Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamaaaana1

test robiony 3dni wczesniej

Polecane posty

Gość zalamaaaana1

test robiony 3dni przed miesiaczka czy moze wyjsc bledny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku test wykrył obie ciąże już 2-3 dni przed spodziewaną miesiączką :) Test przed terminem okresu może się "pomylić" w takim sensie, że może wyjść negatywny, mimo że jesteś w ciąży. Po prostu test jest wtedy zrobiony zbyt wcześnie i jest jeszcze zbyt małe stężenie hormonu HCG w moczu, żeby coś pokazał. Ale jeśli wyszedł pozytywny, to w tą stronę się raczej nie pomylił. Tylko, że w przypadku wykrycia ciąży przed terminem okresu musisz się liczyć z tym, że okres jednak przyjdzie i ciąża się zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyszedl negatywny, dopiero dzien przed spodziewana miesiaczka blada kreska, a uzywalam tych najczulszych testow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamaaaana1
mi wyszedl negatywnie , ale od niedzieli juz bardzo mnie bola sutki do tego jestem bardzo senna... robilam dzis po poludniu 3dni przed okresem ten test.... zawsze bolaly mnie cale piersi dzien przed @ a nie prawie tydzien.... i to jest taki bol piekacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamaaaana1
ale dziekuje za odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymianek co ty piszesz? ciąża się zakończy bo wyryto ją przed spodziewaną miesiączką??? co za głupoty.... a kiedy sie zachodzi w ciążę? po miesiączce tak? a co za tym idzie??? że następna miesiączka się nie pojawi , może co najwyżej plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamaaaana1
mam nadzieje tak czy siak ze test przed okresem 3dni moze jeszcze sie mylic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się mylić mnie test w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny Dwa dni później drugi już pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymiankowi chodziło o to, że czasem może mieć sytuację ciąża biochemiczna, tzn test wyjdzie pozytywny np 2 dni przed @ ale @ i tak przychodzi i "wypłukuje" ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przepraszam :) p.s. mnie wyszedł negatywny przed okresem a dzien po spodziewanym okresie taka blada kreska ze az nie wiedziałam czy to ciąza czy nie, ale sie okazało, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamaaaana1
czyli jeszcze jest nadzieja :) ja go robilam 3dni przed okresem a dodatkowo po poludniu.... to muszeeee czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhymmmmmm00
po prostu cierpliwosc , cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc i kiedys bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez test pozytywn wyszedł dopiero drugiego dnia od daty kiedy powinnam mieć @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaaaa011
Łatwo powiedziec trudno zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×