Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kupno mieszkania w Poznaniu

Polecane posty

Gość gość

Mam potrzebe kupna mieszkania w Poznaniu na nowym osiedlu i takie od dewelopera tylko nie bardzo orientuje sie kto buduje bo nie mieszkam w tym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe osiedle powstaje teraz na Piątkowie, chyba już kończą budowę i będą niedługo oddawać, z tego co się orientuję to buduje je jw construction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie teraz musze zapoznac sie z oferta tego dewelopera bo gdzies czytalem ze buduje w wielu miastach wiec zapewne nie ma problemow z odbiorem mieszkania .Mialem w przeszlosci problemy z wykonawca dlatego teraz szukam opini odanym inwestorze a osiedle zapewne nowe wiec powinno sie dobrze mieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie to bywa z deweloperami, ciężko znaleźć dobrego ale da się, wiem, że ten który buduje to osiedle jest sprawdzony i ma swoją renomę i markę bo buduje już 20 lat i ma spore sukcesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez szukalam mieszkania od dewelopera, ale na piatkowie nie ma nic ciekawego, znajoma przymierza sie do kupna mieszkania w komornikach, na osiedlu poetow, wiem ze to nie poznan, ale bylam tam i totalnie stracilam glowe dla tej okolicy, fajne mieszkania takie jakiego poszukuje 50 metrowe z tarasikiem i ogrodkiem, maja tez wieksze, osiedle jest fajne no i blisko nad jeziorko-rewelacja wiem ze ten inwestor organizuje cos w stylu drzwi otwartych 30 czerwca wiec pewnie sie wybiore mam nadzieje ze bedzie cieplo wiec tymbardziej sie skusze, znalazalam ich strone http://www.libra.info.pl pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez szukalam mieszkania od dewelopera, ale na piatkowie nie ma nic ciekawego, znajoma przymierza sie do kupna mieszkania w komornikach, na osiedlu poetow, wiem ze to nie poznan, ale bylam tam i totalnie stracilam glowe dla tej okolicy, fajne mieszkania takie jakiego poszukuje 50 metrowe z tarasikiem i ogrodkiem, maja tez wieksze, osiedle jest fajne no i blisko nad jeziorko-rewelacja wiem ze ten inwestor organizuje cos w stylu drzwi otwartych 30 czerwca wiec pewnie sie wybiore mam nadzieje ze bedzie cieplo wiec tymbardziej sie skusze, znalazalam ich strone http://www.libra.info.pl pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez szukalam mieszkania od dewelopera, ale na piatkowie nie ma nic ciekawego, znajoma przymierza sie do kupna mieszkania w komornikach, na osiedlu poetow, wiem ze to nie poznan, ale bylam tam i totalnie stracilam glowe dla tej okolicy, fajne mieszkania takie jakiego poszukuje 50 metrowe z tarasikiem i ogrodkiem, maja tez wieksze, osiedle jest fajne no i blisko nad jeziorko-rewelacja wiem ze ten inwestor organizuje cos w stylu drzwi otwartych 30 czerwca wiec pewnie sie wybiore mam nadzieje ze bedzie cieplo wiec tymbardziej sie skusze, znalazalam ich strone http://www.libra.info.pl pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez szukalam mieszkania od dewelopera, ale na piatkowie nie ma nic ciekawego, znajoma przymierza sie do kupna mieszkania w komornikach, na osiedlu poetow, wiem ze to nie poznan, ale bylam tam i totalnie stracilam glowe dla tej okolicy, fajne mieszkania takie jakiego poszukuje 50 metrowe z tarasikiem i ogrodkiem, maja tez wieksze, osiedle jest fajne no i blisko nad jeziorko-rewelacja wiem ze ten inwestor organizuje cos w stylu drzwi otwartych 30 czerwca wiec pewnie sie wybiore mam nadzieje ze bedzie cieplo wiec tymbardziej sie skusze, znalazalam ich strone http://www.libra.info.pl pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znalazłem na piątkowie osiedle oaza piątkowo, jest w końcowej fazie budowy więc pewnie niedługo będą oddawać, piątkowo to świetna dzielnica, bezpiecznie, spokojnie, blisko wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może napisz coś więcej, czego oczekujesz od tego mieszkania, jaka ma być cena, metraż, lokalizacja, dla kogo to mieszkanie...? Mój brat z rodziną kupuje teraz mieszkanie od firmy Jandach, mają dwa osiedla - jedno na Plewiskach i mniejsze mieszkanie na os. Nowe podolany. Możesz sobie sprawdzić oba, może Cię zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrus82
A które mieszkanie kupił Twój brat? Mnie interesuje to na Plewiskach, jestem ciekaw ceny i wykończenia, bo Jandach ma stosunkowo dobre opinie w necie, ale wiadomo, lepiej popytać przed zakupem... Wujkowi budowali dom i stoi już z 10 lat i nic się nie dzieje, ale nie wiem, jak wygląda u nich deweloperka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój brat kupił na Plewiskach właśnie - ceny lokali, które są jeszcze w sprzedazy, masz tu: http://www.jandach.pl/go.live.php/PL-H73/aktualnie-w-sprzedazy/osiedle-grunwaldzka-589/dostepnosc-i-ceny.html Co do wykończenia, to Jandach raczej wszystko robi ok, wiadomo, dużo zalezy od ekipy, ale po to się dokładnie ogląda przed zakupem, żeby w razie czego dogadać się przed kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu bardzo fajne mieszkania buduje Ronson, zobacz jakie ciekawe nieruchomości są w Tulcach pod Poznaniem, ul Fiołkowa osiedle CHILLICITY ten sam deweloper buduje też osiedle Młody Grunwald ul. Kamiennogórska, Poznań-Grunwald. Obie inwestycje wyglądają naprawdę bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrus82
