Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wasze 10-12 miesieczne dzieci....

Polecane posty

Gość gość

jedza obiad dwudaniowy? Bo wlasnie wyczytalam w schematach ze tak powinnam juz dawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.mój ma ma prawie 13 m-cy i je dwudaniowy obiad od ok.3 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zjada zupę drugiego nie chce, chyba że kawałeczek mięska zje. Jest niejadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je od 8 m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie je, je tylko zupę krem z jarzynami i mięsem, ale planuję wprowadzić drugie danie, choć wątpię żeby jadł, bo strasznie słabo je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 1,5 roku i je tylko zupki i ma lekka nadwage. Jestt caly czas na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz to widze jak mamusie siedza tylko i gotuja dwudaniowe obiady dla swoich dzieci codzien piora sprzataja i pachna i wszyscy sa szczesliwi :) :) ja robie tak ze ma zupe na dwa dni lub 1 zalezy ktora sie da tak przetrzymac a drugie danie jak chce to je to co ja mezowi na obiad robie :) czasem wsunie oba dania czasem nie tknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyś111111
Tak. Je to co my a u nas przeważnie obiad na dwa dania jest. Zdarza sie ze nie zje ale ogólnie zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo przeważnie jadł jakąś lekko zmodyfikowaną wersję naszego obiadu, a my prawie nigdy dwóch dań nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jadło, dopiero po roku jakoś zaczęło. Jeden obiad u babci a drugi w domu. Czasami dwa razy drugie danie. Zwracam uwagę, żeby jadło więcej niż raz dziennie warzywa, nawet do drugiego śniadania lub do podwieczorku jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×