Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agniesia10237

wsydzę się ze pochodzę z kraju, gdzie baba ściwrwem jest i to akceptuje

Polecane posty

Gość agniesia10237

i uważa to za jedyną normalną istniejącą sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochodzisz z Afganistanu ? no wobec tego współczuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie mozecie sie porownywac do afganistanu,albo do murzynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas baba jest matką polką a jak nie chce być matką to w zasadzie jest wolna i wyzwolona póki matką nie zostanie-może też udawać że szef traktuje ją lepiej i oczekiwania wszystkich wobec niej są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak ci źle to s********j z stąd ,ale pamiętaj że ty tak samo będziesz tylko ścierwem dla ludzi z kraju do którego wyjedziesz .więc o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda,kobiety na kazdym kroku usluguja facetom,a najgorsze ze odpowiada im ten kierat i ucza kolejne pokolenia kobiet ze nadaja sie tylko do garow i na szmate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scierwem w kraju do ktorego wyjedziesz?kobieto ty nie wiesz co mowisz!W innych krajach cudzoziemki,bo to sa kobiety,bez wzgledu na plec,sa traktowane 100 razy lepiej niz wy we wlasnym kraju! Ty nawet nie wiesz co to znaczy byc godnie i z szacunkiem traktowanym,ale jak widac to ci sie podoba i przyjmujesz swoj los w ciszy i pokorze jak mama,babcia i prababcia.kuchty,sprzataczki,dziecioroby sluzace swojemu panu i wladcy albo szefowi.W urzedach nawet pyska nie umiecie otworzyc,traktujawas jak scierwa i u lekarza i w urzedach nawet panie na kasie traktuja was jak ostatnie scierwo,bo tak jestescie nauczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko w pewnym stopniu cię rozumiem , gdy jade za granice a zdarza się to często z racji wykonywanego zawodu negdy ale to przenigdy nie przyznaje się że pochodze z polski dopiero gdy trzeba okazac się dokumentam ale wtedy przeżywam katusze , wstydze się pochodzenia mam nadzieje że juz niedługo uda mi się zmienić obywatelstwo , nie chce być kojarzona z dnem czechy , rosja itd wymieniam kraje sasiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat jak i o kobietach ciężarnych bedacych na l4 to dzieło(hahahah) tej samej frustratki. żal żal żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm jestem w zwiazku parterskim, maz robi w domu w sumie ttoche wiecej niz ja. Nie czuje sie kuchta a juz na pewno scierwem. Moim szefem jest kobieta i nie zaywazylam zebym jej uslugiwala. Przy kazdym wyjezdzie sluzbowym nigdy nie wstydzilam sie powiedziec ze jestem z Polski. Kobiety daja sie traktowac jak sluzace niezaleznie od narodowosci, ale jak sie zna inny swiat z seriali i kolorowych gazet to coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia wyzej jasne,ze nie wszystkie kobiety daja sie tak traktowac,ale jesli chodzi o polske to niestety ale duza czesc.zobacz sama jak sie ciezarne traktuje w autobusach,w kolejkach do lekarza,jak tutaj sie kobiety blotem obrzucaja,jedna z druga.Sa w stosunku do siebie agresywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nagorsze jest to ze kobieta kobiete potrafi traktowac jak ostatnie scierwo,ale to wychowanie niestety...tak jak sama jest traktowana tak bedzie innych traktowac. zobaczcie same jak traktuja was polozne,jakie macie warunki w szpitalach,przynajmniej wiekszosc z was,rodzicie niektore gorzej niz zagranica traktuje sie krowy czy swinie,psy i koty maja lepsza opieke podczas porodu niz niz czesc z was. i dajecie sie,nie walczycie z tym.mi tez jest wstyd za ta sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×