Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guaranuana

Czy jestem za mała?

Polecane posty

Gość guaranuana

163 cm wzrostu, około 50 kg, wymiaru 88-63-88, rozmiar xs/s... czy jestem za mała i nieatrakcyna? Bo teraz wszyscy lansują "kobiece kształty", a ja siebie nie widzę w rozmiarze L lub większym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vorandor
nie !!! w sam raz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to Twoje jedyne zmartwienie masz szczęście :classic_cool: mały to masz chyba mózg życzę Ci abyś nigdy nie miała poważniejszych zmartwień-skoro jesteś taka "mała" mogłabyś ich nie udźwignąć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż raz chciałbym kochać sie z taką dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa :)
ja jestem prawie taka sama jak TY .. i wiesz ze nigdy nie przyszło mi do głowy że jestem za mała .... ;/ nie sądzę żeby to był jakiś problem Jeśli ktoś mnie nie akceptuję ze względu na mój wygląd to trudno .... Na co dzień zajmuję się innymi problemami niż to że mała jestem :) ps jak założę buty na obcasie to wcale malutka nie jestem ...... wszyscy mówią że szczuplutka ale to chyba nie jest wyzwisko :) lecz zaleta .... proponuję zająć się czymś konkretnym a nie myśleć o swoim wyglądzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa :)
ps pytasz czy jesteś atrakcyjna ? to chyba oczywiste i wiadome że dla jednych jesteś atrakcyjna a dla innych nie jesteś bo każdy lubi i każdemu podoba się co innego jedni wolą kobiety wysokie 190 inni tęgie a ktoś inny niższe i szczuplejsze a jeszcze inni nie patrzą aż tak bardzo na wygląd a na to co ma się w głowie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takimi jak ty można żonglować jak piłeczkami do ping- ponga. Wybacz takie jest życie. :( Okrutne i bezlitosne :( Ale z tymi co mają jedenaście centymetrów, jak się zjednoczysz w bólu, można więcej Do tego czasu obcinaj, jak radzą sobie przystojni, wysocy faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Których jedyną wadą jest to że nie potrafią się zalogować, lub popadli w taki konflikt z modełłe że normalnie mogą tego nie zrobić. Ja zaliczam się do tych pierwszych i przepraszam za skalanie się pomarańczowym kolorem. Mam to szczęście że mogę pisać pod swoim nickiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika
a to niezły wyczyn że piszesz jako niebieski szczyt inteligencji \ nie ma co !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty autorko tego wątku
czy ty kobieto jesteś chora umysłowo ???? skoro z takim pytaniem tu wyskakujesz ? i liczysz że co ? że cię tu docenią ? tu nie leczy się kompleksów tu tylko mogą cię zgnoić i tyle .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś za mała ale
nie jesteś za mała, ale jesteś za głupia po prostu idiotka ze żenada !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko tematu ależ ty masz bardzo ładne kobiece kształty (proporcje) :) kobiece kształty to duża pupa duży biust i wcięcie w talli a nie BMI 24 i większe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ale numer
ty uważasz ze ona ma dużą pupę i biust ??? 88 cm to duża pupa i biust ????????????? chyba dużej pupy nie widziałeś i biustu ta kobieta to drobnica a nie duża pupa a cycki ma malutkie a nie duże !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... a ponoć ideał to 90-60-90 czyli niewiele jej brakuje :P poza tym różnica w obwodzie 25 cm to jednak dużo przy jej wzroście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszk wyn
za mała do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co byście tu nie napisali, takie kurd*ple nie mają szans . Jak i te z wyraźną nadwagą, chociaż były by ze złota. Wygrywają zawsze najpiękniejsia takich trudno szukać w śród ludzi co ledwie od ziemi odrastają. Przecież nie będą mieli szansy popatrzeć na kogoś z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy nie pierdol marzysz o takiej lasce:D Prawda jest taka,że nie ma to znaczenia 163 cm to normalny wzrost dla kobiety zresztą wokół mnie wszyscy mają dziewczyny o wzroście do 170 cm i zazwyczaj tylko takie spotyka się na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 173 i waze 3 kg mniej od ciebie, wiec 50 kg przy twoim wzroscie to waga przecietna, calkiem spora nawet w dzisiejszych czasach (bardziej bym utrzymywala,ze w modzie dalej jest szczupla sylwetka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzę o tym bym mógł sobie tu swobodnie bluźnić. Oczywiście żartuję. Jeszcze motłoch poniżej 164 cm , to łyknie i narodzi się Napoleon. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi sie wydaje
wydaje mi się że jednak większość kobiet jest tak w graniach do 170 że 165 to taki zwykłe normalny wzrost dla kobiety ważne aby byłą zgrabna i żeby miała coś w głowie ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość -> tylko że ona ma normalną sylwetkę. a ty przy takim wzroście i mniejszej wadze możesz mieć kłopoty ze zdrowiem nie mówiąc o tym że masz bardziej dziewczęce niż kobiece kształty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty durna pało mały to może być piesek,kotek a nie człowiek , człowiek może być niski a nie mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś anoreksja 173 waży 50 kg
anorektyczka ważąca 50 kg ma 173 cm i chwali się że super laska i zdrowa spadaj szkielecie ;/ ja lubię kobietki zbudowane a nie szkapy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty za pytania zadajesz ???
pytasz czy jesteś za mała ??? do czego / do kogo /????? na pewno za niska jesteś aby być np. modelką ! ale nie jesteś za niska aby być np. lekarką , aktorką , fryzjerką , malarką ekspedientką ale ty chyba skupiasz się tylko na swym wyglądzie w głowie nie posiadając nic ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, cel został osiągnięty: emocje wzbudzone i dyskusja zaciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagoa
Nie jestes ani mała, ani tym bardziej chuda. Masz jak najbardziej przeciętny wzrost no i 50 kg na ten wzrost to chudość nie jest. Mała to jest dziewczyna 150 cm i 30 parę kg. A najwięcej jest dziewczyn właśnie co mają ok 163 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×