Łeee, ale ten Młody grunwald dopiero jest realizowany... Cięzko ocenić, czy firma nie padnie w trakcie realizacji :P A te mieszkania od tej firmy Jandach wyglądają spoko, cena też do przezycia, zależałoby mi właśnie na kupnie czegoś takie, w szeregówkach, żeby mieć kawałek ogródka dla siebie i najlepiej tylko sąsiadów z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaPolka
Fajne okolice są na Podolanach, latem mega plus, że do jezior blisko, ale też blisko do pst, Plazy itd. Jandach też tam ma osiedle, konkretnie na Nowych Podolanach, sporo się tam buduje, ale imo lepiej oglądać te istniejące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno pytanie do ludzi !!! Dlaczego piszecie NA PLEWISKACH a nie W PLEWISKACH ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to są lemingi którzy kiedyś fłosowali na tuska oszusta i wydaje im się że są wykształceni :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak inwestycja Młody Grunwald jest dopiero realizowana, ale raczej o ukończenie tej inwestycji bym się nie obawiała, ponieważ deweloper który ją buduje to Ronson, którym dobrze radzi sobie na rynku nieruchomości, poza tym od początku roku zaliczyli bardzo dużą sprzedaż mieszkań, żaden inny deweloper nie może pochwalić się takimi wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrus82
Przyznaję się do błędu, podświadomie traktuję Plewiska jako część Poznania i mówię "na" tak jak np. "na Jeżycach", ale dzieki za wyprowadzenie z błędu, który nie wynikał z preferencji politycznych :P Tak teraz sprawdziłem ceny i Mł. Grunwald ma cenę 300 tys. zł za 3 pokoje i to chyba małe, to niecałe 60 m2, a weźmie się nieco większy kredyt i Jandach w tej cenie sprzedaje 4 pokoje plus ogródek... Ale wiadomo, co kto woli, ja chyba wolę dołożyć i mieć większy metraż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakie konkretnie ceny ma Jandach, możesz zdradzić? Ile metrów, jaki koszt, jakie wykończenie? Coś już słyszałem o tej firmie, ale to było jakiś czas temu, a teraz sam powoli zaczynam się rozglądać za mieszkaniem, na razie poznaję opinie o firmach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na osiedlu Piątkowo mieszkanie kupiła moja siostra. Teraz jest na etapie wykańczania, ale z tego co się orientuje jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JWConstruction
Jeżeli szukasz mieszkania w Poznaniu, to koniecznie zajrzyj na osiedle Piątkowo - może przypadnie Ci do gustu nowoczesna niska zabudowa inwestycji położonej w świetnej lokalizacji, z dobrymi połączeniami komunikacyjnymi do centrum. O bezpieczeństwo dba całodobowa ochrona. Do dyspozycji mieszkańców jest w duży parking oraz plac zabaw. Oaza Piątkowo to pewnością idealne miejscem do mieszkania. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą i oglądania! W razie pytań, prosimy kontaktować się z nami poprzez formularz dostępny na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A W Plewiskach ;) Jandach buduje jeszcze nowe osiedle, właściwie to są 3 bliźniaki, więc 6 mieszkań - mało i cena niezła, więc może kogoś zainteresuje info. Mają być w październiku oddane, podejrzewam, że szybko się rozejdą, ale może nie wszystkie jeszcze sprzedane. W każdym razie okolicę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajjdi
My też intensywnie poszukujemy. Rozmyslamy zakup mieszkania z ogrodem, POM. Gospodarczym, Kominkiem i jasnym strychem w Robakowie- deweloper ardens. Osiedle tygrysie wydaje się być dobrym strzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpinkdi23d
Napewno dobrze udzieli porady agencja nieruchomości - www.castle.pl/sub,pl,oferta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaskaG
Razem z mężem zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania na osiedlu Tarnowo Park. Mieszkamy tu już od pół roku, wszystko jest jak najbardziej ok :) na początku obawialiśmy się trochę odległości od Poznania, ale okazuje się, że dojazd nie zajmuje więcej niż 15-20 min, co nie stanowi dla nas problemu. Mogę szczerze polecić to miejsce, szczególnie rodzinom z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź Tarnowo Park pod Poznaniem - mieli bardzo atrakcyjne ceny. Poza tym w Tarnowie swoją siedzibę będzie miał Amazon, więc nawet jak zmienisz plany życiowe, to nie będzie problemu z wynajmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minar
Sprawdź sobie ofertę na osiedlu Młody Grunwald. Osiedle wydaje się ciekawe a dodatkowo zachęcająca jest cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×