Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Joga! Joga! Joga!

Polecane posty

Gość Magda Joga
Hej Dziewczyny! Zapraszamy na listopadową magiczną wyprawę na Bali z JOGĄ ☀ ➡ http://discoverasia.com.pl/tour/joga-na-bali/ W planach: ✔ zajęcia jogi i medytacji idealne dla początkujących i zaawansowanych ✔ warsztaty rozwoju osobistego i duchowego ✔ rytuał oczyszczenia w świętych źródłach ✔ tworzenie balijskich ofiar dla duchów ✔ tarasy ryżowe, świątynie i pałace wodne ✔ relaks na pięknych plażach! ➡ http://discoverasia.com.pl/tour/joga-na-bali/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Rozumiem Twój problem bo sama przez bardzo długi czas nie mogłam znaleźć odpowiedniej aktywności dla siebie. Ani aereobic, ani żadna zumba czy może ABT mi nie się nie spodobały. Znajoma namówiła mnie aby spróbowała zacząć praktykować jogę w domu. Tak też zrobiłam przez pierwszy miesiąc wykonywałam ćwiczenia z Youtube , jest ich tam naprawdę mnóstwo. Nie sądziłam a ćwiczenia mi się szalenie spodobały. Po całym dniu pracy mam bardzo spięte mięśnie a ta aktywność stała się dla mnie wybawieniem. Po pewnym czasie zdecydowałam się zapisać na zajęcia. Po długim resarchu trafiłam na Szkołę Hatha Joga. I powiem Wam jednak,że to zdecydowanie inna jakość ćwiczeń, ponieważ instruktor zawsze podejdzie do mnie i skoryguje możliwe błędy co zdecydowanie wpływa na efektywność ćwiczeń. Joga poprawiła znacznie moją gibkość,ale co dla mnie najważniejsze mam znacznie więcej energii. W Hatha Joga grupy są kameralne,więc jest personalne podejście do kursanta co jest dla mnie dodatkowym atutem. Podrzucam Wam kontakt a może ktoś z Was jest z Warszawy i skorzysta http://www.hathajoga.pl/ :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potraktujcie jogę wyłącznie jako gimnastykę, a ona i tak dokona swego dzieła - mówi w wywiadzie o. Joseph Marie Verlinde, duchowny katolicki, specjalista w dziedzinie chemii nuklearnej, doktor fizyki. o. Joseph Marie Verlinde sam cwiczył joge w aśramach himalajach musiałbyc potem u egzorcysty bo został opentany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam udać się do szkoły, próbowałam sił sama w domu ale bez oka instruktora nabawiłam się nadwyrężeń etc teraz chodze do joga-wojteczek i atmosfera na sali jest rewelacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinkaa
Zauważyłam ostatni że na Chełmońskiego 22 otworzyli niedawno sprzęt z rzeczami do jogi, Ktos z was kupował tam już coś? Bo sprawdzałam i mają też strone interentową http://sklepjoga.pl/ można zamówić na stronie i odebrać w sklepie ale chyba lepiej samemu sprawdzić jaka jest jakość produktu. Tak jest chyba wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie jest fajna szkoła jogi na Krupniczej. Jeśli lubicie poszerzać wiedzę jogiczną, to polecam również książki np. Anatomia hatha jogi abo Joga i ajurweda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie szukam jakiegoś wyjazdu wakacyjnego na jogę. Coś polecacie? Mój ulubiony styl to ashtanga, ale nie ograniczam się w zajęciach. Jeśli chodzi o ubrania to najlepsze do ćwiczeń są bardzo cienkie legginsy z wysokim stanem. Kupuję je w Freeme Yoga. www.freemeyoga.com Uważam, że bardzo ważne jest to, że wyprodukowane są Polsce a nie w Bangladeszu jak to bywa w duźych sieciówkach. Super jakość, polecicie jakieś jogowe produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letho
