Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aniaq

wypadajace wlosy.

Polecane posty

Gość kosssiowa2
To prawda ze suplementy diety działają. Ja brałam przez 3mc suplement BioSilica i spokojnie mogę powiedzieć ze nawet sama nie spodziewałam się az tak dobrych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i działają, ale nie każdy i nie na każdego, bosillicę brałam ja i moja siostra, obie po ponad 3 miesiące i efektów ZERO, za to włosy ruszyły ja głupie mi po vitapilu a siostrze po piciu drożdży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearla
Bo zawiera cystynę, cynk i dużo skrzypu polnego a to wszystko dobrze wpływa na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbadaj sobie prolaktynę bo w moim przypadku ona była przyczyną wypadania włosów.Lekarz przepisał mi bromergon [ czy jakoś tak ] i problem się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udaleczka
Ja również jestem zdania, że o włosy warto jest dbać również od wewnatrz. Suplementy są znacznie bardziej skuteczne niż szampony i odżywki. Ja od jakiegoś czasu używam nowego suplementu marki CeCe Med z serii Prevent Hair Loss. Nie będę tutaj pisać o składzie ponieważ możecie się z nim zapoznać na stronie: http://www.stopwypadaniu.pl/pl/bogaty-sklad Niemniej jestem zadowolona. Myślę, że na ostateczne efekty trzeba będzie trochę poczekać ale włosy są w znacznie lepszej kondycji, mniej wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Tobie: od zewnatrz - szampon Joanna z czarna rzepa, szampon dzieciecy Bambino, nafta kosmetyczna Kosmed z wit. A i E, olej kokosowy/slonecznikowy (sa rozne, przetestuj na ktory najlepiej reaguja Twoje wlosy), Seboradin z czarna rzepa na wypadanie wlosow - spray ( na wypadanie nie pomogl, ale mialam wysyp tzw. baby hair), odzywke stosowalam tylko zeby "zmiekczyc" oleje, dobrze sie splukuja 1 - 2 razy w tygodniu), nie uzywam suszarki, prostownicy, rozczesuje dopiero jak wyschna (mokre sa bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne), farbuje wlosy tylko henna albo szamponami koloryzujacymi, koncowki zabezpieczam odrobinka oliwki do ciala, podcinanie koncowek od wewnatrz - kuracja drozdzowa (wit. z grupy B), slonecznik (cynk, magnez, witaminy etc), nabial, pestki dyni, herbata/plukanka z pokrzywy, skrzypu polnego, zielona herbata (oczyszcza organizm ze szkodliwych wolnych rodnikow), regularne posilki. Pol roku temu zauwazylam, ze nie dosc ze nie rosna mi wlosy, to jeszcze w pewnych miejscach zrobilam sie minimalnie lysa! :( Zanim poszlam do lekarza, wyprobowalam tzw. domowe i naturalne sposoby, pomoglo. :) Teraz mam mocne, dosc blyszczace i nie wypadajace wlosy (kilka sztuk podczas mycia i czesania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wypadające włosy najlepsze jest terapia mikroigłowa, np. www.beautypremium.pl/mikroiglowa-kuracja-przeciw-wypadaniu-wlosow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelska88
A jak długo go przyjmowałas Collagen Noble Health ? Pytam bo w sumie sama chyba czegoś takiego dla siebie poszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy któras z Was przyjmuje kolagen w kapsułkach. Ja kupuje z polecenia kosmetyczki Revital Hair. Mnie bardzo pomógł i po miesiącu stoswania oprócz poprawy sprężystości skóry wzmocniły się moje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam taki problem. Zaczęłam stosować szampon i odżywkę firmy Radical http://www.skapiec.pl/site/cat/116/comp/9245810#from35101 (koszt około 10 zł). Ziołowa receptura, fajny zapach, po tygodniu częstotliwość wypadania włosów zmniejszyła się o połowę. Zamówiłam sobie jeszcze ampułki do włosów tak dla wzmocnienia efektu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, polecam sprawdzony sposób na włosy: Kobietoskop, temat: ZAWŁOSIONA - przepis na lśniące, gęste i szybko rosnące włosy na głowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiera
No hej, też mam taki problem. Ostatnio chyba wreszcie znalazłam metodę! Właściwie nie ja, a Azjatycki Cukier :) Obejrzyj sobie filmik o gęstości włosów. Ja jeszcze nie kupiłam żadnej wcierki ziołowej (ale zamierzam kupić to polecane Kaminomoto), ale piję herbatę z imbirem, masuję skórę głowy w trakcie mycia, włosy myję odżywką, a skórę głowy szamponem, dbam o odpowiednią postawę kręgosłupa i myję je codziennie i poprawa... naprawdę bardzo szybka! Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś co zadziała zawsze to terapia osoczem bogatopłytkowym - indywidualna dla każdej osoby Sama jestem po takim zabiegu i efekt jest rewelacyjny - prześwity zniknęły :) medest-lichaj.pl/zabiegi-dla-twarzy/osocze-bogatoplytkowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I taka 3mc kuracja moim zdaniem spokojnie powinna Tobie pomóc. Zwłaszcza ze BioSilica to jest naprawde skuteczny suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba próbować różnych, ja też brałam kilka, piłam drożdże ale największy efekt widziałam po biosilice max. Ważna jest systematyczność, ja brałam 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ze dobrze dobrany suplement na pewno jak najbardziej pozytywnie wpłynie na nasze włosy, skóre i paznokcie. Ja też jestem za taka suplementacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjaa
Mi wypadały i właśnie po bio silice przestały, ale łykałam ją tak prawie 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, mi też pomogło przy okazji i paznokcie się wzmocniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przedłużacie kuracje potem jeszcze po tych trzech miesiącach ? Czy poprzestajecie tylko na 3 mc przyjmowania suplementu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coddy
biosilicę brałam 3 miesiące, od tamtej pory minęło pół roku i na razie nie planuję znów brać, ale jeśli problem znów się pojawi to na pewno wrócę do tego suplementu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre rozwiązanie. Same sie przekonacie ze po 3mc efekty beda rewelacyjne. Kazda z nas odczuje różnice na wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, najlepiej jest przyjmośc zbilansowane składniki odzywcze i witaminy w jednej kapsułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Tobą. Sama teraz przyjmuje ten suplement i musze Wam powiedziec ze juz po pierwszym miesiącu moje problemy z włosami po Collagenie Noble Health zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz spokojnie mozecie kupić te suplementy również w Rossmannie. Widziałem u siebie w sklepie ze sa , wiec nawet juz też nie trzeba teraz zamawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos moze powiedzieć ze sen jest tutaj na pewno najlepszym rozwiązaniem. Oczywiscie, ale mnie równiez tutaj bardzo pomogło przyjmowanie suplementu Collagen Noble Health.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze jesli zaczniecie w odpowiednim czasie przyjmowac równiez taki suplement jak My Hair and Nails Repair To na pewno efekty jesli chodzi o wzmocnienie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×