Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kupno mieszkania w Poznaniu

Polecane posty

Gość Alicja

Ja kupiłam mieszkanie od Family House, bo słyszeliśmy z mężem o nich wiele dobrego. 🙂 I już pod koniec lutego będziemy odbierać klucze!!! Ale jestem podekscytowana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rataje albo Zawady.

Zwłaszcza Zawady są względnie tanie i jest to dobra inwestycja na przyszłość. Smolna ma swoją całkiem uznaną reputację (Budimex), ale masz też mniejsze inwestycje pokroju Bartnicza (jak na Poznań mega tanio - znajoma mieszka i nie narzeka). Zwłaszcza, że za 5 lat mają bardzo blisko puścić tramwaj, a skomunikowanie drogowe z centrum jest super.

Rataje to też dobra opcja, droższa cenowo, ale też warto blisko tramwaju. Wiem, że też Budimex tam coś stawia, Atal, i wiele innych. Niemniej o ile na Zawadach będziesz miała 5300-6000/m2, to na Ratajach już będzie (względnie blisko tramwaju) 7000-8400/m2.

 

Są prestiżowe inwestycje przy Parku Wodziczki/Sołaczu. Jak masz nadmiar pieniędzy, to warto. Poza tym plomby pokroju Nowe Chwaliszewo, Mostowa. Ale nie dość, że drogo, to wieczny gwar od dobrze bawiącego się śródmieścia nocą 😉

 

Wszystkie inwestycje pokroju Czapury (family house), Zalasewa (agrobex) - odradzam. Jakość wykonania w porównaniu z developerami z średniej/wyższej półki - nie ma co porównywać. Abstra...ąc od faktu, że kiedyś jak się zachce większego, takie tylko straci na wartości, a i wynająć będzie trudniej niż blisko centrum i dobrze skomunikowane.

 

Oczywiście tylko o mieszkaniu mówimy, nie? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uunujju
18 minut temu, Gość Alicja napisał:

Ja kupiłam mieszkanie od Family House, bo słyszeliśmy z mężem o nich wiele dobrego. 🙂 I już pod koniec lutego będziemy odbierać klucze!!! Ale jestem podekscytowana 🙂

PrZeciez to osiedle jeszcze nie powstalo 😂 bo sa opoznienia 2-3 lata. Ludzie zaplacili i placa kredyt i spia na wynajmie😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Uunujju napisał:

PrZeciez to osiedle jeszcze nie powstalo 😂 bo sa opoznienia 2-3 lata. Ludzie zaplacili i placa kredyt i spia na wynajmie😕

To chyba Ty nic nie wiesz 🙂 Pierwsze klucze dają mieszkańcom już w lutym, więc nie wiem czego się czepiasz 🙂 Jak nie wiesz, to po prostu nie mów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To chyba Ty nic nie wiesz 🙂 Pierwsze klucze dają mieszkańcom już w lutym, więc nie wiem czego się czepiasz 🙂 Jak nie wiesz, to po prostu nie mów!

No ja tez szukam w Poznaniu i znalazlam rozmowe o tej inwestycji, nie pamietam gdzie, ale ponoc to juz ktorys termin oddania i wcale nie tak pewny, a potem na Gumtree znalazlam, ze ktos pilnie odda swoja rezerwacje na lokal w Czapurach, wiec cos mega smierdzi ten twoj inwestor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Są opóźnienia. Mam mieszkanie w bloku nr 1. Nie ma co słuchać plotek tylko zapytać kogoś kto faktycznie wie, albo zadzwonić do Family House. Udzielają informacji bez problemu. Może i termin jest przesunięty, ale jak jeździłam na budowę sprawdzić jak idą to prace to widać, że używają dobrych materiałów i nie powinno być żadnych problemów jak już zamieszkam. Mimo wszystko za taką cenę to warto! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

Ja się jednak nie odważę. Ogólnie nie ma ciekawych ofert w Poznaniu, buduję domek pod. Mam upatrzoną działkę. Za drugą połowę kasy kupię stare mieszkanie do remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można znaleźć tanie mieszkania, trzeba tylko dobrze poszukać, jeśli kogoś interesuje rynek pierwotny to jak dla mnie wygrywa Osiedle Poznańskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A osiedle poznańskie? Kupował ktoś tam mieszkanie? Bo też wygląda zachęcająco. Na stronie dewelopera można trochę poczytać i widzę dużo plusów. Maja takie ceny, że starczy mi jeszcze na kupno fajnego autka. Będę wdzięczny jak ktoś doradzi 😊 ps. chodzi o mieszkanie dla singla, ewentualnie może w przyszłości dla pary 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIa
Dnia 18.02.2019 o 10:14, dada16 napisał:

A osiedle poznańskie? Kupował ktoś tam mieszkanie? Bo też wygląda zachęcająco. Na stronie dewelopera można trochę poczytać i widzę dużo plusów. Maja takie ceny, że starczy mi jeszcze na kupno fajnego autka. Będę wdzięczny jak ktoś doradzi 😊 ps. chodzi o mieszkanie dla singla, ewentualnie może w przyszłości dla pary 😃

Ja kupiłam mieszkanie na Osiedlu Poznańskim i czekam na odbiór kluczy. dada16 myślę, że to dobry wybór, bo deweloper na pewno jeden z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavita

Ja planuje Naramowice, mieszkanie chce kupić jak najszybciej, czekam jeszcze na odzew męża. Jestem zakochana w Naramowicach a deweloper red co. (sprawdzony) kończy budować właśnie nieruchomość! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwa

Kupiłam mieszkanie na Osiedlu Poznańskim w Czapurach. Dlaczego? Przekonała mnie cena i super lokalizacja, bo będę mieć blisko do pracy w centrum. Ale nie chciałam mieszkać w jakimś betonowym blokowisku. Raczej wole zielone tereny. Nie potrafiłabym odpocząć, gdybym nie miała zieleni za oknem, więc to tez zaważyło na decyzji o zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Polecam pomoc pana Marcina z twój-pośrednik.pl. Bardzo dobre ceny sprzedaży mieszkań. Warto wejść i zapoznać się z jego ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOC w obniżeniu ceny.

Jeżeli kupujesz dom lub mieszkanie od Dewelopera na rynku pierwotnym i niebawem będziesz odbierać nieruchomośc zadzwoń pomogę w ostatecznym obniżeniu jego ceny. 693-342-472 Łukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w sprzedaży pomogło biuro nieruchomości z Poznania TOBIS. To solidna firma, która działa na rynku nieruchomości od wielu lat i zna się na lokalnym rynku bardzo dobrze. Mają duże doświadczenie, licencje i bardzo dbają o dobro klienta (są pomocni na każdym etapie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×