Jogę oczywiście można uprawiać tylko jako ćwiczenia fizyczne i nie będzie ona niczym gorszym, niż ta praktykowana jako filozofia życia. Dobrze jest po prostu zacząć praktykę i zobaczyć, czy chcemy iść dalej w tym kierunku. Na początek polecam zapoznać się z asortymentem https://www.jogamarket.pl znajdziecie tam potrzebne pomoce dla osób początkujących oraz zaawansowanych, oraz szereg wsparcia dla osób pragnących zgłębić filozofię jogi, czyli przydatne przy medytacji kadzidełka, poduszki i tematyczną literaturę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_ta_ta
Osobiście parę razy na jodze byłam i bardzo mi się podobało, ale ciągle gdzies słysze ze joga wcale nie jest taka zdrowa. Jak to w koncu jest? Co Wy o tym mysliscie? Mnie szkoda, bo nakupowałam sobię trochę ubrań termoaktywnych z Radicala, bo kolezanka mi poleciła, że są super jakości.. no i racja, są, ale tak mnie nastraszyli jogą, że chyba się przerzuce na siłownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowanadama
Moja koleżanka od jakiegoś czasu ciągnie mnie na jogę. Ona chodzi od kilku tygodni a ja mam dołączyć do niej po raz pierwszy jutro.Kilka dni temu przyszły mi getry i koszulka z rough radical bo oczywiście nie miałam ciuchów sportowych w szafie ale byłam w szoku, że można je kupić w takiej dobrej cenie. Zajęciami trochę się stresuje ale mam nadzieje, że nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joga jest zla i niebezpieczna i nie polecam praktykowac! otwieracie sie na demony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od miesiąca chodzę na zajęcia jogi i jestem bardzo zadowolona. Czuje się po nich na maksa zrelaksowana. A jeszcze jak mam na sobie ciuszki z rough radical to czuje się mega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joga pochodzi od demonow kundalini Czy mogę zatem, jako praktykujący katolik, gimnastykować się z pomocą jogi jedynie dla poprawy zdrowia? Odpowiem cytatem z mojego mistrza, który kiedyś uczył mnie jogi: “Nawet jeśli uprawiacie jogę tylko dla zdrowia, nie przeszkodzi to jodze dokonać swojego dzieła". Miał na myśli to, że nie można przeszkodzić, żeby kundalini wzrastała, otwierała czakry i prowadziła do zmian stanów świadomości. Owe "zmienione stany świadomości" są w rzeczywistości stanami transu, podczas których jesteśmy podatni na działanie duchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marami
Ćwiczę zarówno jogę jak i pilates. Oba "sporty"/praktyki uważam za cudowne i bardzo pomocne zwłaszcza pod względem zdrowotnym. Jeśli chodzi o sylwetkę, pilates i joga nie spalą nam tyle kalorii co typowy fitness i zajęcia kardio ale ładnie ją wymodelują, nauczą poprawnej postawy a także wzmocnią nasze mięśnie wewnętrzne. Zdecydowanie polecam rozpoczynać przygodę z jogą jak i pilatesem w dobrym studiu pod okiem porządnego instruktora bo najważniejsze dla naszego zdrowia jest prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Jeśli ktoś jest zainteresowany torbami/pokrowcami na maty zachęcam do zajrzenia na moją stronkę z takowymi ręcznie wykonanymi https://www.vinted.pl/members/1172552-maramistyle Pozdrawiam wszystkie joginki i przyszłe joginki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobisia
Nie bardzo bylam przekonana do jogi. Wydawało mi się to malo skuteczne i nudne. Jednak po tym artykule https://jogastyl.pl/joga-na-mocne-plecy i moim dość uciażliwym bółu pleców wiem, ze warto pomyśleć o takiej formie ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam się na jogę, ale jestem jak na razie za mało rozciągnięta i nie daje rady z podstawowymi figurami, do końca wakacji mam zamiar pokazać na co mnie stać.Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka poleciła mi zajęcia Jogi prowadzone w Gravitanie.. na początku nie byłam przekonana, ale poszłam z nią i nie żałuję.. teraz jak mam np tygodniową przerwę to już mi tego zaczyna brakować :) Zajęcia są prowadzone świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×