Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Joga! Joga! Joga!

Polecane posty

Gość gość

Są tu jakieś fanki jogi? Dziewczyny i oczywiście chłopcy! Porozmawiajmy o tym. Macie jakieś ciekawe doświadczenia, coś polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zakochana w jodze! Gdy zaczynałam było mi ciężko ale z pomocą przyszła mi moja koleżanka. Praktykować joge zaczęłyśmy same Zaopatrując się w www.jogastyl.pl jest sporo sklepów z akcesoriami do jogi. Najlepsze ceny i wybór produktów widziałem w jogastyl.pl . Naprawdę spora różnica cenowa w porównaniu z konkurencją. Kupiłam z koleżanką bolstery haftowane, a cena nawet o polowe tańsza od jakiś portali z jogą. Widać, że to producent. Jakość super, nie ma lipy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mate z tej strony jest bardzo OK. A co do jogi. No nie powiem fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoaassdsadsdwsdw
Byłam zakochana w jodze, chodziłam miesiąc. Było łatwo i przyjemnie, aż zaczęły się stania na rękach, a ja ze swoją nadwagą i słomianym zapałem .. i sobie odpuściłam. A propos mat do jogi, zakupiłam jedną ze sklepu internetowego jogashop.pl, wersja standardowa, i nie mogłam ujechać na zajęciach, dłonie i stopy mi się pociły i cała się rozjeżdżałam na wszystkie strony, nie szło w ogóle ćwiczyć. Prowadząca pożyczała mi więc na początku swoje maty (różne), już używane i było ok. Wyprałam, wyszorowałam tą swoją nową matę, zgodnie ze wskazówkami prowadzącej zajęcia, ale to nic nie pomogło i mata leży. A w domu ćwiczę sobie Chodakowską i od czasu do czasu coś mnie weźmie na jakąś łatwą asanę, ale z powodzeniem ćwiczę na zwykłej macie do fitnessu, której prowadząca nie kazała mi używać na jodze, po twierdziła, że taka mata się nie nadaje (to była chyba karimata, ale nie taka zwykła, tylko taka gąbczasta, świetnie mi się na niej ćwiczy, bo nic się nie ślizga). Podsumowując, fajne to (joga), ale chyba za trudne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikser34
uwielbiam jogę! lubię zacząć dzień od ćwiczeń, ale teraz przeprowadziłam się do warszawy i nie znam fajnych miejsc, gdzie można by ćwiczyć. nawet sprawdzałam na fb, bo tam jest taka aplikacja znajdź fit miejsca figury - użytkownicy dodają swoje miejsca i powstaje mapa zdrowych miejsc, ale akurat nikt nie wpisał jogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówwwwkaaa
Ja co do maty polecam tylko i wyłącznie te z jogastyl.pl tam właśnie zaopatruję się moja szkoła. Wcześniej też trafiłam na jakiś szmelc. xD Do normalnych ćwiczeń też tych mat używam :D Choć ostatnio czasu coraz mniej teskno mi za jogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży wybór tam mają , którą konkretnie polecasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamy reklamy bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssseeeaaannn
Ja mam z stamtąd mate do akupresury hahaha fajna sprawa xD a co do jogi nie ćwicze bo nie umiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie spamy? jakie reklamy? ogarnij się. Ostatnio nie wolno nic polecać bo się rzucacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, spamy reklamy bleeeeeee bo w co drugim linku i na co drugim temacie o jodze reklamujecie sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trupska
Widzę dwa sklepy polecane w tym wątku i tak rozkminiam, w którym bardziej się opłaca kupić maty do jogi. W jogastyl.pl mają fajne promocje i duży wybór, no i najważniejsze - teściowa u nich kupowała, więc to sprawdzony sklep. Tego drugiego niestety nie znam. Ktoś coś słyszał? Nie chcę wyrzucić kasy w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wyczerpująca dla wielu osób. lepszy jest aerobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joga jest zagrożeniem dla człowieka https://www.youtube.com/watch?v=3oLuzJpyAd8 Potraktujcie jogę wyłącznie jako gimnastykę, a ona i tak dokona swego dzieła - mówi w wywiadzie o. Joseph Marie Verlinde, duchowny katolicki, specjalista w dziedzinie chemii nuklearnej, doktor fizyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogę zatem, jako praktykujący katolik, gimnastykować się z pomocą jogi jedynie dla poprawy zdrowia? Odpowiem cytatem z mojego mistrza, który kiedyś uczył mnie jogi: “Nawet jeśli uprawiacie jogę tylko dla zdrowia, nie przeszkodzi to jodze dokonać swojego dzieła". Miał na myśli to, że nie można przeszkodzić, żeby kundalini wzrastała, otwierała czakry i prowadziła do zmian stanów świadomości. Owe "zmienione stany świadomości" są w rzeczywistości stanami transu, podczas których jesteśmy podatni na działanie duchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joseph Marie Verlinde (ur. w 1947 w Belgii) - duchowny katolicki, specjalista w dziedzinie chemii nuklearnej (doktor fizyki). Od 1968 r. przez sześć lat poznawał medytację transcendentalną i praktykował jogę, magnetyzm oraz spirytyzm. W 1975 nawrócił się uznając za swego Boga Jezusa. Po siedmiu latach modlitw o wyzwolenie i uzdrowienie duchowe wstąpił do seminarium w Avignon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź idź oszołomie na portal fronda czy gdzieś, gdzie podobne dziwaki sobie opowiadają ciekawe historie, ośmieszasz się tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kundalini srini gdy ktoś się nie bawi w medytacje sracje to pozycje jogi są zwykłymi ćwiczeniami nota bene, mało kto wie, że dużo z pozycji jogi od zawsze były wykonywane na lekcjach wf, niektóre z nich są pratykowane na pilates i nikt nawet nie kojarzy ich z jogą i czary mary budzeniem kundalini najłatwiej to popaść w histerię i każdego straszyć "odmiennymi stanami świadomości" "odmienne stany świadomości" to mają obrońcy krzyża z placu w Warszawie, ale ich raczej nie podejrzewam o praktykowanie jogi ani medytacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelys
Wszelkie potrzebne akcesoria potrzebne do jogi tutaj można kupić http://www.asport.pl/k/132/sprzet-do-jogi/ . Na początek zwykła mata wystarczy. Przestrzegam przed standardowymi karimatami, które niektórzy używają - nie nadają się do jogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
y wykonywane na lekcjach wf, większych bzdur nie czytałem Joseph Marie Verlinde: joga nie jest wyłącznie gimnastyką Czy mogę zatem, jako praktykujący katolik, gimnastykować się z pomocą jogi jedynie dla poprawy zdrowia? Odpowiem cytatem z mojego mistrza, który kiedyś uczył mnie jogi: “Nawet jeśli uprawiacie jogę tylko dla zdrowia, nie przeszkodzi to jodze dokonać swojego dzieła". Miał na myśli to, że nie można przeszkodzić, żeby kundalini wzrastała, otwierała czakry i prowadziła do zmian stanów świadomości. Owe "zmienione stany świadomości" są w rzeczywistości stanami transu, podczas których jesteśmy podatni na działanie duchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszołomy to sa którzy ćwiczą jogę to tak samo jak dać dziecku bron do zabawy moze ćwiczyć ale musi być codzienna msza i modlitwa bo joga jest zaproszeniem dla demonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam zajęcia z jogi - pozwalają nie tylko na wyciszenie, ale też na wsłuchanie się w głąb siebie, zrozumienie siebie... odkąd praktykuję jogę, stałam się też dużo spokojniejsza :) Chodzę tutaj http://www.wczasy-joga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuniaH
Ja tam jestem dopiero na początkowym etapie jeżeli chodzi o jogę. Zainteresowałam sie i teraz chciałabym odpowiednio się przygotować. Szukam wszystkich potrzebych przedmiotów i akurat tutaj http://jogastyl.pl/pol_m_Zestawy-do-jogi-161.html udało mi się znaleźć świetny zestaw do jogi i na szczęście w przystępnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem fanką jogi. Mnie pomaga- lepiej się czuję, nie boli mnie kręgosłup, działa odchudzająco, uspokaja mnie. Co do maty- mam matę, na której niestety się ślizgam :-/ Szukam dobrej ale nie drogiej ale coś czuję, że te linki, które widziałam,coś sponsorowaniem pachną.. Czy któraś z joginek może podzielić się wieściami co do swojej maty, na której faktycznie ćwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×