Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aniaq

wypadajace wlosy.

Polecane posty

Gość gość
moze powinnas wybrac sie na zabieg... to potrafi porzadnie odzywic wlosy. moje wlosy do zycia przywrocila mezoterapia :) robiłam w hair medice w wawie, wybralam mezo osoczem bogatoplytkowym, ale w ofercie maja tez igłową. lepiej zainwestowac kase w porzadny zabieg w porzadnym salonie niz wydawac na kolejne pseudoodzywki i suplementy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak gość powyżej polecam mezoterapię przeciw wypadaniu wlosów. Ja akurat miałam robioną mezoterapię derma penem - polecam tą metodę, jak dla mnie praktycznie bezbolesna. Nowe włosy zaczeły już wychodzić po około 2,5-3 tygodniach. Oprócz zabiegów wcierm codziennie specjalne serum zalecone przez moją kosmetolog. Nie zapamiętałam nazwy preparatu, który mam podawany podczas mezoterapii, ale wiem, że to tez ma duże znaczenie. Jeżeli jesteście w Poznaniu to polecam p.Izabelę w gabinecie Beauty Premium na os. Tysiąclecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagęszczenie włosów to był temat, którym zainteresowałam się z racji mojego niestety niezadowolenia z wyglądu fryzury. Zazdrościłam koleżankom które miały piękne gęste i bujne włosy, a potem patrzyłam na moje rzadkie! Próbowałam wszystkiego – witaminy, szampony, odżywki, maski na włosy… I nic nie pomagało. I któregoś dnia w telewizji widziałam reklamę dotyczącą zabiegu zagęszczania włosów. Zaciekawiło mnie to, nawet bardzo. Przeszukałam sporo i w Krakowie znalazłam beauty for you, gdzie wybrałam się na bezpłatną konsultację. Oczywiście zamęczyłam fryzjerkę moimi pytaniami, na tyle że w chyba zdecyduję się na zabieg, tylko jeszcze muszę trochę pieniążków zaoszczędzić. Moją uwagę zwróciły systemy integracyjne, dla osób z takimi właśnie osłabionymi i cieniutkimi włosami jak moje. A wy jakie macie metody, żeby zagęścić fryzurę? Czy myślicie że będzie to dobry pomysł? Byłabym wdzięczna za pomoc i za jakąś opinię od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mich co do takich suplementów to dla mnie nie ma sobie równych http://aliness.pl/pl/p/Naturalna-Witamina-E%2C-100-kapsulek/78. Do tego ma postac kapsułek przez co tez jest zdecydowanie lepiej przyswajalny. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wypadające włosy pomogły mi plastry z http://dermastic.eu/dermastic/plastry-przeciw -wypadaniu-wlosow.html są na prawdę super! Dodatkowo używałam szamponu i serum. Oprócz tego zmieniłam dietę. To było bardzo dobre posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Zmagam się z takim wypadaniem po ciąży, a dokładnie po urodzeniu dziecka, bo w ciąży włosy były piękne. Nie było to związane z hormonami, a po prostu organizm sobie tak postanowił. Pomogły mi kosmetyki KV-1 dostępne w sklepie www.kv1.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli

a ja próbowałam najróżniejszych naturalnych metod i  modnych odżywek na słabe włosy, ale efekty były marne. Ostatecznie zdecydowałam się na zabieg z osoczem bogatopłytkowym w Beauty Care w Tychach i  mogę stwierdzić, że medycyna estetyczna wygrywa z drogimi kosmetykami. Oczywiście wiadomo, że zanim zainwestujecie w tego typu zabiegi, to trzeba się przyjrzeć swojemu stanowi zdrowia i diecie – w wielu przypadkach wypadające włosy to kwestia rozregulowanych hormonów lub stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a coś naturalnego na włosy? szukam szamponu, bo serio wypadają mi włosy garściami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi również wypadały włosy i to bardzo, bardzo mocno. zdecydowałam się na zabieg osoczem bogatopłytkowym z preparatem haircare. serię zabiegów przeprowadziłam w klinice vesuna z krakowa. po kilku tygodniach w końcu włosów przybyło, przestały wypadać, a za to stały się silniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latarenka

Zaczęłam stosować szampon wzmacniający z Joanny, z rzepą, do włosów cienkich, delikatnych, ze skłonnością do wypadania. Po umyciu maska odbudowa i połysk z keratyną. Wspaniały efekt. A przede wszystkim zero używania suszarki do włosów i farbowanie poszło w odstawkę (chociaż nie farbowałam włosów często, 2 razy w roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. pomogły kosmetyki (szampon+balsam) Delpos i przeciwko wypadaniu włosów, dobre są też kosmetyki Long 4 Lashes  W ogóle nie wypadają mi włosy teraz .

Z Delposem moze być jednak problem jeśli chodzi o dostępność bo kosmetyki te nie są dostępne w popularnych drogeriach ale trzeba je zamawiać przez internet. 

Sama jestem jednak zdania, ze dobrze jest znieść tę niedogodność dla ich wspaniałego działania https://delpos.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×