Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki prezent na dzień ojca?

Polecane posty

Gość wir22
Zobaczcie słuchawki bezprzewodowe Lamax, na bluetooth, bez kabli, super basik np. P-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata uwielbia wędkować i na każda możliwą okazję chce prezent z tym związany. Często zamawiam dla niego sprzęt wędkarski ze sklepu www.expertfloat.pl, dobre ceny i świetny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uni11
A może zestaw głośnomówiący? Zadbasz o jego bezpieczeństwo w samochodzie, więc prezent będzie na pewno bardzo praktyczny. Spróbuj poszukać dobrego zestawu na http://www.cozacena.pl/zestawy-glosnomowiace a na pewno znajdziesz coś ciekawego i w atrakcyjnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla ojca ta strona internetowa http://www.cozacena.pl/ na pewno rozwiąże twój problem. Tu znajdziesz i porównasz ceny bez wychodzenia z domu na prezent. Masz tu odzież perfumy rzeczy do majsterkowanie itd. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o czymś do ubrania? Z doświadczenia wiemy, że mężczyźni chętnie dostają ubraniowe prezenty (wiadomo jak sami sobie chętnie robią takie zakupy... :) ) I jeżeli zdecydujesz się na coś podobnego, albo po prostu szukasz fajnego sklepu z odzieżą męską to z miejsca się polecamy --> www.Ombre.pl. Bo czy to sportowy dres do biegania czy grania w piłkę, czy gustowny zestaw koszula + marynarka, na pewno każdy mężczyzna się u nas odnajdzie. Warto nas sprawdzać i śledzić na bieżąco, zapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodasynowa
proponuję kupić Tacie obraz, można go wykonać z ulubionego jego zdjęcia,zdjęcia dzieci lub wnuków, jeśli już je ma, taki prezent zrobiłam teściowi i był zachwycony i wzruszony, obraz nie jest drogi a oryginalny, zobacz na stronę DCN Gallery, polecam ich bo są profesjonalistami pod każdym względem, http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam tacie trymer do brody Panasonica. :) bardzo się ucieszył, używa go przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldiee3
kupiłam tacie smartwatcha z Teletorium, bo ostatnio zaczął biegać i uznał, że to bardzo przydatny gadzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym pomysłem jest koszulka woolmed polskiego producenta. Mój tata lubi praktyczne prezenty i na pewno się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramika
A my zrobimy tacie prawdziwy prezent, od jakiegoś roku mówi, że musi sobie kupić fotel bujany, tak żeby mógł sobie na werandzie wygodnie posiedzieć. Z bratem robimy zrzutkę i zamawiamy ten http://gdmmeble.pl/product_info.php?products_id=2915 ciekawe jaką będzie miał minę jak go zobaczy. Postawimy go na werandzie ale żadne nic mu nie bedzie mówić, mam tylko nadzieję, że nie będzie tak jak z akwarium, że zobaczył je dopiero chyba po dwóch godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isalbella
Składamy się z bratem i kupimy tacie nową nawigację, mamy już nawet upatrzoną jedną z Teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulin
Też w tym roku kupuję tacie nawigację, bardzo fajną udało mi się kupić na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent na Dzień Ojca wcale nie musi być nudny i oklepany. Przecież można kupić Tacie coś fajnego np kufel z napisem Król Tata pierwszy albo ręcznik haftowany z napisem Kochanemu Tacie. Statuetkę albo puchar Za rolę Super Taty.Do tego fajne życzenia dla Taty w postaci karnetu lub certyfikatu. Można też zafundować mu fajne auto np dodge czy garbusa ( drewniany barek z karafką i kieliszkami), chyba że woki Tata motocykle takie też są. Te i inne propozycje na Dzień Ojca można znaleźć w sklepie z prezentami http://sklepzupominkami.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srvm
Tata potrzebuje nowej nawigacji więc już ją wybraliśmy w Teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grelik
Swojemu tacie na dzień ojca zamówiłem golarkę w sferisie bo ostatnio stara odmówiła mu posłuszeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata ma problemy z kręgosłupem, więc w trosce o jego zdrowie kupiłam koszulkę woolmed z wełną owczą na plecach. Zdrowie mojego taty najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×