Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jorczena

Podłoga drewniana - co wybrać i jak dbać?

Polecane posty

Gość Jorczena

Niedługo zamierzamy położyć u siebie nową podłogę. Chcemy, żeby była drewniana. Metraż - 54m2. Zastanawia mnie, jak dbacie o swoje podłogi? Jakie są najlepsze w utrzymaniu? Jaki gatunek najwytrzymalszy? Na co się zdecydować tak, aby służyło przez lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa.25
Może na jakimś forum budowlanym zapytaj, albo w sklepie z podłogami, np.Vox ma duży wybór podłóg drewnianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej nie polecam lepiej droższe panele ,rysuje się i pielęgnacja trudna naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że najlepiej byłoby dowiedzieć się u fachowców. Teraz firmy bez problemu zajmują się doradztwem. Ja kupowałem parkiet, zamawiałem wykonawców i radziłem się u tej samej. A położony mamy u siebie parkiet dębowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jorczena
Do kogo najlepiej byłoby w takim razie zwrócić się z tą sprawą? Bo to chyba rzeczywiście będzie najlepsze wyjście. Aby tylko wybrać kogoś właściwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fraktalnaa
No do jakichś fachowców. Ja od siebie mogę zaproponować np. Parkiet Studio. Mówię, bo sami korzystaliśmy i nie mamy nawet cienia zastrzeżeń. Niezwykle solidna ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka25
Ja do swojego domu zamówiłam drewniane deski prosto z tartak poznań http://stanmark.com.pl/ Drewno nadało ciepły charakter w salonie, co do pielęgnacji to polecam wybrać się do marketu budowlanego, gdzie z pewnością przedawcy profesjonalnie dobiorą odpowiedni "kosmetyk"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłoga drewniana prezentuje się świetnie, ale jest niestety trudna do pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×