Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarysiaZ

Jaka praca po zarządzaniu?

Polecane posty

Gość gość
Odpowiadając na pytanie, gdzie najlepiej jest szukać pracy to uwązam, że fajnie się rozejrzeć tu http://www.fulljob.pl/. Mają naprawdę sporo ofert i można dopasować je pod swoje predyspozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Konik
Kierunek nie jest zły, choć ja studiowałam na nim w Krakowie. jednak jest to kierunek dość ogólny. Polecam po nim zrobić dobre szkolenie, na przykład z zarządzania projektami Prince2. ja własnie zrobiłam je w http://www.positivepro.eu/ i dzięki niemu w końcu znalazłam pracę w wynagrodzeniem wyższym od średniej krajowej, a jestem już 5 lat po studiach. Także tego.... kierunek dobry, ale najważniejsze jest to, by się twoja córka potem jakoś ukierunkowała. Wybrała dobre szkolenie w najlepszej firmie szkoleniowej, poniewaz dostanie certyfikat ukonczenia kursu, na który pracodawcy bardzo patrzą. Aż nie przypuszczałam ze tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje tym którzy idą mówią że zarządzanie jest do niczego. Jeśli ktoś to lubi pracy jest aż nadto :) i samie pwenie go nie studiowali. Pozaty jest to wybór tylko Pani córki a nie całego formu Pozatym kierunek wybiera się z pasji a nie z przymus, co z tego że np po informatyce jest peło pracy a ktoś tego nie czuje i się zmusza. Studia = Pasja = Jakość= Dobre wynagrodznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim. Nie zgodzę się z tym, że po zarządzaniu nie ma pracy. Ukończyłam WSEH w Bielsku Białej i bardzo szybko znalazłam dobrą pracę. Zostałam bardzo dobrze przygotowana pod każdym względem. Druga sprawa - jeśli ktoś decyduje się zdobywać wyższe wykształcenie to dobrze jest przyłożyć się do tego, a nie jechać na trójach byle z roku na rok i w efekcie obronić marną pracę. Nie tęsdy droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elesinka
A ja właśnie szukam tego typu kierunku. Może coś związanego z ekonomią, biznesem, bankowością, sama nie wiem. Ktoś z Was może poleci jakieś kierunek na Śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milkara
Jeśli na śląsku to z pewnością mogę polecić wsb. Mega kierunków jeszcze więcej specjalizacji. Po maturze w przyszłym roku będę aplikować. Moja siostra już tam jest i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Elesinka zachęcam Cię do przejrzenia oferty studiów I stopnia w chorzowskim oddziale Wyższej Szkoły Bankowej. Na stronie https://www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci znajdziesz pełną ofertę. Dodam, że jeśli aplikujesz na studia w terminie do 10 sierpnia to będziesz mogła zaoszczędzić dzięki promocji 700 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam! Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epatri
Dzień dobry, czy na Państwa uczelni jeszcze są wolne miejsca? Można się jeszcze zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika65
Słyszałam że po wsb nie ma problemu z pracą. Komentarze również pozytywne. Z rana podskoczę na uczelnie i sprawdzę czy jeszcze załapie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubuzeria
Mozna jeszcze aplikować na WSB? Czy jest już za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ubuzeria,nadal możesz aplikować na studia I stopnia w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej.Warto jednak zapisać się jak najszybciej bowiem wolnych miejsc na studiach jest coraz mniej. Dodam, że aplikując na studia do 29 września możesz zaoszczędzić nawet 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam! Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullalum
a ta znizka, to ona w ogóle jeszcze trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Przyszły wyniki matur, więc czas składać papiery na uczelnie. Czy ktoś z was studiuje w Wawie? Która uczelnia jest godna polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daps
Dnia 5.07.2019 o 10:06, Gość Karol napisał:

Przyszły wyniki matur, więc czas składać papiery na uczelnie. Czy ktoś z was studiuje w Wawie? Która uczelnia jest godna polecenia?

Ciężko wytypować od razu jedną najlepszą. To zależy od wielu czynników. Interesuje cię prywatna czy publiczna uczelnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 5.07.2019 o 10:06, Gość Karol napisał:

Przyszły wyniki matur, więc czas składać papiery na uczelnie. Czy ktoś z was studiuje w Wawie? Która uczelnia jest godna polecenia?

UW, Politechnika, SGH. Z prywatnych: PJA, SWPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×