Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy ile macie lat?

Polecane posty

Gość gość
pisze ekspedientka na wynajmie Mój narzeczony zarabia 3000 wg. was bizneswoman mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNigdySama
My z mężem mamy po 24 lata, dziecko 4, chodzi do przedszkola, oboje pracujemy, nie jesteśmy bogaci ale stać nas na wygodne życie, wakacje, trochę odkładamy, niedawno zmieniliśmy samochód. Jesteśmy szczęśliwi, myślimy o drugim dziecku. Moi jedni sąsiedzi są po 30, mają 1,5 roczne dziecko, oboje nie pracują, ona bo siedzi z dzieckiem, on bo nie może się nigdzie załapać, czasami gdzieś się zaczepi na chwilę, zarobi parę groszy. Oni nie żyją, wegetują, ledwo starcza na podstawowe rzeczy a czasami i nie starcza. I czy ich wiek czyni ich lepszymi? Ja skończyłam tylko licencjat, na magisterkę nie myślę iść bo i tak nie będę pracować w zawodzie a w naszym kraju w większości przypadków dyplom sobie można jedynie na ścianie powiesić. Mąż jest po zawodówce a zarabia naprawdę dobrze. Jak ktoś jest zaradny i ma trochę szczęścia w życiu to zawsze sobie poradzi, niezależnie od wieku bo nasz wiek nie czyni nas lepszymi czy gorszymi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 25 lat w tym roku, moje dziecko 1 roczek, nie jestem z ojcem dziecka, mieszkam sama,na swoim mieszkaniu, mam pracę,i sobie radzę. Mała śpi w nocy od 21-6 h, już od 2 msca życia. Od razu napiszę,ze na imprezy nie chodzę, a jak mi się zachce pójść,do dam małą do babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 lat, mąż 31 a dziecko 3. Do pracy nie mam niestety możliwości iść, przedszkola u nas do 16. Mąż zarabia wystarczająco dużo, myślimy teraz o 2 dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie. 22 lata. on 27. My się staramy, mieszkamy na wynajmie, ja pracuje na zlecenie (marne grosze), on na umowę 3400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat, ma 35, corcia ma 2, 5 roku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska filizanka
Ale jaja.... dzieciak w wieku 17 lat rodzi dzieciaka :))))))))))))))))))) I jeszcze jest dumny z takiego osiągnięcia ;))))))))))))) Co za patologia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ile w was jadu, niby dlaczego matka w wieku 21 lat nie może być dobrą matką? dlaczego wnioskujecie,że młoda matka nie jest w stanie zapewnić maleństwu przyszłości? jest jakiś odpowiedni wiek na dziecko? niektóre kobiety czekają z dzieckiem aż się dorobią, aż skończą studia, znajdą dobrą pracę, a potem są coraz starsze i mają problemy z zajściem w ciąże. A co złego jest w tym,że się wynajmuje mieszkanie? chyba najważniejsze jest to,że ma się dach nad głową, niektóre komentarze to po prostu mnie rażą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebieska filizanka Ciekawa jestem jaka z Ciebie patologia ;) Nie oceniaj innych jeżeli ich nie znasz. I huj ci do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 lat, pierwsze dziecko, 9 tydzien i piec dni w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama 46 lat córki 22 i 10 lat mąż od 24 lat ten sam najukochańszy jedyne co ważne w życiu to rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 lata, maz 29, dziecko ma rok. Maz ma prace, ja siedze w domu z dzieckiem. Mamy male mieszkanko, stac nas na przyjemnosci typu wyjscie do miasta czy nawet wakacje. Ciaza byla planowana, nie uwazam ze stalo sie to za wczesnie. Jesli dziewczyna ma 20 lat i chce byc mama a do tego ma warunki, to dlaczego nie? bo jest mloda? znam mase i mlodszych mam, ktore sa lepszymi mamami niz te ktore urodzily po 30. dajcie spokoj z ocenianiem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy sie przypierdalacie tych młodych matek :O żyć chcecie czyimś życiem,żałosne. Co to za różnica jakie ma wykształcenie,ważne że kocha dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 córka 11 ale przecież jak można w tak młodym wieku rodzić dziecko. Na początku łatwo nie było, ale mam wszystko czego pragnęłam super męża, dobrą pracą, piękny dom i mgr też i nie z wiejskiej uczelni. Ci co szydzą z młodych matek niech się pochwalą co osiągnęli. Co najważniejsza córka mówi że jesteśmy najukochańszymi rodzicami na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napisze Wam cos od siebie, mam 33 lata, dziecko 13 urodziłam mlodo to fakt, antykoncepcja zawiodła, bywa maz starszy ode mnie o 6 lat jak się poznaliśmy pracowal u ojca w firmie,z czasem ja przejął,jak dzidcko mialao 4 lata ja też dołączyłam do rodzinnej firmy ja tez nie pochodze z biednej rodziny wiec już po slubie mielismy swoje duże mieszkanie:) kupione przez naszych rodzicow bez kredytu skonczylam studia mgr, bo rodzice i teściowie pomagali mi przy dziecku nigdy nie miałam problemu by wyjść do koleżanek majac dziecko z mezem chodziliśmy na imprezy jak wcześniej dziś jesteśmy jeszcze młodzi, mamy wszystko i duże dziecko, nadal intensywnie korzystamy z zycia :P wiec nie każdy kto mlodo urodzi na "przesrane", wszystko zależy od wielu wielu czynnikow ja jestem bardzo zadowolona z tego jak mi się zycie ulozylo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×