyświetlaczu, widzi wszystko bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie mi się sprawuje ciśnieniomierz Easy Med a już go jakiś czas używam, dobrze bateria trzyma, co mi się wcześniej w poprzednich moich modelach nie zdarzało aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnieniomierze różne można kupić, mniejsze większe, z zasilaczem, na baterie..ja mam Senior polskiego Sanity i sobie chwalę, tutaj akurat wsyzstko jest powiększone żeby się wygodniej sterowało i mi to pasuje, ekran z wynikami widzę z daleka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Easy Med mam go już trzeci miesiąc i mierzy bez jakiś problemów, bez przesuwania się mankietu i innego dyskomfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór ciśnieniomierzy jest w internetowej aptece Melissa. :) Mi pomógł wybrać mąż najlepszy ciśnieniomierz, bo też nie wiedziałam jaki będzie odpowiedni dla mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam urządzenia od Sanity, ja mam ich zestaw kupiony SmartCardio + pulsooksymetr DuoControl. Świetne, atestowane medycznie przyrządy z bardzo dokładnym pomiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry widoczny wyświetlacz i wygodny mankiet ma mój Easy Med, polecam ciśnieniomierz każdemu, mierzy szybko, nie mam uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Ci ten model https://www.al.to/p/334636-cisnieniomierz-braun-exactfit-1-bua5000.html . Jest to model naramienny z pamięcią pomiarów oraz pomiarem pulsu. Działa na baterie AA które można dostać wszędzie. Ma duży wyświetlacz LCD dlatego bardzo dobrze można wszystko z niego odczytać. Poza tym jest też do niego specjalna aplikacja dzięki której można zapisywać i kontrolować wyniki bezpośrednio w telefonie. Mam go w domu i systematycznie używam i muszę przyznać, że spisuje się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama sobie zażyczyła ciśnieniomierz nadgarstkowy, więc zamówiłam jej ten: https://www.apteka-melissa.pl/produkt/novama-white-w-automatyczny-cisnieniomierz-nadgarstkowy-1-szt,30863.html :) Jest z niego zadowolona, ponieważ jest prosty w obsłudze i ma duże i wyraźne cyfry na wyświetlaczu. Więc jeśli też ci zależy na takim ciśnieniomierzu to warto go kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym też podpowiedziała ciśnieniomierz Easy Med, mierzy szybko bez ucisku od którego by ręka bolała i też wyniki się podświetlają kolorowo żęby było jasne czy ciśnienie jest okej, czy jednak za wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam SmartCardio i DuoControl atestowany medyczny zestaw za nieduzę pieniądze. Akumulator w ciśnieniomierzu trzyma bezproblemowo jak na razie, chociaż ja to dopiero używam od tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży komfort daje model Senior polecałabym go zwłaszcza osobom starszym które naprawdę muszą często mierzyć sobie ciśnienie,, tutaj mankiet ręki nie gniecie, nie ma jakiegoś bólu, dociskania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy Easy Med w domu i jest w porządku, mierzy szybko dokładnie, jak na nasze potrzeby sprawdza się bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było zamówić sobie SmartCardio + pulsooksymetr DuoControl w zestawie marki Sanity. Duża oszczędność a same produkty wysokiej klasy atestowane mierzą precyzyjnie. Muszę kontrolować sobie ciśnienie i tak samo okazało się ostatnio że też natlenienie także można powiedzieć że taki zestaw dla mnie to jak dwie pieczenie na jednym ogniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiapa94
Z tego co słyszałam to najlepsze są ciśnieniomierze naramienne, bo dają precyzyjne pomiary. Są dokładniejsze od tych nadgarstkowych. Chyba są trochę droższe, ale warto dołożyć kilka złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również dostałam Senior w prezencie ale od córki akurat :) Bardzo mi dobrze służy ten ciśnieniomierz jak na razie, zasilacz dużo ułatwia bo wcześniej w poprzednim modelu to ciągle zapominałam dokupić baterie i bywało że trzeba było całą wycieczkę robić do sklepu żeby móc w ogóle sprawdzić ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam swój ciśnieniomierz na http://rankingcisnieniomierzy.pl i jestem zadowolona z tego jak działa. Kupiłam model który był jeszcze jakiś czas temu na podium, na trzecim miejscu rankingu, nie wiem jak teraz czy się czasem nie przesunał w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Easy med podoba mi się bardzo bezbolesne napełnianie mankietu, nie uciska ramienia aż do uczucia dyskomfortu co w moim starym modelu było normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wątpliwości przed zakupem ale już po miesiącu używania widzę że dobrze wybrałam. Mam model SmartCardio polskiej marki Sanity – świetny! Nie potrzeba tu baterii bo jest akumulator, nie ma zabawy z rurką na powietrze bo mankiet przy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyświetlacz w Seniorze jest bardzo dobrze zrobiony, jasny, duży, widać wyniki z drugiego końca pokoju (prawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda reklamacja w tym ciśnieniomierzu easy med? Wiadomo jak u starszych osób, lubi coś spaść, rozbić sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Ja pochwalę i podpowiem Simple za bezbolesne badanie przede wszystkim. To jest rzecz na której najbardziej mi zależało jak szukałam ciśnieniomierza, żeby mankiet nie wżynał się w rękę podczas pompowania. Tutaj nie mam z tym absolutnie żadnego problemu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmk
Dnia 20.11.2018 o 12:43, Gość gość napisał:

Jak wygląda reklamacja w tym ciśnieniomierzu easy med? Wiadomo jak u starszych osób, lubi coś spaść, rozbić sie

Żadnych problemów - gwarancja door 2 door - też go mamy i nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaccc
Dnia 18.02.2019 o 15:18, Gość marta napisał:

Ja pochwalę i podpowiem Simple za bezbolesne badanie przede wszystkim. To jest rzecz na której najbardziej mi zależało jak szukałam ciśnieniomierza, żeby mankiet nie wżynał się w rękę podczas pompowania. Tutaj nie mam z tym absolutnie żadnego problemu.

 

Warto pomyślec o Smart Cardio. Akumulator szybki w ladowaniu, wyswietlacz bardzo jasny, widac wszystko nawet jak jest ciemno w mieszkaniu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×