Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka co nie płacze

Jakie szanse ma rozwódka po 30tce na znalezienie nowego partnera?

Polecane posty

Gość gość
polski zaścianek wieś tańczy i śpiewa ta rozwódka ta stara panna ten nieudacznik bo zony nie ma, w europie i świecie nie ma takich podziałów ludzie mają szansę na spotkanie miłości w każdym wieku i statusie, u nas standard po 3o to desperatka i stara panna. powiem tak w d***e byliście i c***a widzieliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhiteWine
Oi stop.....do desperatek sie nie zaliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od rozwódki
Ja trochę świata widziałam :) i owszem, na zachodzie społeczeństwa są może trochę bardziej otwarte, ale samotność boli tak samo, odrzucenie/zdrada też. Wystarczy poczytać zagraniczne fora, żeby się o tym przekonać. Stąd takie tematy jak ten. Nie dlatego, że kobitka przejmuje się gadaniem jakichś "ciotek" tylko po prostu szuka pocieszenia w trudnej sytuacji życiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie szanse na znalezienie nowej miłosci??? Bardzo duże! Mam w rodzinie takie dwa przypadki- obie z dziećmi i po rozwodach, teraz juz w nowym związku małżeńskim i z nowymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety coraz wiecej teraz rozwodow.ja tez niedlugo sie rozwiode, mam dziecko, 36lat.. jedno jest pewne. Facet rozwodnik musi miec wiele za uszami bo kobieta z dzieckiem rozwodzi sie tylko w ostatecznosci jak juz maz naprawde nie nadaje sie do zycia, dlatego prawdopodobnie z nikim sie nie zwiaze. Bo rozwodnika nie chce a kawaler w moim wieku to tez podejrxane. Jednym slowem dupa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak uważasz? Jak kobieta jest samodzielna to nie będzie tkwiła w niesatysfakcjonującym związku. Dziecku potrzebny jest ojciec, którym można być też po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 40-letnią rozwiedzioną,nareszcie szczęśliwą,niezależną kobietą samotnie wychowującą synów. Nie potrzebny mi facet dla kasy ani jako Marysia w domu tylko do miłego spędzania czasu i dobrego seksu.Musi uszanować moją niezależność i być tylko wtedy gdy oboje mamy czas i ochotę. Nie ma mowy o desperacji. Sami się znajdują,a ja mam komfort wyboru. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" kobieta z dzieckiem rozwodzi sie tylko w ostatecznosci jak juz maz naprawde nie nadaje sie do zycia, " Kobieta z dzieckiem rozwodzi się najczęściej jak jej się wydaje, że już sama potrafi chodzić. I wówczas dopa zaczyna jej chodzić. Sama. Ale ma ciężko i pod górę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestem 40-letnią rozwiedzioną,nareszcie szczęśliwą,niezależną kobietą samotnie wychowującą synów. Nie potrzebny mi facet dla kasy ani jako Marysia w domu tylko do miłego spędzania czasu i dobrego seksu.Musi uszanować moją niezależność i być tylko wtedy gdy oboje mamy czas i ochotę. Nie ma mowy o desperacji. Sami się znajdują,a ja mam komfort wyboru. Wszystko. " I ty uważasz że WYCHOWUJESZ synów? O! Marysia!.... znaczy: O! Q..wa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj jeszcze raz. Może zrozumiesz,chociaż wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty przeczytaj jeszcze raz. Szczególnie o tych synach!!! I ich wychowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Nie można wychowywać synów mając przyjaciela? Musi być mąż i ojciec nawet jeśli to kanalia? Gdzie napisała,że źle się prowadzi i daje synom zły przykład? Chodziło chyba raczej o obalenie mitu o desperackim szukaniu ojczyma z grubym portfelem przez wszystkie rozwódki świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdzie napisała,że źle się prowadzi i daje synom zły przykład?" A o! Tu: "Sami się znajdują,a ja mam komfort wyboru. Wszystko. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wolny kraj.Każdy ma prawo wyboru.Nie oznacza to,że skacze z kwiatka na kwiatek. A że "sami się znajdują" chętni?Widocznie są na tym świecie rozwódki mające powodzenie u facetów. Chyba o tym gadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma prawo do wyborów i dążenia szczęścia to podstawa wolności . Tylko nie zapominajmy ze jak są dzieci te wybory muszą być inne , nie chcę kogokolwiek krytykować to jego życie i są bardzo trudne . Bardzo dobrze że są nowi partnerzy w naszym życiu ale nie zapominajmy o obowiazkach i o wzorcu jaki wpajamy dzieciom . bez wzgledu ile mają lat czerpią przykłady od nas naszego zachowania . ze zgrozą widzę od kilkunastu lat zmiany na nowych wujków ,ciocie .zaraz powiecie kazdy ma prawo do tego by niebyć sam ok ale wychowanie powinno być priorytetem nawet kosztem nas samych . mamy pokolenie już dorosłe które wychowało się na bumie rozwodów i zmianie partnerów jak rekawiczki to się bedzie pogłebiać . rozwódka z dziećmi czy rozwodnik ma prawo do nowego zwiazku ale nigdy kosztem dzieci a wiekszość jest ślepa i myśli że nie krzywdzi tym dzieci wprowadza wujków- ciocie do ich życia nieraz po kilku w ciagu paru lat ,to jest dla mnie patologia jedna z najgorszych zaraz mi ktoś powie ze jestem fanatykiem religijnym :) religia nie ma z tym nic wspólnego . Broniłem przed tym moje dzieci