Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tanie noclegi nad morzem

Polecane posty

Gość gość

Witam! Tak jak w temacie. Polećcie mi jakieś tanie noclegi nad morzem, najlepiej blisko morza domki letniskowe. Macie jakieś wypróbowane miejsca do których jeździcie? Zależałoby mi na linkach do stron z ofertami. Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tanio to nocleg na plazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam o konkretne miejsca, jakieś domki letniskowe. Czy nikt z was nie wyjeżdża? nie macie żadnych sprawdzonych miejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić, ale nie domki, tylko apartamenty w kamienicy tu z przy plaży. Standard jest naprawdę dobry, w każdym pokoju jest aneks kuchenny. Łoże małżeńskie znajduje się na antresoli:) Ceny są przystępne. Zaletą jest to, że ta kwatera znajduje się 2 minuty od molo w Sopocie!!! Jest to naprawdę bardzo wygodne. Namiar - http://www.joasia.com.pl/2-Apartamenty-Sopot.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie i fajne wakacje? o tak!
My byliśmy 3 lata temu w Sianożętach w Bursztynie. Mają genialny basen! Nie pamiętam teraz cen,ale nie było drogo. 2 lata temu na kwaterze u Ireneusza jakiegoś tam, w Ustroniu-nawet fajnie-pokój studio z w pełni wyposażoną kuchnią, miejsce na grilla. W zeszłym roku byliśmy w Pledanie w Ustroniu Morskim-35zł od osoby. Też było fajnie-coś koło 100m do plaży. W tym roku podjechaliśmy pod pkp w Kołobrzegu i tam facet nam zaproponował wynajem mieszkania. Też byliśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turturella
hej, a ja zwykle spontanicznie wyjeżdżałam, na miejscu sobie coś organizując, ale to się nie opłaca.. lepiej przeszukać sobie jakąś bazę z noclegami... teraz jak wyjeżdżam do Gdańska to zaglądam na http://www.noxweb.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaO
miało być "C***olecić" -to sprawka mojego synka, próbuje przejąć władzę nad klawiaturą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli tanio i fajnie to domki Perła w Sarbinowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, bo sprawdziliśmy w zeszłe wakacje, urlop w Sianożętach w ośrodku Imperiall. Można tam zarezerwować noclegi w apartamentach, pokojach hotelowych, domkach letniskowych a nawet bungalowach. Ośrodek leży nad samym morzem i na jego terenie jest dużo atrakcji. Warto sprawdzić ofertę na stronie pod adresem www.imperiall.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindX
poszukaj czegoś na Bookaparcie, ja w tamtym roku rezerwowałam sobie tam domek w Dąbkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinaaawe3
Tanie noclegi nad morzem można znaleźć na stronie : http://wakacjenadmorzem.pl/noclegi,tm1. Warto je obejrzeć i wybrać coś odpowiedniego dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij sobie na Bookapart, mają całkiem fajne apartamenty w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr

Ja wybrałem się ze znajomymi do Międzywodzia i zaproponowali ośrodek Gryf - gryfmiedzywodzie.pl. Chyba będziemy tam z żoną wracać, bo faktycznie wszystko było super, wieczorami taneczne zabawy, na miejscu basen, masaże, wszystko blisko plaży. Standard jak w hotelu a ceny na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy mogę polecić  meteor-turystyka.pl/. W Polsce jak dla mnie najlepszy serwis, bardzo fajnie pogrupowane miejscowościami noclegi, można szybko się w bazie rozejrzeć i coś dla siebie wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×