Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy ile macie lat?

Polecane posty

Gość gość

tak z ciekawosci pytam, w jakim wieku osoby tu piszą wiec zaczne od siebie 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 lat skoncze w tym roku synek 4 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bachor w wieku 22 lat, gratulacje pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź sie ogarnij Ty wyzej, ja mam 30 lat a dziecko 10 i co w zwiazku z tym? cos mnie ominęlo, nie sądzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lata,córka urodzi się za miesiąc:)Już się nie możemy doczekać. A tekst powyżej zostawię bez komentarza...żal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 21 i dziecko w drodze i bardzo się z tego powodu cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd możesz wiedziec czy coś cię ominęło czy nie skoro tego nie dosiadczyłas? ale jestem dobra i cie uświadomię: tak ominęło cię i to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 ,córka urodzi się w październiku:) i mąż 27 letni i ja nie możemy się doczekać :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pustak skonczyl studia ma wspaniala rodzine a co lepsze prężnie dzialajaca firmę dzieki ktorej ty pustaku masz swoje zasiłki z moich podatków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziewczyno, nic o mnie nie wiesz i wierz mi,ze nic mnie nie ominęlo, nie ma takij rzeczy, ktorej zaluję,ze nie zrobilam itp, ale ty wiesz przeciez lepiej jak wszystkie tu na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszysz się bo na dobrą sprawe nie wiesz z czym to się wiąże. chłoptas cie zapłodnil i się cieszysz bo myslisz ze będziecie rodzinką z dzidzi. jak sie dziecko zacznie po nocach wydzierac a ty do jego 3 roku zycia bedziesz chodzic niewyspana to ci sie odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa mama i żona.
21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, ale tu kazda na kafe wie jak inni zyją:D ja mam 27 lat i 9 letnie dziecko, skonczone studia mgr, mam prace i kilka krajow zwiedzilismy:D jak ja uwielbiam takie tepaki, ktore myslą,ze jak ktos mlodo urodzi dziecko to zycie przegrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasiłki to chyba ty pobierasz bo do czego można w życiu dojśc jak ktoś w wieku 20 lat zajmuje sie pieluchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! i pojawiła się następna która będzie opisywać jak to jej się w życiu pięknie ułożyło. Bizneswoman :) "Piękny duży dom z ogrodem, prężnie rozwijająca się firma, Mgr przed nazwiskiem, kochająca się rodzina :) Bajka..." Rozmarzyłam się:) I do ciebie pytanie: Co robisz na kafe? Firma oznacza sporo obowiązków, doliczyć do tego rodzinę (czyt. małe dzieci), przy których też nie ma za dużo czasu? Pewnie masz do tego nianie, pomoc domową i ludzi którzy sami "twoją" formę prowadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 27 lat i 9 letnie dziecko, skonczone studia mgr, mam prace i kilka krajow zwiedzilismy xxx ale z ciebie mitomanka. do czego może w zyciu dojsc osoba ktorej w wieku 18 lat, gdzies za stodołą facet napuszcza spermy do dziury? za sex sie bralas a pojecia o antykoncepcji nie mialas.zero pracy, zero warunkow a funduje sobie dzieciaka. co ty mozesz miec w glowie powiedz? studia to ty masz z łopatologii albo pedagogiki na uniwerku u siebi na wsi a kraje to chyba ukraina i bialorus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tepaku to ci wytlumacze, bo nie wiesz na czym to polega w firmie pracują ludzie a ksiegowosc ogarnia ksiegowa, dziecko 4 letnie ma tate, ktory z nim sie bawi a ja pykam na kafe, mi tez relaks sie nalezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma działa preznie i beze mnie, a dziecko śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny które młodo urodziły mogą również do czegośą dojść. Większość nigdzie,ale niektore kończą studia! Zresztą nie to jest ważne,ważne że kochają dzieci i je wychowują a nie usuwają czy zabijają!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie było o wiek a nie status materialny,, pracę czy szkołę :O Mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sie ta biedota pojawila i tutaj:D zlewajacie ja dziewczyny to bezplodna i bezrobotna i bez faceta szmata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa mama i żona.
Ale dlaczego odrazu się czepiacie? Boli was,bo ktoś urodził w młodym wieku dziecko,i co wam do tego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, rozrywka się należy :) Poczytać sobie jak kobiety się wyzywają na kefe :) I jeszcze je obrazać :) Super rozrywka:) Pozazdrościć :) Jeśli to prawda że masz firmę i takie pisanie jest dla ciebie rozrywką to już widzę jak szanujesz swoich pracowników :) Śmieszne i żałosne :) Pytanie było inne: "Mamy ile macie lat", A nie: Mamy ile macie lat i czy macie swoją firmę bo jeżeli nie to jesteście nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajebie same zazdrosnice mam takie jak wy w nosie 30 pewnie i zyga ze gowno ma a innym zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matką jestes a innych od szmat wyzywasz? :) widac braki w wyksztalceniu i elokwencji hehe. nie przejmuj sie tak maja te ktore zostaly matkami w mlodocianym wieku. zwykle to sfrustrowane fryzjerki po zawodowce takie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa mama i żona.
Pytanie ,,Mamy ile macie lat?'',a nie ,,Mamy czy posiadacie własne firmy,albo na jakim poziomie żyjecie''. Dlaczego tutaj zawsze każdy temat musi być zrujnowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze ze planowalyscie dziecko w wieku 18 - 21 lat ???? a slub pewnie przez ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dla niektórych relaks oznacza obrażanie kobiet na kefe :) Ja bym radziła spacer i wspaniałą rodzinką, dotlenisz się i fantazje z głowy uciekną :) Poziom kultury pokazujesz właśnie :) Pani Prezes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa mama i żona.
A co was interesuje kto planował,kto wpadł? I czy żyje w związku małżeńskim czy nie? Nie rozumiem waszych pytań,wobec młodych mam. Najważniejsze,że ich dzieci są szczęsliwe! Tak jak moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×