Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aniaq

wypadajace wlosy.

Polecane posty

Gość gość
a ja poleciłabym ci olej rycynowy zanim zdecydujesz się na jakieś bardziej inwazyjne zabiegi. Mi tak zalecił fryzjer z salontuiteraz.pl i efekty są świetne. a wszystko zdrowo i tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martt888
Mi jedynie pomogł, jakdla mnie genialny środek, a stosowalam ich na prawde duzo... miala cienkie wlosy i rzadkie, wypadały mi na prawde MEGA !!! ale wkoncu lekarz mi polecil taki preparat... polecam zcalegoserca i daje link do opisu, jakby ktos chcial poczytac http://nplink.net/EXi8V0D1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadające włosy mogą mieć rózne przyczyny - zła dieta, zmiany hormonalne, stres. Jak zaczynałam chodzić do nowego salonu fryzjerskiego (http://fryzjeranna.com.pl/) to bardzo mi wypadały włosy, ale teraz już nawet fryzjerka zauważyła, że jest ich więcej. Trzeba jeść więcej warzyw, szczególnie brokułów, fasolki zielonej, szpinaku, tłustych ryb morskich, orzechów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację. dieta to podstawa - to samo mówili mi w salontuiteraz.pl także chyba rzeczywiście ta metoda się sprawdza. Oczywiście odżywki i dobre szampony również, ale tylko kompleksowo i najlepszej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może rzeczywiscie warto potraktowac to wszystko suplementem który wpłynie na poprawę wyglądu naszej skóry. Dlatego polecam My Beauty System. Ja od momentu kiedy go przyjmuje zobaczyłam świetne efekty na mojej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kiedyś wielki problem. Włosy wypadały mi po prostu strasznie. Dodatkowo - zaraziłam się od dziecka wszawicą. Po prostu... No tragedia. ;/ Czegoś takiego to bym się nie spodziewała. Ale umyłam głowę takim szamponem http://wszawica-sora.pl/ i nie dość, że pozbyłam się tych paskudztw, to jeszcze włosy przestały wypadać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno suplementacja jest tutaj odpowiednim i pomocnym rozwiązaniem, ponieważ daje konkretne efekty zwłaszcza jeśli jest regularnie przez nas stosowana. Dlatego sama przyjmuje odpowiednie witaminy i suplementy. Takim moim numerem jeden jest Kolagen Medica. Tutaj wystarczy przyjmowanie raz dziennie i same zosbacyzcie swietne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedys uzywałam szamponu Sunsilk ale juz nie pamietam jakiego chyba przeciwłupiezowego na samym początku jak zaczeli je reklamować jako nowość i co dostałam takiego łupieżu ze nie mogłam go wytępic włosy nadal sie przetłuszczały i do tego strasznie swedziała głowa az wstyd było gdzies isc bo nonstop sie drapałam i prawie całe opakowanie wywaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zrobic najpierw badania krwi szczegolnie poziom zelaza . Ewentualnie dermatolog ktory zbada skore glowy. Kapsulek tabletek odzywek mozna jesc do woli i nieraz wogole brak efektu jak nie wiadomo jaka jest przyczyna oslabionych cebulek. Ewentualnie moge polecic wcierke do skory glowy Jantar /opinie mozna sprawdzic w internecie/ oraz Calcium panthotenicum -obydwa produkty dostepne w aptece .U mnie podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli szukacie dla siebie odpowiednich suplementów dobranych idealnie jesli chodzi o potrzebny skóry to polecam Revital Hair przy słabych włosach, moim zdaniem nie ma nic lepszego i skuteczniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc u mnie to Kolagen Medica sprawdził sie jednak najlepiej, do tego odpowiada to ze jest to postać kapsułki i jest łatwo przyswajalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna wzmocnic skórę stosując kolagen, np. Kolagen Medica Forte w kaspułkach. Lepiej sie wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie zaczęłam od wcierek Przede wszystkim jantar a w drugiej kolejności, woda brzozowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, najlepiej jest przyjmośc zbilansowane składniki odzywcze i witaminy w jednej kapsułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli taki sposób byłby w 100% efektywny to mysle ze spokojnie bez namyslu poddalabym sie jemu.Jednak nie oszukujmy sie,musimy jednak zadziałac do wewnetrz włosa.Jesli podobne zabiegi z lawenda nie sa skutecze to ostatnio bardzo skuteczna jest mezoterapia głowy.I takie suplementy jak własnei Revital Hair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o działanie to efekty sa juz po pierwszym miesiącu. U mnie mija teraz 3 mc przyjmowania suplementu i nie mam problemów z wypadajacymi włosami, wreszcie nie łamią mi sie paznokcie. Naprawde szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tego polecałabym Wam jeszcze odpowiednią suplementacje Revital Hair Na pewno ona tez pozytywnie wpłynie na nasze włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłem inną metodę na wypadające włosy - suplement Profolan. Chyba nikt o tym nie wspomniał. Czytam o nim na stronie producenta http://po.st/Profolan . Od razu piszę - ja go nie używam więc nie piszę po to by polecić a jedynie dowiedzieć się czegoś na ten temat. Interesuje mnie to czy ktoś to stosował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia432
stosowałaś Biotyne na włosy + Krzem? spróbuj, wzmocni Ci na pewno włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się czasem trzeba wspomóc się witaminami bo dzisiaj w zywności tyle chemii że wszystko leci. spróbuj Class a Collagen wzmocni Ci włosy ale tez skóre i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo pomogła wcierka Jantar, tylko trzeba byc cierpliwym, ale mi pojawilo sie mnostwo baby hair. uzywalam przez cale wakacje i troche na jesieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze działa zabieg karboksyterapi na przemian z mezoterapią już po pierwszym zabiegu widać zalążki nowych włosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo stosowałyście Collagen albo Biotynę na włosy firmy Noble Health do zauważenia pierwszych efektów bo zastanawiam się nad kupnem i nie wiem ile opakowań mam brać aby kilka razy za przesyłkę nie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia9753
ja stosowałam 4 miesiące w sumie Collagen po 2 miesiącach było widać efekty juz tak włosy mi nie wypadały a p 4 stały się grubsze i widać ze zdrowsze, gdyby nie to że juz kasy nie miałam to brałabym dalej bo na mnie podzialało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na włosy tez polecam RevitalHair marki ALiness. Ma bardzo dobry skład i dobrze wpływa na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×