jak tylko mogłem kosztem tego ze jestem sam(nie do konca chodzi że nigdy nie wprowadziłem nikogo w ich zycie ze miałem kogoś ) teraz sa dorosłe wychowałem je jak potrafiłem najlepiej . Jest czas na wychowanie i na nowego partnera gdy dzieci maja już swoje zasady i normy . to bardzo trudne gdy się wychowuje i zakocha się w kimś i pragnie się kompletnej rodziny . ważne jest to ze musimy być pewni na 1000% jak burzymy świat dzieci wprowadzając w ich życie inną osobę wmawiając sobie że to dobro . i jeszcze raz powiem nie ma różnicy ile lat mają dzieci 3-18 to burzy ich świat i pojecie rodziny trwałej pokazuje ze tak można a jak widza że jesteśmy szczęśliwsi do nie do końca jest dobre (paradoks) pokazuje im tylko ze tak można że człowiek może kiedyś mniej sie starać w zwiazku i może zmieniac partnera . ale się rozpisałem ,takie przypadki widzę po znajomych ,sąsiadach co kilka miesiecy czy lat dzieci mają innego wujka ,tłumaczyłem swoim dzieciom jedno że są najważniejsi i rodziców mają jednych i teraz czas by zycie nasze było pełne miłości i zasad mimo wszystko to czas nas jako rodziny a jak pokocham kogoś i naprawdę bede wiedział że i was pokocha to poznacie ta osobę a moje uczucia są mniej ważne (częste były takie rozmowy jak już miały kilkanascie lat). powiecie że straciłem dużo czasu ja tak nie myślę mam wspaniałe dzieci juz dorosłe i jestem szcześliwy z ich wyborów i teraz jest mój czas by spokojnie cieszyć się życiem poznając kogoś pamietajcie w dążeniu do szczęścia nie ma nic złego o ile nie skrzywdzimy tym kogoś kogo kochamy a dziecko gdy nas kocha mimowolnie zaakceptuje to ale niekoniecznie bedzie mu z tym dobrze a już napewno nie da przykładu wzoru jak żyć i mieć rodzinę . dziś to nagminne i młodzi podchodza do zwiazku jak do czegoś co tylko w bajkach trwa wiecznie pozdrawiam i przepraszam za długi tekst i jak kogoś obraziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie "obraziłem"? Czy można obrazić dzi..kę, albo zgw..cić pros..tutkę? Tak, tak - to z kobietami zazwyczaj zostają dzieci (w tym dziwnym kraju - bo świat cywilizowany poszedł już dalej). To WY, kobiety, sprowadzacie kolejnych ruc..aczy. I popierdujecie ciągając druty za ścianą, za którą śpią dzieci. A potem zdziwienie że dorosły syn czy córka nie potrafi stworzyć trwałego związku. Że pije i ćpa. TO WY>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www forumdyskusyjne y0 pl W miejsce spacji wstaw kropki!  Serdecznie zapraszamy do ciekawych dyskusji i rozmów :D Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na profesjonalne Forum ogólno-tematyczne KATHARSIS. Znajdziesz tam doskonałą atmosferę, mnóstwo ciekawych tematów oraz dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwódka z dzieckiem niezależna finansowo, pewnie żebym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezrobotny?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku jeszcze mozna kogos znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale będąc wdową to jeszcze jakieś szanse są ale z rozwódkami faceci nie chcą się wiązać z różnych względów nawet na zachodzie takiej kobiecie ciężko znalezc normalnego faceta bo normalny facet po prostu nie chce wychowywać nie swoje dzieci no chyba że to jakiś ciapaty z braku laku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość meżczyzn koło i po 30, a już w szczególności tych co coś sobą reprezentują, to nawet nie chce 30tki, tylko młodsze do 25 lat, a co dopiero jeszcze rozwódki albo jeszcze z dziećmi. Zejdźcie na ziemię. 30tki panny mają bardzo małe szanse, a rozwódki i z dziećmi to praktycznie zerowe niezależnie od wieku. Przypadki się zdarzają, ale to w ramach błędu statystycznego, a nie reguły. Szukać nikt im nie zabrania, ale realia nie są dla nich przychylne ujmując to najdelikatnie jak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz adres maila to ci wyśle moją fotke . Ja ci wyśle fotke a ty nie odpiszesz . I tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz szansę i to duże. Zapoisz się do biura zapoznawczego, tam są panowie co faktycznie szukają. ja tak znalazłam, polecam Zolyty z Czerwionki -Leszczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!!! Kurwa co ey mowicie!!!! Jesli dwojd ludzi sie dogaduja i chca byc ze soba to co dzidci mxjx do txgo moje lub jej??,, Jak xhcemy to zawsze sie idzie dogadzc i udtsli c zasxdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasady?Czy ty dogadywałeś się kiedykolwiek i ustalałeś zasady z kobietą?? Odnosze wrażenie że przez to kilkunastoletnie marszczenie freda, ty całkiem nie wiesz co piszesz. Chce ustalać zasady z kobietą - ja nie moge buuhahaha ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem jest z dzieckiem bo to najgorsze co się może facetowi trafić wychowywać nie swoje dziecko. Horror. Ale kobieta bez dzieci jak najbardziej tak w każdym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba co rodziła ma taki przebieg, że nawet prostytutka bezdzietna jej nie dorówna. To 300 penisów na raz za 1 razem. Ziejący srom. Jak można porównywać się do nieródki....nawet w wieku 50 lat. Baby po porodach to wyjezdzona krocze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×