Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Jakiej narodowości są najładniejsi ludzie, a jakiej najbrzydsi wg was?

Polecane posty

Po mojemu najładniejsi są ludzie pochodzenia celtyckiego i indoirańskiego. Ale co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci - Szwedzi, Duńczycy, Hiszpanie...najbrzydsi Rosjanie i Anglicy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeszki i Ukrainki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"14.06.13 [zgłoś do usunięcia] gość Faceci - Szwedzi, Duńczycy, Hiszpanie...najbrzydsi Rosjanie i Anglicy " Dość drętwy podział. Anglicy są bliscy szwedom i Duńczykom (są potomkami Duńczyków i Saksonów w dużym stopniu), a rosjanie niczym nie różnią się od polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najładniejsi ludzie to Ariowie po prostu. Jak ta perska dziewczynka: www.voila.pl/227/fnw1q/index.php?get=1&f=1 Słowem, człowiek jest tym ładniejszy im więcej jest w nim Aria!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najładniejsze są dla mnie Brazylijki, Hiszpanki i Włoszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najładniejsi ludzie to Ariowie, jak ta perska dziewczynka: www.voila.pl/227/fnw1q/index.php?get=1&f=1 Słowem, im więcej w człowieku Aria, tym jest ładniejszy zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to Rosjanie się nie różnią od Polaków? Rosjanie mają dużo ostrzejsze rysy twarzy, Ukraińcy, Białorusini też od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to Rosjanie się nie różnią od Polaków? Rosjanie mają dużo ostrzejsze rysy twarzy, Ukraińcy, Białorusini też, od nas. Często Rosjanina, Ukraińca na kilometr rozpoznasz. Szewczenko typowo radziecka gęba, chociaż dosyć przystojny. Ale ten typ wyglądu: https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=YnGG_kmDPs-SwM&tbnid=n3aRKlffUFUI1M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fsport.interia.pl%2Fpilka-nozna%2Fnews-szewczenko-kandydatem-na-selekcjonera-ukrainy%2CnId%2C709145&ei=zw-7UbviH4GDO83zgeAE&bvm=bv.47883778,d.ZWU&psig=AFQjCNHCscpYoVTYeQE_YkUbcYUbLdWe-g&ust=1371300148668235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hinduski, zwłaszcza młode, są przepiękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura. Rosjanie i Polacy to mieszanka tych samych typów rasowych. Kiedy widzisz rosjan w sklepie, nie domyślasz się, aż nie otworzą ust i nie zaczną rozmawiać między sobą. Ruscy i Ukraińcy niczym nie różnią się od Polaków. Mają taki sam wygląd, tą samą mimikę... aki sam sposób mówienia i przekazywania emocji. Ale w końcu zarówno Polacy jak i Ruscy to narody sarmackiego pochodzenia, więc co się dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wygladam jak Włoszka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ogólnie białe kobiety są najpiękniejsze, oprócz Niemek, Brytyjek, cyganek, Holenderek, arabek. A lubię typ Claudii Cardinale. Albo szatynka i jasne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"14.06.13 [zgłoś do usunięcia] gość ja wygladam jak Włoszka " Nie masz się czym chwalić. Gdybym ja wygląda jak włoch, bym się tego wstydził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam trochę greckich wysp. Na wyspach widzialam wyjątkowo piękne kobiety i przystojnych, ładnych mężczyzn (włosy, zęby, cera). Z drugiej strony widziałam tam wyjątkowo brzydkich ludzi. W Polsce nie widziałam ani tak ładnych ani tak brzydkich ludzi jak na greckich wyspach. Na Cyprze - Grecy cypryjscy i Cypryjki są zdecydowanie nieciekawi. Ciekawe od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyganie? litości, są odrażający. Może i w jakichs ksiązkach byly piekne cyganki, np. Esmeralda z Dzwonnika z Notre Dame, podobno byla piekna, szczupla, klasyczna uroda, ale tylko powiesc.... Bo jak sie widzi cyganki na ulicy to nic specjalnego, grubawe, przysadziste, gęby wielkie nalane, oczy wylupiaste, skora ciemna jakby brudna, parchy na szyi. a cyganie to w ogole obrzydliwe bydlaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta aleja
najbrzydsi są Aborygeni, najładniejsi Amerykanie i Skandynawowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta aleja
aha, i źle sfomulowales temat, skoro piszesz potem o pochodzeniu celtyckim to pytasz o grupy etniczne, nie narodowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×