Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abulia 7743

szukam jakiejś książki z piękną, romantyczną, wzruszającą historią, pomocy :-)

Polecane posty

Gość gość
Przeznaczeni holly bourne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audirilla
Ja Ci polecam Kwintet muzełmański, a zwłasza Sułtana z Palermo - ja czytałam jednym tchem, świetna powieść, wątek miłosny jest mocno zarysowany, a z drugiej strony masz świetne, historyczne tło, egzotykę, polityczne tarapaty. Po prostu nie można się oderwać. Tu masz fragmenty książki: http://www.lambook.pl/ksiazki/26-sultan-z-palermo-9788363531089.html - ja bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz sagi to polecam "Cukiernia pod amorem". Trzy tomy połknęłam jednym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ksiązkę z Matrasa za 20zl "Zagubieni w mroku dusz" Susan Hill nie jest to ksiazka romantyczna, bardziej kryminal, ale ma bardzo piekna historie i przeslanie, jest bardzo ciekawa i wciągająca, myśle że warto ją przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ,,P.S. Kocham cię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Złodziejka książek" jest świetna, ale nie wpisuje się w to, czego oczekuje autorka tematu. Na pewno wpisze się wszystko Sparksa, co zostało już wspomniane :) No i wymieniany już "Jeździec miedziany" i jego kontynuacja - "Tatiana i Aleksander" oraz "Ogród letni" (chociaż ostatnia część nieco mnie rozczarowała) - więcej rozstań narzuconych przez los i ponownych spotkań już chyba nie mogło być :) Ale naprawdę wciąga, historia baaardzo ciekawa, chociaż ma też wady. Ale nie pozostawia obojętnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio miałam okazje zakupić w empiku świetną książkę polskiego autora "Moje pragnienie wolności", dawno nie czytałam tak dobrej książki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to mogę polecić Elegie o ziemi - idealna na spokojne wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powietrze którym oddycha albo moje historie prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obowiązkowa pozycja dla każdej kobiety i nie tylko - https://virtualo.pl/ebook/365-dni-i227735/ Raz, że romantyczna, a dwa - w tle zobaczycie Sycylię i włoską magię. Moim zdaniem to naprawdę udała książka, a w zasadzie ebook. Może i temat średnio oryginalny, ale potrafili to tak złożyć w całość, że po prostu wyszło ciekawie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elżbieta Rodzeń ,,Dziewczyna o kruchym sercu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele takich książek można znaleźć na https://ckwiedza.pl jest tam pełno właśnie takich książek do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Saga Polska, jedna z części „Dwór w Czartorowiczach”. Zaczęłam od tego cyklu, aż przebiegłam po 5 książkach Pani Moniki. Dużo o trudnych wyborach, o miłości, o historii, o czasach szlacheckich. Raczej do bardzo emocjonalnych kobiet książka skierowana. Można też się zastanowić nad zaletami i wadami aranżowanego małżeństwa. Bardzo mnie ten wątek zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość KGirl

Ja polecam ,,Droga w nieznane". Książka mi się spodobała. Główną bohaterką jest dziewczyna, która musi się odnaleźć, w nowym dla niej świecie. Poznaje nowych ludzi, miłość. Jest fajnie napisana i czyta się ją naprawdę szybko 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×